Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Końcówki zmienię napewno , wyrwałem za 1800 zł podłączyć napewno się da tylko pewnie odwlecze się to trochę w czasie . A kupiłem bo już nie mogłem patrzeć na zderzak z jedna fifka ?

Opublikowano

No to cena dobra to jeszcze troche kabli jakies sterowniki itp i pewnie bedzie ladnie gralo....

 Ps ja jutro wkoncu bede negocjowal i zdecydowalem ze biore sie za to bo ciagle sie odwlekalo....dzwiek pewnie tez mi sie poprawi jak wyleci dpf i wpadnie rura 3cale chodz nie ukrywam ze troche sie obawiam zeby nie wyszlo za glosno....ale dam znac jutro jak ustale co i jak....

Opublikowano
  • Autor

Wydechy zamontowane 

5_EFBEB63-58_AA-4387-87_C5-_EDCEE3127233

Opublikowano

Spoko siadło :thumbup1: Samochód też się fajnie prezentuje :decayed:

ps. jedynie to rsq5 szczypie w oczy :tongue4: ale pisałeś że zniknie po montażu IC.

Pozdrawiam

Edytowane przez qruku

Opublikowano

Podlaczone same wydechy czy z elektryka......jest jakas roznica w dzwieku...

Opublikowano
  • Autor

Dźwięk się zmienił , ale nie na co się dziwić teraz jest przelot . Różnica między sq5 a q5 3.0 tdi w wydechu jest taka ze sq 5 ma puszkę przedniej części auta i tyle dalej przelot . U mnie wyleciały tylnie puszki Wiec został sam przelot nie mam puszki wcześniej tak jak ma sq5 . Auto fajnie słychać dostało basowego brzmienia a w srodku dalej cicho. Zobaczymy co będzie po wywaleniu ekologii (dpf, katalizator ) elektryka jeszcze nie jest podłączona . Trzeba zakupić moduł i kabelki poprowadzić 

Edytowane przez peter22

Opublikowano
  • Autor

Kolejne fajne cyferki na liczniku 

249C8023-013F-46CA-80CE-6948F8CB7225.jpeg

Opublikowano

Na s-troniku Z programem nie szalej, mam CDUD, po przekroczeniu 310kM odezwały się limitery na skrzyni i skończyło się na 289kM

Olej wymień też w skrzyni, przednim i tylnym dyfrze.

Na dniach będę się brał za rozrząd bo już hałasuje przy zimnym rozruchu.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno się nic nie działo w temacie , ale dzięki kolędzie z forum „Gibons” wleciały nowe fanty tzn jeszcze. Nie są na aucie ale właśnie odebrałem paczkę a w niej takie cukierki 

22_CA9_B0_F-_F1_E5-4_A72-_B9_CE-377496_D

4_E0_B8970-6714-4015-94_C2-_A460_CA3_CAA

to jest chyba moje pierwsze auto które tak długo jeździ na serji . Początek kwietnia jestem wstępnie umówiony na walkę z mocą . Zobaczymy co uda się osiągnąć 

Edytowane przez peter22

Opublikowano

Ładna kierownica i fajny lewarek......

Opublikowano
  • Autor

Ładnie to będzie dopiero wyglądało na aucie ?

Opublikowano
7 godzin temu, peter22 napisał:

Ładnie to będzie dopiero wyglądało na aucie ?

Myślałem że już z tym jeździsz :P

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Gibons napisał:

Myślałem że już z tym jeździsz :P

No niestety muszę jeszcze troszkę poczekać . Może w następnym tygodniu jak mrozy odpuszcza coś się zacznie działać 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne elementy do kompletu

AE9D76C1-2790-4D41-A999-C2F988191C37.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Kierownica już ba swoim miejscu

2_D855_F4_E-1_C59-44_BB-9460-178_F815_D5

na szybko dzisiaj dorwałem licznik sq5 i karbony ori także będzie się dzuało

Opublikowano

No robi robote ;)

Opublikowano
  • Autor

Karbon częściowo na aucie , został jeszcze tunel ale to już grubsza robota i trochę więcej czasu trzeba zarezerwować 

11_DBEBFC-4_E0_C-406_B-_AE49-0_F55720664

1_E62638_E-5932-4278-9_C7_F-_C0_BD65_A31

CEFBD298-5_F6_A-48_E8-87_CE-5_BA3_DD8_BC

dotarły również listwy na progi ale będzie zabawa ze sciągnięciem starych . 

Ma ktoś jakiś pomysł jak zdemontować stare ???

Opublikowano

Widzę że mocno działasz a środek zmieniasz czy zostaje rudo....

Opublikowano
  • Autor

Narazie musi zostać bo kasy brakło hehe . Początek kwietnia walka z mocą Wiec tu tez trochę kasy pójdzie . 

Jesli chodzi o fotele to chciałem wsadzić coś z s/rs5 na przod . Już znalazłem nawet same przednie ze sportbaga za 1600 zł z polifta ale niestety z Anglika . A w fotelu jest jakiś czujnik odpowiedzialny za wystrzał poduchy i by trzeba było się z tym bawić przełożyć lewy na prawy . Narazie środek tzn fotele i podsufitka zostają reszta jest już sq5 

Opublikowano

No to ładnie....powoli do celu....szkoda że przy sprzedaży nie chcą doceniać naszych nakładów :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.