Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, MaciekPL napisał:

Znajdź okazję i zrób :D jestem ciekaw jak to wygląda w Q5. Wydaje mi się że kozacko. 

Generalnie po przełożeniu plastyku , tego gdzie jest całe sterowanie fotelem, wyglada jak by stad był . Jedynie co zdradza ze nie jest fabryczny to napis s4 . Ale może kiedyś jak się odkuje troszkę to zmienię ten kawałek skory 

Opublikowano
  • Autor

Tak się zastanawiam, mam całe fotele wentylowane i czy by bebechów nie poprzekładać do fotela s4 żeby był wentylowany. wiadomo,  ze to wymiany środkowe poszycie na skórę z dziurkami . Robił już ktoś takie rzeczy ???

Myślę ze temat spokojnie do ogarnięcia hmmm. 

Opublikowano
  • Autor

Z uwagi na fakt ze rude fotele w poniedziałek idą do Żyda , zmusiłem się do wyciagnięcia tunelu środkowego , żeby wyjąc podłokietnik i uzupełnić brakujący element w postaci karbonu przy mmi i guzik start stop z czerwona obwódka od sq5.

zostal mi jeszcze do przełożenia licznik od sq5 i znalezienie ładnego podłokietnika .

orientujecie się może czy podłokietnik od a4b8 a5 jest taki sam jak q5?? Chodzi mi o sama górę bez stelaża 

3805D022-269A-4C1F-B702-C17224E6469E.jpeg

FC3B9328-AC36-4F54-AC49-785ABDB101FB.jpeg

EE07178F-E3BE-4433-A761-B3CF95FDD6DF.jpeg

498F04B7-FC1F-4938-8E0F-C873CC02DA5E.jpeg

AD561BA1-F481-43ED-8B36-C7AFD89D5055.jpeg

Opublikowano

Udało się ustalić rozmiar podłokietnika w b8 /Q5? 

Dzisiaj w pracy patrzyłem i wydaje mi się że ten w Q5 jest większy. 

Opublikowano

są różne :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak są różne . Audi a4 i a5 ma taki sam natomiast q5 już ma inny . Udało się znaleźć z q5 gładki czekam na paczkę i składam do kupy.

Bez podłokietnika słabo się jeździ więc na dniach auto będzie kompletne 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No dobra amortyzatory z Ali wyleciały , jeden stukał odgłos jak by był stabilizator walił . Obecnie cały tył ori sachs nowy i jest cisza . Wleciała nowa dwumasa okazało się ze tez niepotrzebnie .

na liczniku wyskoczyło 

FB7C2BED-056A-4A67-8DE4-30082DF05A2D.jpeg

Edytowane przez peter22

Opublikowano
  • Autor

Czyli czas na wymianę oleju i filtrów .  Po programie w r-performance powiedzieli ze szkoda ze nie ma sportowej wkładki wiec teraz zamówiony 

588A4497-F0D2-42E2-9587-41E0D6BFDA2E.png

Edytowane przez peter22

Opublikowano
9 godzin temu, peter22 napisał:

Czyli czas na wymianę oleju i filtrów .  Po programie w r-performance powiedzieli ze szkoda ze nie ma sportowej wkładki wiec teraz zamówiony 

588A4497-F0D2-42E2-9587-41E0D6BFDA2E.png

Nie zawali Ci przepływki olej z niego ?

Opublikowano
19 minut temu, Kodzak33 napisał:

Nie zawali Ci przepływki olej z niego ?

Nie ma strachu

Opublikowano
  • Autor

Filtr ma być wilgotny a nie zlany środkiem żeby z niego kapało . Mam nadzieje ze nic się nie będzie działo . Sportami i inne firmy ładują sportowe wkładki do wszystkich projektów i jakoś nic się nie dzieje . 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj udało się troszkę ogarnąć auto , skóra wyczyszczona i zakonserwowana gliptone. 

A tak auto wyglada obecnie z fotelami s4 

 

99F37953-E142-472E-AC23-F542EFAF3089.jpeg

2B9DFFFB-6E7D-45FA-A192-1D7980DA3A4A.jpeg

C7C1AD62-FF84-4246-B7DF-C05C0241A4AF.jpeg

C89AB22A-21E4-40AC-A245-E133C9902B8D.jpeg

F0C934D3-C99F-4356-887E-B7F0293DC3B7.jpeg

670EE8D8-AA75-480B-9DE5-9574B4624FD0.jpeg

30798D72-B824-4DED-B840-05279CF21100.jpeg

76DD7536-0AB9-40A1-8923-051B8D4013D6.jpeg

4CE24ECA-FB6B-48D0-ACEF-34C9854DF256.jpeg

81713E18-8FF8-4A06-9474-79E83BBF6123.jpeg

106055D5-BDE7-4C1C-9CA0-255EF8025EE4.jpeg

1353D917-158A-4361-85C1-1A573686CCD2.jpeg

86EB08ED-3F65-4203-AAE2-6B1433DCB482.jpeg

Edytowane przez peter22

Opublikowano

Piękna maszyna! Wrzuciłbym lusterka satynę do kompletu :)napis z grilla jak dla mnie out 

Opublikowano

Lusterka pasowałyby do reszty, napis razi w oczy, zrobiłbym tak jak napisał przedmówca. 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj do foteli wleciały szufladki czy schowki nie wiem jak to nazwać dokładnie . Żeby zdjąć napis trzeba zdjąć zderzak albo osłonę plastykowa od góry . Pomyśle o tym przy okazji .?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Udało się trafić tylnią kanapę w kolorze przednich foteli od s4 . Teraz środek wyglada tak jak powinien . Narazie zdjęcie samej kanapy poza autem. Okazało się, ze kanapa jest podgrzewana jutro negocjuje sterowanie ogrzewania , podłokietnik z czerwonymi pszeszyciami i gałkę z sq5 z czerwonymi pszeszycia bo obecna ma białe . 

7FE9B0B6-D719-4925-AA55-4EEEC4539E42.png

Opublikowano

No i pięknie, będzie caly komplecik. Kiedyś pisałeś o tych oznaczeniach od s4 na fotelach. Ja u siebie będę wywalal z rs4 na zwykła skórę. Zabieg ma być mega prosty , materiał mam z tylnych trójkątów wiec będzie tak jak powinno być. Jak ogarnę to wrzucę foty :D

Opublikowano

Konkret q5. Piękne fotele :kox: 

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, MaciekPL napisał:

No i pięknie, będzie caly komplecik. Kiedyś pisałeś o tych oznaczeniach od s4 na fotelach. Ja u siebie będę wywalal z rs4 na zwykła skórę. Zabieg ma być mega prosty , materiał mam z tylnych trójkątów wiec będzie tak jak powinno być. Jak ogarnę to wrzucę foty :D

to daj znać jakie koszta i jak wyszło . żeby to zmienić to trzeba zdejmować całą skórę z oparcia 

Opublikowano
  • Autor

Pakiet czerwień w aucie już prawie w całości ogarnięty . Kanapa tylnia w aucie już siedzi , podłokietnik i mieszek również, sterowanie grzaniem kanapy tez . Pozostała jedynie kierownica do zmiany , Bądź  farbowanie Białej nici lub zmiana samej nici jak się tak da. W dalszych planach kupienie i położenie instalacji pod grzanie kanapy - sama wiązka kosztuje 300 zł .

sorki za zdjęcia ale robiłem jak już się zrobiło ciemno . 
Skora na podłokietniku i kanapie do czyszczenia bo trochę się swieci , ale ogarnie się na dniu wolnym i będzie pasowało do przodu. 

D3AD07CB-38D2-4914-8892-24BFADEF0202.jpeg

BBC73585-4836-464A-B8E3-523B5DA852CD.jpeg

F348C99D-D335-4E7E-9293-198C7D287DA8.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.