Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] A4 powered by WRC - moja nowa niunia :)


wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawcie chłopaka :) Nie nawracajcie go jak hitler zydów :P Trzeba powoli acz skutecznie ;):tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami troche przeginacie pale...

widzieliscie astre i jestescie pewni jak chlopak zrobi audice, zarejestrowal sie na forum i zamiast mu pomagac to piszecie ze napewno zrobi z auta choinke bo do niczego innego sie nie nadaje... cholernie pomocne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ta astra az tak nie razi... sam kiedys latalem astra I ( kolegi )

i to fajne szybkie auto prawie 300km/h latala ( http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/1182 )

co do a4 to powodzenia w modach i sluchaj sie kolegow :-)

zadnych laminatow i swiecidelek a bedzie ok

+ duze kolo i gleba ;]

ps. nie wszyscy sa tu tacy straszni jak ci wyzej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami troche przeginacie pale...

widzieliscie astre i jestescie pewni jak chlopak zrobi audice, zarejestrowal sie na forum i zamiast mu pomagac to piszecie ze napewno zrobi z auta choinke bo do niczego innego sie nie nadaje... cholernie pomocne

czytaj ze zrozumieniem bo troche sie zagalopowales... :gwizdanie: powiedziaielm ze sie obawiam co z tego bedzie a nie ze napewno taka bedzei i ze poczekam na efekt koncowy :gwizdanie: . Z tego co widze to dostaje dobre rady wiec licze na sukces, tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami troche przeginacie pale...

widzieliscie astre i jestescie pewni jak chlopak zrobi audice, zarejestrowal sie na forum i zamiast mu pomagac to piszecie ze napewno zrobi z auta choinke bo do niczego innego sie nie nadaje... cholernie pomocne

czytaj ze zrozumieniem bo troche sie zagalopowales... :gwizdanie: powiedziaielm ze sie obawiam co z tego bedzie a nie ze napewno taka bedzei i ze poczekam na efekt koncowy :gwizdanie: . Z tego co widze to dostaje dobre rady wiec licze na sukces, tyle .

nie chodzi mi konkretnie o ciebie, pozatym wysiedzialem sie dzisiaj w robocie caly dzien na mrozie to moze troche marudze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki inco za wsparcie i niektórym kolegą powyżej.

Rzeczywiście zarejestrowałem się tutaj, aby wspólnie pogadać, spotkać się na jakichś spotach, pośmiać, podyskutować..... jednak niektóre posty powyżej mnie trochę zawiodły. Bo miał to być temat o moim nowym nabytku, a przerodził się w jakieś durne dyskusje (mające chyba tylko cel nabicia postów) na temat mojej byłej asterki. I to od znawców, którzy nawet pewnie nie wiedzą co to GSI, no ale po co skoro mają audi (nie mówię że wszyscy wszystko mają wiedzieć, ale skoro zabiera się głos w tej sprawie to wypadało by oglądnąć trochę zdjęć ew. coś przeczytać!).

Skoro zeszło już na taki temat to wyjaśniam po raz ostatni i nie mam zamiaru wysłuchiwać już na ten temat!! Astra była cywilem, z tego względu że jak ją kupowałem nie miałem wystarczająco pieniędzy na GSI i postanowiłem ją doprowadzić do takiego stanu. Nie było w niej ANI GRAMA laminatu (nie wiem skąd takie mniemanie, bo jestem jego przeciwnikiem). Wszystkie częsci były oryginalne z GSI typu zderzaki lotka itp. Na koniec wrzucilem też silniczek C20xe - 150KM. Nie wspominam tu o wcześniejszym zmienieniu hamulców i innych rzeczy które były niezbędne do zatrzymania samochodu z taką mocą. Jedyne czym się różnił od serii GSI to brakiem progów oraz wlotów na masce, której dospawałem badlook-a. Jedyne czego żałuję to przeniesienia blachy na tylny zderzak, bo bardziej mi się jednak podobał tak jak jest w serii, ale potem było już za późno na zmianę.

Poza tym Niczego bym nie zmienił mi się ona podobała i według mnie to się liczy.

Temat ASTRY uważam za zamknięty, a "ekspertów" od opla zapraszam do przeczytania całego tematu, a nie tylko pierwszej strony!!!

Dołączam dwa zdjęcia na zakończenie jeden w trakcie swapa i dwa już po nim.

b680298464464bebm.jpg323bfb97469f80a0m.jpg 28f5976cd4ffc4b9m.jpg

Pozdrawiam i od teraz proszę o wypowiedzi na temat A4. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to temat Astry zamknięty wkońcu to nie to forum :no:

Kolego masz fajny kolorek autka :good: Jeżeli do astry używałeś orginalnych cześci GSI to do Audi postaraj się też podążać tą ścieżką i za radami niektórych przedmówców a bedzie ładnie :wink4: Na tył załóż poliftowe i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przyjacielu z tyłem się cały czas zastanawiam, podobają mi się takie jak miał Nosb w swojej niuni , czyli na LEDACH. ALe na razie jeszcze chyba poczekam :). W międzyczasie idą już inne kierunki boczne, i zastanawiam się co by zrobić z tylnym wydechem, czy zmienić go na jakiś inny, czy założyć jakies końcówki, jeśli tak to jakie. Myślę, że okrągłe jedynie będą pasować, ale jeśli macie jakieś pomysły czy fotki to chętnie wysłucham rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj foty mojej ... Okolice wydechu... Ja mam dwie ori koncówki z seryjnych tłumników od A4 :) Obok siebie :) Nieskromnie powiem ze miałem za***isty pomysł z tym :decayed: Z

Z lamp na tył to albo drugi lift albo takie ledy jak moje... Wdg mnie nie ma innych dobrze wygladających...

A ja miałem Łopli sporo i byłem zadowolony z nich :) Co nie zmienia faktu ze wole Audi ;) Astre DziEsAj tez sie miało ;) W koncu WRC my sie znamy z czasów mojego kadetta jeszcze nie ? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb no pewnie stary, się pamięta :wink4:

Ja po zmianie marki też jestem fanem audi, jednak poprzednie auta nie miały takich wynalazków, i tak dopracowanych szczegółów, czego w audiczce nie brakuje :).

A końcówki u CIebie wypas, coś takiego by mi stykło :) Może masz gdzieś w garażu pod stołem :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam :( Są to koncówki z wydechów od B4 , A4 ... mozesz gdzies sie rozejrzec za przegnitymi tłumnikami czy cos... Ja dalem jakos 50 zł za dwa tłumniki (jeden był zgnity) i je wyciałem i wspawałem do siebie... ORi są z kwasówki (albo nierdzewki) i mozna je wypolerowac cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...