Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

w zaistnaiłej sytuacji bym osobiście zaproponował Infinity G35 Coupe, bardzo spokrewniony z 350Z , silnik o ile się nie myle ten sam, 4 miejsca, napęd na 4 koła, auta full wyasione

Infinity G35 Coupe tez było brane pod uwagę,ale jest za drogie,poza tym w większości automaty :confused4:

a tylne siedzenie to miejsca leżące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nie wpada,bo RX zje twoje Audi :tongue4:

moje 2,5 prawie zjadło Ola Audice :gwizdanie:,ale prawie to wielka różnica :cool1:(choć wydawało się że większa :tongue4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa też dobra :)

Co ty tu za pierdoły opowiadasz?Porównujesz rx8 do jakiegoś tandetnego swifta czy citroena?

Rx8 to marzenie nie jednego kierowcy,kulowy silnik super fajne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest takiego fajnego w tym R8? Kumpel który to ma wcale nie jest zadowolony...

cieszył się tym "gadzetem" przez miesiąc a teraz non stop psioczy... auto ma 3 lata i 60k przebiegu (kupił nowe)

osiągi ok ale spalanie i ceny części oraz dostępność serwisu dla tego modelu to TRA GE DIA

taki gejowski dupowóz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie nie zawsze jest ważne (nie dla każdego i nie każdy to zrozumie). Czasami auto nie musi być bezawaryjne, tanie w utrzymaniu itd.

RX-8 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A5 :>

chyba po bardzo mocnym dzwonie albo same papiery od a5 za podaną wyżej kwotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja 60tyś Tomek chce wydać to na jeszcze mniej A5 starczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja 60tyś Tomek chce wydać to na jeszcze mniej A5 starczy...

hmmm... dziwna sprawa..

auto dla siebie za 60k i dla żony za 60k?

nie lepiej dla siebie za 110k a żonie jakieś czerwone sportowe Punto 1.2 za 10k? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki gejowski dupowóz...

no przecież to ma być dla geja,z tego co wiem moja żonka lubi facetów,tak jak geje :polew:

Trzeniek,o ile pamiętam,pisałeś że twoja 2,5 pali 14 literków :naughty:,także te 20 to nie taka tragedia :gwizdanie:

Audi A5 :>

to jest moje marzenie,za jakieś dwa latka,no chyba że będzie taki kryzys jak jest teraz to szybciej :kox:

hmmm... dziwna sprawa..

auto dla siebie za 60k i dla żony za 60k?

nie lepiej dla siebie za 110k a żonie jakieś czerwone sportowe Punto 1.2 za 10k? naughty

Trzeniu i to jest myśl :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł,właśnie pokazałem żonie,powiedziała "piękna,prawie tak jak RX8" :kox:

ale tak,awaryjność Alfy :confused4:,spalanie tak samo jak RX :confused4: i największy problem,pojemność 3.2,kosmiczna akcyza,po nowym roku

18,6% :confused4:,

ale pomysł niezły :good:,do przemyślenia,może :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfa 147 piękne autko...sam o takim myślałem swego czasu, ale jak poczytałem o awaryjności i kosztach eksploatacyjnych tego autka to dałem sobie spokój... jakieś 30 minut temu przejechał obok mojego domu biały nissan 350z na czarnych felgach mmm :good: ,mimo że to autko dwu miejscowe... przemyslałbym sprawę na waszym miejscu, bo niby inne są 4 drzwiowe...ale i tak na tył rzadko ktokolwiek zasiądzie a i miejsca jest tam niewiele... jeśli autko ma być dla żony , to czy to taki duży problem te dwa miejsca ?? w bagażniku się mieści ponoć torba na kije golfowe :wink4: ... czytałem troche na temat tego autka i na prawdę wiele osób go chwaliło, na pewno nie sypie się tak często jak np alfa... fakt że kupując takie autko to trzeba się liczyć z ograniczonym miejscem na bagaże...no ale skoro macie drugie... a przecież torebka żony to chyba aż tak wielka nie jest żeby nie dało się jej wsadzić do środka :)... jak trzeba będzie jechać po większe zakupy bierzesz audice i wio...a tymczasem rozglądaj się za białą 350 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...