Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

panowie,chyba rozsądek bierze górę :disgust:,do gry wchodzi Golf GTI DSG full wypas z 06r.

wyposażenie jak w RXsie

funkcjonalność większa

osiągi porównywalne (Mazda 6,4s GTI 6,9s)

wygląd :confused4: no cóż,Rexa mało co przebije :(

spalanie -GTI przy pałowaniu max 15l ,a RX tyle przy emeryckiej jeżdzie,przy pałowaniu +25l :wallbash:

marzenia poczekają aż potanieją nowe TT :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf GTI?

A nie lepiej poszukac np. jakiejs A3 3.2 V6 Q na wypasie?

Golf ma fajniejszy silnik... ale V-tka to takie auto bez "ducha" :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy zaznaczyc ze RX8 to nie jest raczej auto do codziennej jazdy,ci innego golf :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf GTI?

A nie lepiej poszukac np. jakiejs A3 3.2 V6 Q na wypasie?

Golf ma fajniejszy silnik... ale V-tka to takie auto bez "ducha" :confused4:

za tą kasę nie dostane nic porządnego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątka GTI to naprawdę fajne auto,ma miej wspólnego z Golfem golaskiem niż by się mogło wydawać. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątka GTI to naprawdę fajne auto,ma miej wspólnego z Golfem golaskiem niż by się mogło wydawać. :good:

no właśnie,biedy niema :naughty:

Gilli jak tam 3,0TDI :cool1:,oglądałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze chociaz R32 MK4? :naughty:

Ale to już kosztuje....

Gilli jak tam 3,0TDI :cool1:,oglądałeś?

Poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_a4_30_tdi_do_ew_kupienia-t58627.0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel mial RX-8. pierwsza w szczecinie chyba. mialem przyjemnosc wracac nia z nad morza kiedys. idzie jak burza. jego spalanie ani oleju, ani paliwa nie obchodzilo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golfik też jest fajny dla kobiety....niedawno przyiwozłem V 2.0tdi z dsg z jakims chipkiem na 170konikow... nawet fajnie sie jezdzi, chociaz po opowiadaniach po tej dsg wiecej sie spodziewalem...ale autko zapiernicza :)... ladne, funkconalne..uwazam ze golfik gti to trafny wybor...chociaz jak dla mnie to juz nie jest takie auto sportoe jak tt czy rx-8 i 350z...ale jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golfik też jest fajny dla kobiety....niedawno przyiwozłem V 2.0tdi z dsg z jakims chipkiem na 170konikow... nawet fajnie sie jezdzi, chociaz po opowiadaniach po tej dsg wiecej sie spodziewalem...ale autko zapiernicza :)... ladne, funkconalne..uwazam ze golfik gti to trafny wybor...chociaz jak dla mnie to juz nie jest takie auto sportoe jak tt czy rx-8 i 350z...ale jest ok :good:

chłopaki,qurwa,za babą nie nadążysz :wallbash:,teraz na tapecie jest TOYOTA RAV4 2.2D-Cat 177PS i chyba tak zostanie,choć osobiście namawiam ją na 350Z :naughty:,myślę że na upartego dało by się go przerobić na 4 osobowy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz RAVke jak sie podoba. bardzo dobry silnik. mialem okazje takim jezdzic w avensisie. piezoelektryczne wtryski robia swoje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golfik też jest fajny dla kobiety....niedawno przyiwozłem V 2.0tdi z dsg z jakims chipkiem na 170konikow... nawet fajnie sie jezdzi, chociaz po opowiadaniach po tej dsg wiecej sie spodziewalem...ale autko zapiernicza :)... ladne, funkconalne..uwazam ze golfik gti to trafny wybor...chociaz jak dla mnie to juz nie jest takie auto sportoe jak tt czy rx-8 i 350z...ale jest ok :good:

chłopaki,qurwa,za babą nie nadążysz :wallbash:,teraz na tapecie jest TOYOTA RAV4 2.2D-Cat 177PS i chyba tak zostanie,choć osobiście namawiam ją na 350Z :naughty:,myślę że na upartego dało by się go przerobić na 4 osobowy :mysli:

na moje to taka RAVka to fajniejszy pomysl niz GOLF... bo powiedz szczerze, czy Twojej kobiecie zalezy na super osiagach czy sportowym wygladzie? nie ma co kombinowac ze koibeta bedzie wykorzystywac to co GTI ma pod maska... no chyba ze sie z Martyna Wojciechowska pobrales:D:D

a mimo za***istych osiagow to jednak dalej jest golf... myslisz ze Ona bedzie tluamczyc kazdej kolezance ze to nie jest taki zwykly golf tylko taki szybszy???

ma byc stylowo i troche inaczej... to niech bedzie albo sportowo - z350 albo rx8 (jechalem za takim wczoraj i jest :kox: :kox:) albo jakos z jajem i niby-terenowo - jakis RAV czy cokolwiek innego niz golf ktory stoi na kazdym rogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki,qurwa,za babą nie nadążysz :wallbash:,teraz na tapecie jest TOYOTA RAV4 2.2D-Cat 177PS i chyba tak zostanie,choć osobiście namawiam ją na 350Z :naughty:,myślę że na upartego dało by się go przerobić na 4 osobowy :mysli:

Miałem ten sam problem najpierw miało być sportowe a skończyło się na nowej RAV4 :rolleyes:

a zaczynałem szukać używanej :no: kupionej w polskim salonie, nie do zdobycia :angry: a sprowadzone oglądałem

4 sztuki 1-2 letnie oczywiscie jakims cudem przebiegi 20-30 tyś a gwarancji brak i w każdej jakieś mankamenty.

Za 60 tyś to możesz szukać sprowadzonych z USA tylko one są dłuzsze i bardzo ubogo wyposażone i zdażaja się bez 4x4

Ogólnie to żona jest mega zadowolona z auta :naughty: ja też, teraz sprawdzam jej właściwości jezdne w górach .

P.s

jak masz jakieś pytania w sprawie RAVKI to wal śmiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOYOTA RAV4 2.2D-Cat 177PS

To jaki ty masz budżet ?... :mysli:http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3964636

qurwa,zaczynało się od małej terenówki za 40 góra 50tysi,to przetłumaczyłem jej,że jak mamy kupić jej auto za taka kasę,to niech spełni swoje młodzieńcze marzenie i walnie sobie jakieś sportowe autko,i tak stanęło na RX-8,ale zniechęciło nas spalanie (20-25l/100 :angry:),potem wybór padł na GTI (dobry wypas i osiagi),ale to jednak zbyt "zwykłe"auta i jednak nie "to",wiec stwierdziliśmy że "terenówka",w grę wchodziły GRAND VITARA i RAV4,VITARA odpadła ze względu na słabe osiągi (1.9DDiS 13,5s) i tak została RAVka z jedynym możliwym silnikiem 177PS :kox:

jutro rano jedziemy do Chojnic po tą (o ile zjadą trochę z ceny)

http://otomoto.pl/toyota-rav-4-2-2-d4d-salonowy-C7007810.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadą. a jak nie to przyduś gnojów do muru albo zadzwoń po chłopaków z wybrzeża :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadą. a jak nie to przyduś gnojów do muru albo zadzwoń po chłopaków z wybrzeża :hi:

jak nie ta to ta z wawy,dzwoniłem,zjechał na 70tys.,ale ta już sprowadzana na handel :confused4:,a z takimi to różnie bywa i potem "oszczędności"wychodzą bokiem.

http://allegro.pl/show_item.php?item=520041179

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...