Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedałem swoją B6 chodz byłem nią raz na spocie mało kto mnie pamięta rozstałem się z ciężkim sercem. A dla chudineze pamiętam wisze duże piwko za pomoc. I tak kiedyś kupię sobie B6 :wink: A z szybkami zdania nie zmieniłem wybiorę się po niedzieli do N-foll ciekawy jestem ile zaśpiewa przez telefon nie chciał powiedzieć że trzeba przyjechać indywidualnie podchodzi do samochodu więcej jak 400zł nie dam. mam kryzys po zakupie nowego nabytku. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czego Cię nikt nie pamieta. Jeszcze nie jest tak źle znami.

Co do ceny przyciemnienia. Folia do przyciemnienia mówisz stówa , dolicz do tego rakle, potrzebujesz conajmniej trzech. Dobre chodzą po 20 dychy. Do tego dobry odtłuszczacz około 50zł litr, do tego opryskiwacz zależy od firmy od 30 w góre. O opalarce już nie wspomne i paru bzdetach. Noi oczywiście druga osoba która Ci poda folie do dużej szyby. Noi nie słyszałem żeby komuś się udało za pierwszym razem dobrze zrobić.

Edytowane przez Sherlock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się bawiłem z moim pierwszym vw vento boczne udało mi się za pierwszym razem ale z tylnią nie dałem rady i tak zostało. Niawet nie myślę samemu się bawić w przyciemnianie chodz kiedyś człowiek wszystkieo próbował. Ale się pochwale bo posiadam opalare :) Mówiąc że nie dam więcej niż 400zł bo mam tyle odłożone a dołożyć w najbliższych mieśiącach też nie bede miał. a bez tego też da się zyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do B5 zamawiałem zestaw alarmu od Stiga z domykaniem szyb z pilota, z czujnikiem wstrząsu :decayed: za jakieś 140-150 zł użytkowałem przez około 3 lata i raz w ramach gwarancji wymienili mi centralkę potem sprzedałem samochód i szczerze powiedziawszy to szkoda zawracać sobie głowy tymi zestawami alarmu, bo według mnie najlepszy jest oryginalny to tylko moje zdanie.

Edytowane przez DiAMOND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się przyciemnione szyby tylko w tylnej części nadwozia nie podobają wcale. Jak już to po całości, ale wtedy wiadomo jakie konsekwencje. Wożę też małe dziecko z tyłu i jak świeci jej po oczkach to przyklejam na przyssawkę jakąś "chmurkę" do szyby i też jest elegancko.
Co do alarmu, to dobry złodziej ori pewnie otwiera tak samo jak my pilotem. Kwestia odpalenia i droga wolna :) Dlatego najlepsze są ukryte zabezpieczenia. Muszę o takowym pomyśleć - może kogoś w tym temacie możecie polecić co nie kroi i dyskrecję zachowa na patent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wszystkie przyciemnione, oprócz przedniej.Pewnie niektórzy nawet ze zwrócili uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy wiecie o przyciemnianiu...?!

:decayed:

Nikt tyle nie wie co ukraincy. oni lepią całe auta workami na śmieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do B5 zamawiałem zestaw alarmu od Stiga z domykaniem szyb z pilota, z czujnikiem wstrząsu :decayed: za jakieś 140-150 zł użytkowałem przez około 3 lata i raz w ramach gwarancji wymienili mi centralkę potem sprzedałem samochód i szczerze powiedziawszy to szkoda zawracać sobie głowy tymi zestawami alarmu, bo według mnie najlepszy jest oryginalny to tylko moje zdanie.

Ja nawet nie myślę ,że ktoś by chciał robić sobie kłopot i kraść to moje cudo :decayed: Chodzi mi tylko o to by móc otwierać auto pilotem bo gmeranie kluczem w poszukiwaniu zamka dzień w dzień i w nocy szczególnie,w deszcze,śniegi itd. to nic przyjemnego i zaraz wszystko wokół klamki będzie porysowane.Aaa pikanie i kierunki zaliczam do walorów estetycznych,wiadomo,nie jest to potrzebne i da się bez tego żyć ale co se będę jak se mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnych alarmach - centralnych zamkach jest potwierdzenie kierunkami (można to włączyć lub wyłączyć)

Potwierdzenie sygnałem nie w każdym jest.

W moim A4 jest tylko krótkie potwierdzenie zamknięcia.Syrena jest za prawą tylną lampą

Sajmoon zobacz link przyda ci się:

https://www.youtube.com/watch?v=MXOiO27Of_I

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnych alarmach - centralnych zamkach jest potwierdzenie kierunkami (można to włączyć lub wyłączyć)

Potwierdzenie sygnałem nie w każdym jest.

W moim A4 jest tylko krótkie potwierdzenie zamknięcia.Syrena jest za prawą tylną lampą

Sajmoon zobacz link przyda ci się:

https://www.youtube.com/watch?v=MXOiO27Of_I

Dzięki :) Jutro zabiorę się za to :)

co Wy wiecie o przyciemnianiu...?!

:decayed:

Nikt tyle nie wie co ukraincy. oni lepią całe auta workami na śmieci.

Żółty Mercedes Sprinter z granatowymi szybami.Boczne,tylne jak leci.Zerknięcie na rejestracje w celu upewnienia się narodowości to tylko formalność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1819125_20150211_193400.jpg

Nowy nabytek na osiedlu, nie wiem czyj, ale co chwila pojawiają się rarytasy ze Szwajcarii

edit,

zdjęcie kiepskie, bo mi andek lampy nie pozwolił włączyć (bateria <15%)

Edytowane przez Aragon99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


może kogoś w tym temacie możecie polecić co nie kroi i dyskrecję zachowa na patent :)

PW poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam.

Mam prośbę.Interesuje mnie ten samochód:

AUDI A4 B6 Avant 3.0 V6 Quattro, manual, PRYWATNY ZamoĹÄ â˘ OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Ktoś coś wie,zna właściciela,zerknął by jakby coś itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik V6 3.0 do tego Quattro jest cichszy, pracuje bardzo dobrze ale z manualem :eusathink: nie wiem jak jeździ się z taką skrzynią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam manuala 6 bo raczej bez miasta mam jazdy i autostradami często jeżdżę więc 6 i święty spokój na niskich obrotach.Jakby ktoś wiedział co to za auto albo mógł nawet pooglądać to byłoby fajnie.Dobrze wiemy jak bolą kilkuset kilometrowe wycieczki po nic. :kwasny:

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką opcję od znajomka.Ale ja dużo w pracy i czasu nie ma latać,załatwiać itd.dlatego patrzę u nas i jak coś wpadnie to wezmę i takie coś mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was może orientuje się gdzie w Zamościu lub okolicach może stać A6 C6 sprzedawane na części? Byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...