Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie , jakas Lady smiga ta audiczka, wojci-ego

a co do zawiasu - 30 i obecnie 16, niebawem wpadaja 17, tragedi nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to moja Teściowa jest nową właścicielką :) a ma nogę ciężką więc śmiga :)

nawet numery zostały te same

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

[/color]

moglo byc lepiej ale nie ma co narzekac

z tego szcześcia drogą kupna nabyłem własnie kabelek coby autko do kompa zapiąć:banan:

---------- Post dopisany 14-06-2012 at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2012 at 23:14 ----------

Kabelek jest juz u mnie ale za cholere nie moge sie polaczyc z autem!!! walcze 3 h

przekręciłeś zapłon????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze masz lipny kabel skoro nie łaczy sie , albo trzeba szukac problemu w OBD auta, przyjedz na spota podmienimy kabelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat opanowany - nie przekręciłem zapłonu haha dzieki

podstawowy błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat opanowany - nie przekręciłem zapłonu haha dzieki

dobre :grin: to coś takiego jak niektórzy pisali, że nie mają światełka w schowku nie włączając świateł :facepalm:

wojci to teraz będziemy trąbić na Teściową (dałeś jej wskazówki jak ktoś będzie dawał znaki) i niech wpada na spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem dałem, ostrzegłem przed szybkookim Taksiarzem :)

a tak przy okazji to chyba widziałem Twoją nyskę w sobotę we wjeździe na dworzec pks jak mój wagon jeszcze chciał jeździć i patrolowałem miasto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

a tak przy okazji to chyba widziałem Twoją nyskę w sobotę we wjeździe na dworzec pks jak mój wagon jeszcze chciał jeździć i patrolowałem miasto :P

No brawo nawet nie wiem jaki wóz mnie obczajał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo się pokażę to zobaczysz a poza tym mam ramki a4 klub i nr LU więc jakoś będzie można zauważyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pany, myślę nad drugim autem (małe, miejskie, zagazowane, economiczne)...

Jak narazie główny pomysł to Seicento 900/1100 LPG :mysli:

Pytanie czy to dobry wybór czy polecacie coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zły pomysł, zainwestuj vw polo 95-99 rok silniczek 1.0 (mialem taki) nie do zajebania kreci sie do konca i nic sie nie dzieje przy tym silniku nie potrzebny gaz, ceny sa bardzo podobne, decyzja nalezy do Ciebie, polo wiekszy i masz wybor 2 lub 4 drzwi, do polo 1.2 lub 1.4 gazik mozna wsadzic. albo kupic polo 1.6 na gazie , autko ma 100konikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zły pomysł, zainwestuj vw polo 95-99 rok silniczek 1.0 (mialem taki) nie do zajebania kreci sie do konca i nic sie nie dzieje przy tym silniku nie potrzebny gaz, ceny sa bardzo podobne, decyzja nalezy do Ciebie, polo wiekszy i masz wybor 2 lub 4 drzwi, do polo 1.2 lub 1.4 gazik mozna wsadzic. albo kupic polo 1.6 na gazie , autko ma 100konikow

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek w Żdanowku stoii sliwkowe polo 3 drzwi ladne 1.4 silniczek , kolnij do mnie jutro mam telefon do wlasciciela w słuzbowym wozie:), stan polo ok, cene bym zbijał na maxa na gaz chociarz , aluski ma i zarejstrowane w ZMC, poduchy i wspomaganie z tego co widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kto lata co niedziele do wawy przez Ryki poliftowym sedanem na LZ granatowy w tedeiczku??? bo co niedziele widuje i za kazdym razem na forum pisze że widziałem, ale brak odezwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata tu taki z "orderami" klubowymi ale się wogóle nie przyznaje. Prawdopodobnie kupił od kogoś z klubu auto i zostały oznaczenia, które dla niego nie mają znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kto lata co niedziele do wawy przez Ryki poliftowym sedanem na LZ granatowy w tedeiczku??? bo co niedziele widuje i za kazdym razem na forum pisze że widziałem, ale brak odezwu

kolo chyba mieszka na kolorowych vis a vis Karchera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tam niedawno to auto na parkingu koło Karchera

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...