Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ściąga mocno na lewo po wymianie opon


Rampage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

2 dni temu dokonałem wymianę na opon z letnich na zimowe. Opony zimowe są na osobnych felgach. Zauważyłem już po przejechaniu krótkiego odcinka że auto mocno schodzi na lewo.

Samochód zakupiłem w czerwcu. Wówczas musiałem dokonać napraw u mechanika jak drążki kierownicze oraz 1 wahacz. Po dokonaniu tych napraw udałem się na zbieżność gdzie w warsztacie dowiedziałem się że rzekomo jeszcze jeden wahacz jest do wymiany i muszę wymienić, mechanik zaś uprzedzał mnie że wszystkie są ok. Pojechałem do innego warsztatu gdzie zbieżność ustawili mi bez problemu i stwierdzili że nie widzą żadnej wady. Auto jezdziło prosto.

Teraz gdy wymieniłem opony to strasznie zaczeło sciągać na lewo. Jaki może być powód? Dodam że nie było żadnych oznaczeń, aby dana felga z oponą była od tej strony. Były oczywiście robione wyważenia itd.

Poniżej zamieszczam wydruk ze zbieżności.23u29u8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie założeniem kół zajmowała się firma wulkanizacyjna więc wydaje mi się że zrobili wszystko ok, fakt faktem może że prawe koło jest z lewej a lewe z prawej. Jutro się ponownie przejadę i dam znać.

Edytowane przez Rampage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...