Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pewniejsze byłyby nowe tłoki

 

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zawartość dodana 3 minutes later

Co powiesz kupującego, kup Pan beczkę 50l bo taniej [emoji23]

 

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

 

A co mam powiedzieć? Prawdę.

Nie rozumiem z czym niektórzy forumowicze maja taki problem. Alt to nie jedyny motor który bierze olej. Ponadto A4 to już wiekowy samochód.

 

Skoro tak zaczepiasz to równie dobrze mogę sprzedać swoje auto 4 tys. poniżej ceny rynkowej, czyli za jakieś 8-9k zl. To nadal 3k zł do przodu względem remontu :-)

Za 8k zł auto pójdzie w ciągu dobry.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

znajomego 2.0 alt po dachowaniu (zrobiony u janusza lakiernictwa) poszło za 11500 w ciągu 21h w tamtym roku.

nie było żadnych pytań, wpadł napalony gówniarz, przejechał się i zostawił kasę.

Edytowane przez tracer123

Opublikowano

Fajnie cenicie swoje auta.

Pamiętajcie że auto jest warte tyle ile klient za niego zapłaci. 

Opublikowano

Odbiegamy od tematu.

Ja ze swojej strony życzę autorowi tematu pozbycia się problemu poboru oleju. Będę sie przyglądał tematowi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam i jak tam wygląda sprawa z tym naszym nieszczesnym olejem,  coś długo nic w tym temacie się nie dzieje. ???

Opublikowano
  • Autor

Nic się nie dzieje. Dokładnie.

Jeżdżę i nie dolewam.

Opublikowano

Ile km od remontu zrobiłeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Od zalania oleju 5W/40 w dniu 2017.01.27 z przebiegiem 238078km, przejechałem do dzisiaj dystans 1667km (przebieg na dziś 239745km). Zatem równy miesiąc. 

Niepokoi mnie jednak wskazanie w trzeciej komórce, które wynosi aktualnie 0mm.

20170227_193903.jpg

Opublikowano

Czyżby zaczynają się problemy ?

Opublikowano
  • Autor

Czy moglibyście się podzielić swoimi odczytami w grupie nr 6 zestawu wskaźników ?

Opublikowano

jak w vag.com wejść w te odczyty?

mam wersje 311 i 401.

 

Opublikowano

Damian u mnie w grupie 006 wartości praktycznie mam cały czas na podobnym poziomie -3 4 3 natomiast w grupie 007 w miarę poboru oliwy wartości te maleją najwyższa zanotowana 55 i stopniowo maleje w miarę ubytku oliwy pobòr u mnie około 1l na 1500 km

Opublikowano

stan  chyba po 2 tankowaniach lpg czyli jakieś 900km, już od dłuższego czasu nie zwracam uwagi na to co ile dolewam.

 

lnNqxlN.png

Opublikowano

No i cóż. Jednak bedzie trzeba podniesc maskę, żeby oleju dolać :decayed:

Opublikowano

:polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Skoro sie odezwales, znaczy ze pomozesz i sprawdzisz i podasz stan oleju u siebue kolezko Uszol ?

Opublikowano
  • Autor

Interesuje mnie również odczyt w momencie kiedy Wam wyświetli Oil Min na FISie. 

Opublikowano
10 minut temu, Dajmon napisał:

Skoro sie odezwales, znaczy ze pomozesz i sprawdzisz i podasz stan oleju u siebue kolezko Uszol ?

Zawsze MAX! Bez zadnych dolewek od wymiany do wymiany tj 0-10k tyś km :thumbup1:

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

Byłem dzisiak u Jurka i rozmawialiśmy na temat odczytów poziomu oleju z Vaga. Ogólnie rzecz biorąc nic nie da się wyczytać na ten temat, ponieważ nigdzie nie jest o tym zapisane.  Nawet w Elsach czy Etkach. O oleju jest dosłownie cisza.

Jurek mówił jednak, że miał takie przypadki swoich klientów z Oil Min na fisie,  które wynikały ze stanu -8mm lub -9mm na Vagu. Jeśli zatem by tak było, to znaczyłoby to, że te moje 0mm na Vagu informowałoby o połowie miarki oleju na bagnecie. Jest to jednak moje przypuszczenie. Czekam na ewentualne Oil Min na fisie. Teraz pisze z telefonu i nie mam łapka. Tak od razu bym sprawdził stan oleju na Vagu po dzisiejszym przejeździe. Dzisiaj zrobiłem kolejne 86km i może jeszcze coś dołożę.

Opublikowano
  • Autor

Skoro zawsze max to super. Będziesz zatem na pierwszym miejscu w mojej tabeli odczytów oleju z Vaga. Zapodaj screena z Vaga z grupy 5 i 6 i 7 z zakladki ''wskazania licznika''. Będę miał ja i grono tutejszych czytelników wiedzę na jakim poziomie w [mm] powinny być wskazania. Będziesz wzorcem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.