Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem i na razie nie wiem czy do mnie dotrze ta część na czas i czy w ogóle dotrze.

Wydaje mi się, że znalazłem turbinę, pasujacą praktycznie P&P do silników TDI z dzielonym kolektorem, która powinna wystarczyć do 200 KM. Więc jest dużo lepsza jak AWX (130 KM), a nie ma laga jak duże hybrydy. :cool1:

lepsza od BRD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsza od BRD ?

Porównywalna w 100%

:mysli: uważasz ze gra warta swieczki czy poprostu to coś jest łatwiej dostepne niz suszarka BRD ?

chyba ze dla samego montażu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: uważasz ze gra warta swieczki czy poprostu to coś jest łatwiej dostepne niz suszarka BRD ?

Myślę, że jeśli nie dziś to za parę miesięcy będzie dużo łatwiej dostępna jako używka i nowa. BRD będą powoli wymierać na rynku bo już ich nie produkują. I co ważnie - nie jest "Made in Romania" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: uważasz ze gra warta swieczki czy poprostu to coś jest łatwiej dostepne niz suszarka BRD ?

Myślę, że jeśli nie dziś to za parę miesięcy będzie dużo łatwiej dostępna jako używka i nowa. BRD będą powoli wymierać na rynku bo już ich nie produkują. I co ważnie - nie jest "Made in Romania" :polew:

hmmm ... czyli to cos wyciagniete z jakiegos nowego auta :cool1:

pozostaje poczekac czy sie sprawdzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky z auta, którego jeszcze nie ma w Polskiej sieci sprzedaży, a suszarka ma przejechane 6400 km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: uważasz ze gra warta swieczki czy poprostu to coś jest łatwiej dostepne niz suszarka BRD ?

Myślę, że jeśli nie dziś to za parę miesięcy będzie dużo łatwiej dostępna jako używka i nowa. BRD będą powoli wymierać na rynku bo już ich nie produkują. I co ważnie - nie jest "Made in Romania" :polew:

BRD Made in Romania :mysli: BorgWarner chyba nie robi turbin w Rumunii. Chociaż otworzyli fabrykę.... u nas w Rzeszowie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRD Made in Romania

To była uwaga odnośnie nowych produktów Garetta, a nie turbiny BRD ;)

Swoją drogą zakupiłem dwie suszarki - jedna jest odpowiednikiem AWX, a druga BRD. Zobaczymy co potrafią w naturze ;)

u nas w Rzeszowie

Jeśli w PZL Rzeszów to dobrze tylko wróży tym turbinom. Jeśli zakład opanował produkcję lotniczą to z motoryzacyjną da radę bez problemu. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zakupiłem dwie suszarki - jedna jest odpowiednikiem AWX, a druga BRD. Zobaczymy co potrafią w naturze ;)

jak dotrą to dawaj znac ... przy okazji jarzm rzuce okiem na te cudenka ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky za parę minut jadę po paczkę Pocztexu, bo dotarła ta będąca odpowiednikiem AWX :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w PZL Rzeszów to dobrze tylko wróży tym turbinom. Jeśli zakład opanował produkcję lotniczą to z motoryzacyjną da radę bez problemu. :naughty:

Niestety nie w PZL. Tą firmę opanowali kanadyjczycy :>. BorgWarner wybudował po prostu nową fabrykę po Rzeszowem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky za parę minut jadę po paczkę Pocztexu, bo dotarła ta będąca odpowiednikiem AWX :kox:

:hi:

Podpinam się do tematu czekam na info ... nie mogę już usiedzieć spokojnie . Pozdrawiam PIXI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra napaliłem się jak Arab na kurs pilotażu, poleciałem na pocztę, przytargałem paczkę i obsikałem się z wrażenia :kox:

Suszareczka piękna, instna nówka. Pozowała pieknie do zdjątek:

ac85e34a5853da14m.jpg

d04c40b7e2ef7692m.jpg

370dcc08c8f5d2b6m.jpg

0baa382a4165ec4em.jpg

Ale co z tego jak mnie coś tknęło i zdjąłem część gorącą:

8c3719047cfab22em.jpg

Łopatki części gorącej wytopione - ewidentnie za wysokie EGT. Skoro tak działają nowe systemy oczyszczania spalin (DPF) to ja pierdzielę te nowe wozy :confused4:

Jutro wraca do sprzedawcy. Dobrze, że zajrzałem do środka bo byłby zoonk po założeniu na motor :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda ładnie :good: jaro zdradź rąbka tajemnicy z jakiego to jest silnika, nie przypadkiem z jakiegoś TSI ze zmienną geometrią??

Ta ze zdjęć to artykuł nr 03L 145 702 H z silników 2.0 TDI CR 120, 136 i 143 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopatki części gorącej wytopione - ewidentnie za wysokie EGT. Skoro tak działają nowe systemy oczyszczania spalin (DPF) to ja pierdzielę te nowe wozy :confused4:

może ktoś założył box'a :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopatki części gorącej wytopione - ewidentnie za wysokie EGT. Skoro tak działają nowe systemy oczyszczania spalin (DPF) to ja pierdzielę te nowe wozy :confused4:

uuuuuu szkoda ... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypadkiem z jakiegoś TSI ze zmienną geometrią??

Z tego co wiem TSI jeszcze nie ma zmienne geometri.Zreszta w benzynach czesc goroaca jest o wiele mniejsza.

Jakie sa opinie o turbinach BorgWarner?Sa gdzies seryjnie montowane?

Offtop

Zgadnijcie od czego jest ta turbina:

garrett_T25-1.jpg

garrett_T25-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wraca do sprzedawcy. Dobrze, że zajrzałem do środka bo byłby zoonk po założeniu na motor :shocked:

Nie zazdroszczę Kolego ale podziwiam Twój nos i intuicję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...