Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pada śnieg,pada śnieg:))gdzie w wawie można poszaleć na placykach


kasia82

Rekomendowane odpowiedzi

od niedawna jestem zaje....szczęśliwą :decayed:posiadaczką żabki a4 quattro ale spadł pierwszy śnieg i wypadało by pobawić się swoim rumakiem ,wiec mam do Was prośbe :gdzie w wawce jest taki placyk ,gdzie w dość bezpieczny sposób będę mogła zobaczyć na czym polega zabawa audi quattro na śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem chcesz sie nauczyc przyjemności :decayed: nie wiem jak w wawie ale w szczecinie jest masa takich placyków :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym polega ta zabawa na sniegu w napedzie quattro ,wczesniej jezdziłam tylnym napedem .Jaka jest różnica??wie ktoś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym polega ta zabawa na sniegu w napedzie quattro ,wczesniej jezdziłam tylnym napedem .Jaka jest różnica??wie ktoś :naughty:

http://pl.youtube.com/watch?v=OzdMgOhg6iQ

A tu chłopaki z AKP dyskutują o placykach :decayed:http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=87654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od niedawna jestem zaje....szczęśliwą :decayed:posiadaczką żabki a4 quattro ale spadł pierwszy śnieg i wypadało by pobawić się swoim rumakiem ,wiec mam do Was prośbe :gdzie w wawce jest taki placyk ,gdzie w dość bezpieczny sposób będę mogła zobaczyć na czym polega zabawa audi quattro na śniegu.

koleżanko..możesz pojechać na bronisze..najlepiej po godz.22 mały ruch i można pojeździć bokiem...

- drugim miejscem jest parking przy stegnach

- trzecim stara giełda samochodowa w legionowie

miłej jazdy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma ochote dzis jest spotkanko pod mc.donaldem na conrada zapraszam na snieżną zabawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a jaką dobra miejscówke w Lublinie bez kamer :wink4: byś polecił żeby można było polatać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a jaką dobra miejscówke w Lublinie bez kamer :wink4: byś polecił żeby można było polatać :decayed:

Ja zawsze śmigałem na parkingu nad zalewem od strony dąbrowy :wink4: Tylko musi być więcej śniegu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a jaką dobra miejscówke w Lublinie bez kamer :wink4: byś polecił żeby można było polatać :decayed:

Koło Lublina jest chyba opuczone lotnisko (a na nim pas lotniczy) koło Ryk. Tam można nieźle poszaleć - ostatnio tam byłem (wczoraj) i bawiłem się doskonale. Tylko trzeba uważać aby z pasa starowego nie spaść bo łatwo można się zrolować :polew: :polew:

A jeśli chodzi o Warszawę to bardzo blisko mam c.h. REAL na Ursynowie. Tam też jest dość obszerny parking na którym można sie poślizgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Warszawę to bardzo blisko mam c.h. REAL na Ursynowie. Tam też jest dość obszerny parking na którym można sie poślizgać.

Nooo... mam tam 1km z mieszkania :decayed:

Fajny bylby parking kolo SGGW, ale jest trelinka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło Lublina jest chyba opuczone lotnisko (a na nim pas lotniczy) koło Ryk. Tam można nieźle poszaleć - ostatnio tam byłem (wczoraj) i bawiłem się doskonale. Tylko trzeba uważać aby z pasa starowego nie spaść bo łatwo można się zrolować :polew: :polew:

Tak ale to lotnisko jest prywatne i takie wtargniecia mogą okazac sie problemem z miejscową policją :gwizdanie: wiec nie polecam tam na nielegala wiejżdzać dość często :kwasny:

My z kolegą mamy teraz tam zamiar wpaść jak sniegiem troche jeszcze sypnie :kox: 10 autek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bylby parking kolo SGGW, ale jest trelinka :confused4:

dasz radę jak chodziłem tam do szkoły to trochę świrowaliśmy na nim, z tą różnicą że nie audi :gwizdanie: każdy przyjeżdżał specjalnie czymś gorszym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...