Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czy pasuje podłokietnik od B6 do B5 ?


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Mam pytanko tak jak w temacie. Czy pasowało by zamontowanie podłokietnika do mojej A4 B5 od VW pasat B5 i czy zamontowanie podłokietnika z tunelem by pasowało czy tylko sam podłokietnik (jeśli by pasował) z góry wielkie podziękowanie.

To był post założony wcześniej i żeby nie zakładać nowego postanowiłem wykorzystać już ten zmieniając temat dla jasności. Głownie mi chodzi o to czy podłokietnik o A4 B6 pasował by do mojej B5??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Mam pytanko tak jak w temacie. Czy pasowało by zamontowanie podłokietnika do mojej A4 B5 od VW pasat B5 i czy zamontowanie podłokietnika z tunelem by pasowało czy tylko sam podłokietnik (jeśli by pasował) z góry wielkie podziękowanie.

Tylko sam podlokietnik, ja sam mam taki z paska b5 i pasuje plug&play, tylko ze wiadomo ze te od audi byly leprze wiekrze i nietrzeszczaly, bo te od paska trzeszczą jak caly pasek hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Mam pytanko tak jak w temacie. Czy pasowało by zamontowanie podłokietnika do mojej A4 B5 od VW pasat B5 i czy zamontowanie podłokietnika z tunelem by pasowało czy tylko sam podłokietnik (jeśli by pasował) z góry wielkie podziękowanie.

Tylko sam podlokietnik, ja sam mam taki z paska b5 i pasuje plug&play, tylko ze wiadomo ze te od audi byly leprze wiekrze i nietrzeszczaly, bo te od paska trzeszczą jak caly pasek hehehe

to potwierdzam. sa gorszej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soeki ze tak troszke nie w temacie ale orientujecie sie moze czy podlokietnik z audi b7 podejdzie do b5??

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli taki podłokietnik http://www.allegro.pl/item524242333_podlokietnik_vw_passat_b5_1996_2000.html

podejdzie do a4 avant ? bo facet w sklepie nie wie czy na 100%

nawet jesli - nie chcesz tego wkladac do siebie :no:. z daleka widać, że jakoscia nie grzeszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item525830954_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html

ja kupiłem z tej aukcji podłokietnik i szczerze mówiąc nie jestem zadowolony

- podłokietnik w porównaniu do orginału jest wyraźnie mniejszy

- elementy mechanizmu do podnoszenia klapki i regulacji położenia podłokietnika są osadzone byle jak i dziwnie odstają co bardzo razi w oczy i psuje wygląd urządzenia

- po zamontowaniu mocowania aluminiowego (stopki) okazało się że nie jestem wstanie otwierać ani zamykać tylnej popielniczki co przepełniło czarę goryczy , po chwilowym zadowoleniu z nowego "urządzenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item525830954_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html

ja kupiłem z tej aukcji podłokietnik i szczerze mówiąc nie jestem zadowolony

- podłokietnik w porównaniu do orginału jest wyraźnie mniejszy

- elementy mechanizmu do podnoszenia klapki i regulacji położenia podłokietnika są osadzone byle jak i dziwnie odstają co bardzo razi w oczy i psuje wygląd urządzenia

- po zamontowaniu mocowania aluminiowego (stopki) okazało się że nie jestem wstanie otwierać ani zamykać tylnej popielniczki co przepełniło czarę goryczy , po chwilowym zadowoleniu z nowego "urządzenia"

kupiłem podobny podłokietnik ale w cenie 150zl jakaś wyprzedasz była :wink4: co do jakości wykonania nie miałem żadnych zastrzeżeń natomiast zgadzam się z kolego co do aluminiowej łapy po zamontowaniu nie dało się otworzyć popielniczki :no: wystarczył pilnik 3 pociągnięcia po starej łapie i spasowało idealnie popielniczka sie otwiera bez kłopotu a podłokietnik się prezentuje bardzo ładnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemyslal ktos juz nad tym zeby do a4 wlozyc podlokietnik z tunelem ale do ręcznego z Paska FL, niby wszystko takie same ale w FL jest duzo fajniej ;)prawie jak w a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...