Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze niunie i mrozy


bartek723

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej minucie trochę dziwnie telepie silnikiem ,po małym rozgrzaniu wszysrko wraca do normy

Jedna ze świec ci nie grzeje dlatego telepie po rozruchu silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też coś świerszczy :decayed: tak ma być ?

Raczej normalne, miałem tak w octavii, mam tak w A4, tak samo ma kolega swierzak, także raczej to od za niskiej temperatury do pracy :naughty:

swiezak, bez "r" :wink4: u mnie tak jest tylko przez jakiś czas gdy jeszcze zimny silnik i zminym dmucha, jak sie wszystko ladnie porozgrzewa to przestaje skwierczec nawet jak na dworzu -22 :) ale pierwsze km hałasuje jak ta lala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej minucie trochę dziwnie telepie silnikiem ,po małym rozgrzaniu wszysrko wraca do normy

Jedna ze świec ci nie grzeje dlatego telepie po rozruchu silnikiem.

bzdura mam nowe świece i też telepie gnojok tak ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też coś świerszczy :decayed: tak ma być ?

Raczej normalne, miałem tak w octavii, mam tak w A4, tak samo ma kolega swierzak, także raczej to od za niskiej temperatury do pracy :naughty:

swiezak, bez "r" :wink4: u mnie tak jest tylko przez jakiś czas gdy jeszcze zimny silnik i zminym dmucha, jak sie wszystko ladnie porozgrzewa to przestaje skwierczec nawet jak na dworzu -22 :) ale pierwsze km hałasuje jak ta lala :decayed:

No to dokładnie tak samo miałem i mam do dziś w każdym aucie w zimie które posiadałem :) Wybacz za to "r", nie wiem skąd mi się tam wzięło, w sumie nawet jeśli by nawiązać do "świeżości" to też tam żadnego R nie ma :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych największych mrozach po 3 dniach postoju niestety nie jąknęła ale nowy aku załatwił sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-20*C paliła od strzała :cool1:
to tak jak moja dodam ze stoi pod chmurką odpalana raz na 3-4 dni oczywiście żadnych uszlachetniaczy nie dolewałem do ON :oczko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie odpalic nie chciala :( Podladowalem aku i nic to nie dalo, dopiero jak mrozy puscily i bylo -8 to zalapala :( Trzeba bedzie przed kolejna zima sprawdzic dokladnie aku i inne rzeczy, bo teraz pali od kopa.

Najdziwniejsze bylo to, ze nawet rozrusznik nie zakrecil, nie wiem czy przymarzl czy co :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...