Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 16:38_________________________________________________wg mnie normalna cena za polerke felg to 250-400zl za komplet ;) w miare prostego wzoru

to jak to w końcu jest? wcześniej piszesz ze 80zł / kmpl, a teraz co innego? :D

Opublikowano

ej czytajcie dokladnie ...

napisalem za ile mi kolega robil polerki

a robil tanio

potem napisalem jaka jest wg mnie normalna cena za polerke

jakies pytania jeszcze ? :doh1:

Opublikowano

ja za 4 szt MAM 19 cali płaciłem 240 PLN w Krakowie

Opublikowano

ciekawe ile by chcieli za wypolerowanie bbs rs w calosci ( nie sam rant )

:polew::kox:

rs8webae8.jpg

Opublikowano

Somes nie idź na łatwiznę, zakasaj rękawy i do roboty :decayed:

Jak skansol nie zadziała do papier ścierny i do roboty, ale wydaje mi się, że powinien wszystko rozpuścić.

Opublikowano

zmobilizowałem się i ja... :naughty:

329981941396391b.jpg

94c03811b0567c85.jpg

tylko jeszcze bez autosolu :kox:

Opublikowano

Somes nie idź na łatwiznę, zakasaj rękawy i do roboty :decayed:

Jak skansol nie zadziała do papier ścierny i do roboty, ale wydaje mi się, że powinien wszystko rozpuścić.

jadę z tym ostro jestem na drugiej feldze :tongue4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 17:28_________________________________________________Czester może być? :naughty:

329981941396391b.jpg

94c03811b0567c85.jpg

jeszcze autosol i będzie git

Opublikowano

Dobrze jest :good: jakimi papierami robiłeś ???

Opublikowano

jak przepolerujesz autosolem to będzie fajnie czym to polerowałeś jakaś pasta na koniec?

Opublikowano

jak przepolerujesz autosolem to będzie fajnie czym to polerowałeś jakaś pasta na koniec?

na końcu automaxem przejechałem bo na autosol na razie czekam na przesyłkę :)

Opublikowano

Dobrze jest :good: jakimi papierami robiłeś ???

granulacje 60 -> 80 -> 100 -> 120 -> 150 jadę maszynką do polerki

180 -> 240 -> 320 -> 400 -> 600 -> 800 -> 1000 -> 1500 -> 2000 już ręcznie

pastą najpierw ręcznie przy okazji wyłapując cały syf a potem maszynką i filcem

jeszcze oczekuję na autosol bo na razie tylko automaxem przejechane :wink4:

Opublikowano

Somes nie idź na łatwiznę, zakasaj rękawy i do roboty :decayed:

Jak skansol nie zadziała do papier ścierny i do roboty, ale wydaje mi się, że powinien wszystko rozpuścić.

jadę z tym ostro jestem na drugiej feldze :tongue4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 17:28_________________________________________________Czester może być? :naughty:

329981941396391b.jpg

94c03811b0567c85.jpg

jeszcze autosol i będzie git

No ewentualnie moze byc :gwizdanie: efekt masz podobny do mojego, tylko ze ja nie używałem tylu granulacji papieru i maszyne użyłem na sam koniec, a tak to ręcznie jechałem.

Opublikowano

60 -80 jak dla mnie za mocne papiery ja zaczynałem od 120;) ale jak dokładnie zatrzesz rysy to będzie ok:)

Opublikowano

60 -80 jak dla mnie za mocne papiery ja zaczynałem od 120;) ale jak dokładnie zatrzesz rysy to będzie ok:)

spróbuję od tej zacząć przy 3ciej feldze :mysli:

Opublikowano

panowie, tutaj polerujecie te ramiona, a jeśli chce sobie wypolerować tylko same ranty (bo takie mam felgi właśnie z rantami) to jak się sprawa przedstawia?? tylko wodny papier ścierny i na koniec pasta polerska? czy jakoś inaczej? dodam, że felgę chcę zabezpieczyć jakimślakierem bezbarwnym. wiem że efekt już będzie inny, ale coś za cos...

Opublikowano

panowie, tutaj polerujecie te ramiona, a jeśli chce sobie wypolerować tylko same ranty (bo takie mam felgi właśnie z rantami) to jak się sprawa przedstawia?? tylko wodny papier ścierny i na koniec pasta polerska? czy jakoś inaczej? dodam, że felgę chcę zabezpieczyć jakimślakierem bezbarwnym. wiem że efekt już będzie inny, ale coś za cos...

klar odpadnie po 2 tygodniach

Opublikowano

panowie, tutaj polerujecie te ramiona, a jeśli chce sobie wypolerować tylko same ranty (bo takie mam felgi właśnie z rantami) to jak się sprawa przedstawia?? tylko wodny papier ścierny i na koniec pasta polerska? czy jakoś inaczej? dodam, że felgę chcę zabezpieczyć jakimślakierem bezbarwnym. wiem że efekt już będzie inny, ale coś za cos...

klar odpadnie po 2 tygodniach

dokładnie... po wypolerowaniu szybko odpadnie... jeżeli pojedziesz dobrze z granulacjami to nic się temu nie będzie działo

tymczasem ja ze swoimi powoli dobijam do końca... mam nadzieję że do jutra skończę :)

Opublikowano

Czyli niczym innym nie da się rantów zabezpieczyć??A czym sa felgi lakierowane fabrycznie? Wiecie może?

Opublikowano

Czyli niczym innym nie da się rantów zabezpieczyć??A czym sa felgi lakierowane fabrycznie? Wiecie może?

nie chodzi o to czym są robione tylko o to że fabrycznie lakier siedzi w tych mikro rowkach które się szlifuje by uzyskać lustro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Adres: Balicka 244, 30-198 Kraków Telefon: (12) 636-64-94

Jadę do tego kolesia w czwartek to dam znać ile powie za moje koła.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.