Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

Już się przyjrzałem na spocie i są duuużo mniejsze :polew:

EOT :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerka super :good: ale przydał by się lakier bezbarwny na pow. polerowana :cool1:

Przydałby się, ale myślę, że szybko by odpadł z tak wypolerowanej powierzchni.

Już się przyjrzałem na spocie i są duuużo mniejsze

EOT :good:

Caly 1" :polew: ale za to jak wyglądają, nie tak jak Twoje cale obdrapane z odchodzącym lakierem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto spróbować i polakierwać ,może lakierem bezbarwnym matowym niezle to wyglada . Pracuje w takiej firmie ATS produkują tam koła i też polerujemy koła i lakier sie jakos trzyma :) jeszcze nieodpadł :kox: a pow. polerowana jest jak lustro :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier bezbarwny matowy i z połyskiem :cool1: popytaj w mieszalni lakierów samochodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja widziałem chyba taki lakier w sklepie motoryzacyjnym u mnie :mysli:

ciekawe ciekawe... może się na to skuszę jak już znajdę czas na polerke tych felg :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to albo matowy, albo z połyskiem, ale mogę się nie znać :> Patrzyłem dzisiaj na felunki i żadnej zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pójdę w połysk :gwizdanie:

no u Ciebie Czester dobrze to wygląda mam nadzieję że osiągnę podobny efekt bo zaczynają mnie drażnić te utleniające się plamki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć jaka jest różnica między tymi pastami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem pastą tempo 3.50 za tubkę ,automax ok 5 zł i autosol ok 10zł .

nie ma dużej różnicy cenowej ...

po pierwszym polerowaniu pastą autsol efekt jest już bardzo dobry....

w przypadku pozostały past trzeba nakładać je i polerować kilka razy....

tak są moje odczucia...

Autosol jest z nich najlepszą pastą i moim przypadku po użyciu jej efekt był najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie skoro twierdzisz, że jest taka dobra ta pasta to wypróbuje ją na jesień :good: fakt, że automaxa i tempo trzeba kilka razy nałożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym czyścicie wypolerowane felgi. Ja swoją polerkę skończyłem miesiąc temu i czyszczę je regularnie raz w tygodniu jakimś szamponem z woskiem do mycia samochodów. Ktoś tu pisał, żeby zabezpieczyć je woskiem z puszki co uczyniłem, ale felgi zrobiły się przez to bardziej matowe :thumbdown: istnieją preparaty do czyszczenia felg nielakierowanych np. http://allegro.pl/item680935637_plak_forlega_do_czyszczenia_felg_750ml.html

ale jest napisane, że nie jest polecany do czyszczenia felg "specjalistycznych" a takie chyba mamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym czyścicie wypolerowane felgi. Ja swoją polerkę skończyłem miesiąc temu i czyszczę je regularnie raz w tygodniu jakimś szamponem z woskiem do mycia samochodów. Ktoś tu pisał, żeby zabezpieczyć je woskiem z puszki co uczyniłem, ale felgi zrobiły się przez to bardziej matowe :thumbdown: istnieją preparaty do czyszczenia felg nielakierowanych np. http://allegro.pl/item680935637_plak_forlega_do_czyszczenia_felg_750ml.html

ale jest napisane, że nie jest polecany do czyszczenia felg "specjalistycznych" a takie chyba mamy :naughty:

jak najmniej chemii lac na polerki :good:

najlepiej ludwikiem z woda, ja swoje mam na aucie od kwietnia i co iles myc poswiece mniej niz godzinke na przepolerowanie felg autosolem :good: no chyba ze chce zeby po kazdym myciu sie swiecily tak jak prosto z polerki to wtedy za kazdym myciem idzie przepolerowanie felg :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerka ręczna czy wiertarka + filc ? :>

juz wypolerowanych?

ja jade recznie no moze raz szurnalem przed spotem :gwizdanie: wiertarka z filcem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak chodziło mi o już wypolerowane :) to zamawiam autosola i też sobie zrobię ręczną polerkę, bo widzę że mam na felgach resztki wosku i pasty polerskiej jeszcze od pierwszego polerowania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić dodatkową podstawke którą montuje się między chłodniczke oleju a filtr oleju. W podstawce są dwa lub więcej dodatkowych miejsc gdzie można umieścić dodatkowe czujniki.

Tak, tylko w tych podstawkach jest tyle gwintu na czujniki, że prawie wcale. Najlepiej jest nadspawać i na nowo nagwintować...

mocal.th.jpg

p.s fajne fotostory

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego wątku...

Dziś coś mnie naszło żeby zabrać się za swoje aluski 16 a mianowicie za polerkę

Zakupiłem jakiś środek do usuwania starej powłoki lakierniczej ale:

lakier pięknie schodzi ale podkład już tak łatwo nie chce ;/

Ja działam tam że polewam żelem felgę odczekuje i po paru minutach szpachelka usuwam lakier....

Jak najlepiej poradzić sobie a podkładem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...