Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

:naughty:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 16:38_________________________________________________wg mnie normalna cena za polerke felg to 250-400zl za komplet ;) w miare prostego wzoru

to jak to w końcu jest? wcześniej piszesz ze 80zł / kmpl, a teraz co innego? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej czytajcie dokladnie ...

napisalem za ile mi kolega robil polerki

a robil tanio

potem napisalem jaka jest wg mnie normalna cena za polerke

jakies pytania jeszcze ? :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes nie idź na łatwiznę, zakasaj rękawy i do roboty :decayed:

Jak skansol nie zadziała do papier ścierny i do roboty, ale wydaje mi się, że powinien wszystko rozpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes nie idź na łatwiznę, zakasaj rękawy i do roboty :decayed:

Jak skansol nie zadziała do papier ścierny i do roboty, ale wydaje mi się, że powinien wszystko rozpuścić.

jadę z tym ostro jestem na drugiej feldze :tongue4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 17:28_________________________________________________Czester może być? :naughty:

329981941396391b.jpg

94c03811b0567c85.jpg

jeszcze autosol i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przepolerujesz autosolem to będzie fajnie czym to polerowałeś jakaś pasta na koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przepolerujesz autosolem to będzie fajnie czym to polerowałeś jakaś pasta na koniec?

na końcu automaxem przejechałem bo na autosol na razie czekam na przesyłkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest :good: jakimi papierami robiłeś ???

granulacje 60 -> 80 -> 100 -> 120 -> 150 jadę maszynką do polerki

180 -> 240 -> 320 -> 400 -> 600 -> 800 -> 1000 -> 1500 -> 2000 już ręcznie

pastą najpierw ręcznie przy okazji wyłapując cały syf a potem maszynką i filcem

jeszcze oczekuję na autosol bo na razie tylko automaxem przejechane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes nie idź na łatwiznę, zakasaj rękawy i do roboty :decayed:

Jak skansol nie zadziała do papier ścierny i do roboty, ale wydaje mi się, że powinien wszystko rozpuścić.

jadę z tym ostro jestem na drugiej feldze :tongue4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 17:28_________________________________________________Czester może być? :naughty:

329981941396391b.jpg

94c03811b0567c85.jpg

jeszcze autosol i będzie git

No ewentualnie moze byc :gwizdanie: efekt masz podobny do mojego, tylko ze ja nie używałem tylu granulacji papieru i maszyne użyłem na sam koniec, a tak to ręcznie jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 -80 jak dla mnie za mocne papiery ja zaczynałem od 120;) ale jak dokładnie zatrzesz rysy to będzie ok:)

spróbuję od tej zacząć przy 3ciej feldze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, tutaj polerujecie te ramiona, a jeśli chce sobie wypolerować tylko same ranty (bo takie mam felgi właśnie z rantami) to jak się sprawa przedstawia?? tylko wodny papier ścierny i na koniec pasta polerska? czy jakoś inaczej? dodam, że felgę chcę zabezpieczyć jakimślakierem bezbarwnym. wiem że efekt już będzie inny, ale coś za cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, tutaj polerujecie te ramiona, a jeśli chce sobie wypolerować tylko same ranty (bo takie mam felgi właśnie z rantami) to jak się sprawa przedstawia?? tylko wodny papier ścierny i na koniec pasta polerska? czy jakoś inaczej? dodam, że felgę chcę zabezpieczyć jakimślakierem bezbarwnym. wiem że efekt już będzie inny, ale coś za cos...

klar odpadnie po 2 tygodniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, tutaj polerujecie te ramiona, a jeśli chce sobie wypolerować tylko same ranty (bo takie mam felgi właśnie z rantami) to jak się sprawa przedstawia?? tylko wodny papier ścierny i na koniec pasta polerska? czy jakoś inaczej? dodam, że felgę chcę zabezpieczyć jakimślakierem bezbarwnym. wiem że efekt już będzie inny, ale coś za cos...

klar odpadnie po 2 tygodniach

dokładnie... po wypolerowaniu szybko odpadnie... jeżeli pojedziesz dobrze z granulacjami to nic się temu nie będzie działo

tymczasem ja ze swoimi powoli dobijam do końca... mam nadzieję że do jutra skończę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niczym innym nie da się rantów zabezpieczyć??A czym sa felgi lakierowane fabrycznie? Wiecie może?

nie chodzi o to czym są robione tylko o to że fabrycznie lakier siedzi w tych mikro rowkach które się szlifuje by uzyskać lustro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...