Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do spryskiwaczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja używam płyn z Lidla. Ostatnio go kupiłem w promocji za 7,70zł/5L normalna cena to 11zł/5L. Temperatura podana to -20oC

Opublikowano

Jednak z tych "marketowych" tylko Aura z Biedronki :>

dokładnie plyn z Biedy jest ok za ta kase. po sezonie robia wysprzedaz i mozna zrobic zapas na next sezon :decayed:

Opublikowano

trzeba by dodać biedronkową Aurę do lity wyżej ,jak widać jest przez wielu użytkowników polecany :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnio zabrakło mi płynu do spryskiwaczy i przez zupełnie czysty przypadek zostałem posiadaczem zimowego płynu z Biedronki. Myślałem , że po takich opiniach tego płynu w tym wątku na pewno będzie dobry , więc zalałem :kwasny: ... moje spostrzeżenia : płyn robi się coraz gęstszy ( a nawet jakby tłusty ) wraz z spadkiem temp. , smuży , śmierdzi , ... nie dziwię się , że tyle kosztuje , czysta tandeta :wallbash:

Ci co chwalą ten płyn , najwidoczniej nie mieli jeszcze styczności i przyjemności stosowania jakiegoś naprawdę dobrego zimowego płynu do spryskiwaczy

Opublikowano

Zgadza się. Płyny relatywnie droższe i firmowe są lepsze, aczkolwiek sam najczęściej kupuje płyn w "Aldi"(ok. 9zl/5L) i powiem szczerze ze nie jest najgorszy, a nawet warty polecenia. W porównaniu do płynów z Auchan/Tesco etc to miodzio. Pozdrawiam

Opublikowano
płyn robi się coraz gęstszy ( a nawet jakby tłusty ) wraz z spadkiem temp. , smuży , śmierdzi , ... nie dziwię się , że tyle kosztuje , czysta tandeta

Ciekawe bo ja nawet przy -20 nie miałem takich objawów a płyn jest zalany co najmniej w 10 autach.

Ci co chwalą ten płyn , najwidoczniej nie mieli jeszcze styczności i przyjemności stosowania jakiegoś naprawdę dobrego zimowego płynu do spryskiwaczy

Jaki to jest ten naprawdę dobry płyn że da się zobaczyć aż taką różnicę jak piszesz, bo już chyba wszystkie przetestowałem.

Opublikowano

Zimowy płyn do spryskiwaczy "Psik Psik" z AUTOLANDU to to samo co Biofix Castrol ( Autoland podpisał umowę z Castrol Polska ) , oraz to samo co zimowe płyny do spryskiwaczy z BP i Kaufland'u (str. 2 ) :

http://autoland.pl/files/file/nagrody/sprawozdanie_0327CBM2010.pdf

Opublikowano

Witam.

A ja z 2 pytaniami. Czy kupujecie płyny, które mają napisane, że są przeznaczone do xenonów, czy nie zwracacie na to uwagi?

Osobiście kupuję do A4 psik-psik, ale właśnie ten z takim dopiskiem, ale jest sporo droższy od takich co tego dopisu nie mają.

Jaki płyn na lato polecacie(też biorąc pod uwagę posiadanie xenonków)?

P.S. psik-psik zamarzł mi przy -12 na szybie, po prostu zimne auto/szyba i wszystko się zamazało, trzeba było się zatrzymać i ponownie skrobać szybę :(

Opublikowano

A miałeś na - 22oC czy na -16oC ?

Opublikowano

-22, ale zastanawiam się, czy jak auto stoi na ok -12 i do tego wieje, to czy szyba nie jest zimniejsza niż te -22 :mysli:

Opublikowano

Ostatnio zabrakło mi płynu do spryskiwaczy i przez zupełnie czysty przypadek zostałem posiadaczem zimowego płynu z Biedronki. Myślałem , że po takich opiniach tego płynu w tym wątku na pewno będzie dobry , więc zalałem :kwasny: ... moje spostrzeżenia : płyn robi się coraz gęstszy ( a nawet jakby tłusty ) wraz z spadkiem temp. , smuży , śmierdzi , ... nie dziwię się , że tyle kosztuje , czysta tandeta :wallbash:

Ci co chwalą ten płyn , najwidoczniej nie mieli jeszcze styczności i przyjemności stosowania jakiegoś naprawdę dobrego zimowego płynu do spryskiwaczy

co ty pitolisz :blink:

to chyba pół zbiornika zostało ci tego twojego i po dolewce takie efekty :mysli:

Opublikowano

Ja używam płyn z Lidla. Ostatnio go kupiłem w promocji za 7,70zł/5L normalna cena to 11zł/5L. Temperatura podana to -20oC

Ja także, od dłuższego czasu używam tego płynu i to zarówno zimowego, jak i letniego. Używałem wcześniej płyn, kupowany na ORLEN-ie - nie widzę różnicy w jakości, za to cena :good:

Opublikowano

Ostatnio zabrakło mi płynu do spryskiwaczy i przez zupełnie czysty przypadek zostałem posiadaczem zimowego płynu z Biedronki. Myślałem , że po takich opiniach tego płynu w tym wątku na pewno będzie dobry , więc zalałem :kwasny: ... moje spostrzeżenia : płyn robi się coraz gęstszy ( a nawet jakby tłusty ) wraz z spadkiem temp. , smuży , śmierdzi , ... nie dziwię się , że tyle kosztuje , czysta tandeta :wallbash:

Ci co chwalą ten płyn , najwidoczniej nie mieli jeszcze styczności i przyjemności stosowania jakiegoś naprawdę dobrego zimowego płynu do spryskiwaczy

zupełnie nie zgadzam się z tą opinią nic takiego nie zaobserwowałem Robercie
Opublikowano

zupełnie nie zgadzam się z tą opinią nic takiego nie zaobserwowałem Robercie

może trafiłem na jakąś podróbkę :mysli:

jedno wiem , że już tego gówna nie kupię :cool1:

Opublikowano

A wlewał ktoś AURA spryskiwacz z biedrony :naughty:

Opublikowano

A wlewał ktoś AURA spryskiwacz z biedrony :naughty:

Poczytaj kilka postów wstecz , zresztą b.dużo ludzi go chwali , ja jeszcze większego c**jstwa nie miałem wlanego w aucie i w życiu już tego nie wleję do zbiorniczka

Opublikowano

A wlewał ktoś AURA spryskiwacz z biedrony :naughty:

Poczytaj kilka postów wstecz , zresztą b.dużo ludzi go chwali , ja jeszcze większego c**jstwa nie miałem wlanego w aucie i w życiu już tego nie wleję do zbiorniczka

E tam marudzisz :polew: :polew:

Opublikowano

ja uzywam ''psik psik'' z autolanda ale ostatnio wlałem boryszew monsun podobno do -35 C ,nie narzekam

Opublikowano

ja uzywam ''psik psik'' z autolanda ...

jeden z lepszych płynów zimowych dostępnych w tej chwili :good:

Opublikowano

Ja też używam "psika" ale jakoś tak coraz mniej jestem zadowolony, więc studiuję wątek :decayed: zresztą przy wycieraczko mazaczkach w B6 to pewnie każdy będzie raczej słaby :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.