Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do spryskiwaczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ASO literek do -70 stopni 17 zeta VW Kielce

Opublikowano

w biedronce 4l za 9,98 :polew: fajnie pachnie :good:

Opublikowano

ale można zawsze zadzwonić i zapytać :mysli:[br]

chris nie mundruj :wink4:

w zeszłym roku miałem kłopoty z klapkami od wysuwających się dysz spryskiwaczy

z tego co wiem, to zalanie płynem ori gwarantuje odpowiednie nasmarowanie, czy cosik tam

w każdym bądź razie tak słyszałem

może od czasu do czasu warto wjechać i wziąć od nich

zdrowaś

k.

Opublikowano

z tego co wiem, to zalanie płynem ori gwarantuje odpowiednie nasmarowanie, czy cosik tam

w każdym bądź razie tak słyszałem

Smarowanie ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ciekawe jakby wyglądały szyby po przejeździe wycieraczkami z takim płynem :naughty: :naughty: :naughty:

Tomciu, zmień ASO :kox:

Opublikowano

Tomciu, zmień ASO :kox:

Albo od czasu do czasu zalej z pół zbiorniczka WD40 i sie przesmaruje wszystko :naughty:

:kox:

Opublikowano

ale można zawsze zadzwonić i zapytać :mysli:[br]

chris nie mundruj :wink4:

w zeszłym roku miałem kłopoty z klapkami od wysuwających się dysz spryskiwaczy

z tego co wiem, to zalanie płynem ori gwarantuje odpowiednie nasmarowanie, czy cosik tam

w każdym bądź razie tak słyszałem

może od czasu do czasu warto wjechać i wziąć od nich

zdrowaś

k.

Ja dolewam 0,5 litra bryntki i jest gut bo słyszałem ze mogą zamarznąć soczewki i spryski w xenonach i bedzie wtedy problem :angry: :angry:

Opublikowano

Ja dolewam 0,5 litra bryntki i jest gut bo słyszałem ze mogą zamarznąć soczewki i spryski w xenonach i bedzie wtedy problem :angry: :angry:

Czego dolewasz ? Bryntki ? Chyba BRYNDKI jak to mówią poznaniaki i jeżeli tak to raczej marny pomysł.

A przy okazji oświeć mnie - jak mogą zamarznąć soczewki, które są w środku reflektora ?

Opublikowano

Co to jest BRYNDKA? :mysli:

Opublikowano

chyba koledze chodziło o denaturat (dykta) :wink4:

Opublikowano

chyba koledze chodziło o denaturat (dykta) :wink4:

:good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 18:01_________________________________________________

Ja dolewam 0,5 litra bryntki i jest gut bo słyszałem ze mogą zamarznąć soczewki i spryski w xenonach i bedzie wtedy problem :angry: :angry:

Czego dolewasz ? Bryntki ? Chyba BRYNDKI jak to mówią poznaniaki i jeżeli tak to raczej marny pomysł.

A przy okazji oświeć mnie - jak mogą zamarznąć soczewki, które są w środku reflektora ?

Chodziło o spryskiwacze tylko troche zapach w kabinie nie ten :polew:

Opublikowano

Chodziło o spryskiwacze tylko troche zapach w kabinie nie ten :polew:

Jak zalejesz dobry płyn to nic nie zamarza - od wielu lat leje tylko jeden i nawet przy -20 stopniach nic się z nim nie działo.

Opublikowano

A przy -30 :naughty: :naughty:

Opublikowano

przy -30 na pewno też...i przy -40 :decayed:

Opublikowano

A przy -30 :naughty: :naughty:

przy -30 na pewno też...i przy -40 :decayed:

Przy takich temp. szkoda odpalać niunię , a co dopiero włączać spryski :cool1:

:kox:

Opublikowano

A przy -30 :naughty: :naughty:

przy -30 na pewno też...i przy -40 :decayed:

Przy takich temp. szkoda odpalać niunię , a co dopiero włączać spryski :cool1:

:kox:

przy takich temp. to nawet nie włączysz sprysków,jak nie masz grzanych :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 11:59_________________________________________________a z tego co pamiętam to takie temperatury były z jakieś 20 lat zurik :decayed:
Opublikowano

z czystym sumieniem polecam Biofixa od Castrola, może cena nie najmniejsza ale jakościowo naprawdę świetny produkt :hi:

Opublikowano

ja używam płyn z cerffoura tan i dobry, jedynie nad zapachem mogli by popracować bo później w samochodzi śmierdzi chodzby w melinie jakiejś. polecam

Opublikowano

Raz kupiłem płyn z Carrefoura z przymusu, bo brakło po drodze i tak dawał dynksem, że w oczy szczypało ;(

Jednak z tych "marketowych" tylko Aura z Biedronki :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie!

Nie radze TIP'a z Real'a (cena 9zł za 4l) zalałem i śmierdzi jak gówno! Co do krzepniecia nie mierzyłem. Polecam Gordon'owski - alternatywnie tani i alternatywnie dobry :)

Opublikowano

Ja wypróbowałem teraz "PSIK-PSIK" z "Autolandu" do - 22oC i jest całkiem , całkiem :good: koszt ~ 18 zł za 5 litrów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.