Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do spryskiwaczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Maxcudo, zgadzam się z Tobą.

Tańsze nie oznacza od razu gorsze, tym bardziej w tych czasach, kiedy na wszystkim oszczędzają i oszukują.

W końcu ktoś może podnieć cene tego tańszego i sprzedać w cenie lepszego :D

Jedno jest pewne, dobry płyn w trasiarce to podstawa.

Opublikowano

W Niemczech jestem w miarę często, a wiec jak jest okazja to zdecydowanie wole kupić tańszy tam niż droższy tutaj i niestety w 99% przypadkach jest tak, że tamten jest o niebo lepszy :disgust: Tak samo jeśli chodzi o opony i wiele, wiele innych art. samoch, bo tam niestety nikt badziewia nie kupuje, a nawet jak coś jest mega tanie, to i tak jakąś jakość ma w przeciwieństwie do nas :sick3:

Opublikowano

Ja z racji tego ze mieszkam i pracuje w Anglii to muszę robić lekkie zapasy na zimę ;)

kupuje w Polsce ten płyn i jak na razie mnie nie zawiódł w trasie ;)

plynz1.th.jpg

Opublikowano

Ja z racji tego ze mieszkam i pracuje w Anglii to muszę robić lekkie zapasy na zimę ;)

kupuje w Polsce ten płyn i jak na razie mnie nie zawiódł w trasie ;)

plynz1.th.jpg

Baaardzo dobry płyn :good:

Opublikowano

może dziwne ale zawsze kupuję w Biedronce,Tesco tylko i wyłącznie w tych dwóch marketach i jeszcze się nie zawiodłem

Opublikowano

Kupując ostatnio płyny do aut firmowych oczywiście w Biedronce :wink4: postanowiłem coś sprawdzić.

Zrobiłem zapas Aury z Biedronki producent: ORGANIKA-CAR S. A.

Dla porównania zakupiłem w innym sklepie płyn ADIXOL A 21 producent: ORGANIKA-CAR S. A.

Wlałem do dwóch samochodów i różnicy póki co żadnej nie zauważyłem, szyba i w jednym i w drugim po umyciu wygląda tak samo, zapach identyczny, lakier na samochodzie i na ramionach wycieraczek pozostał, uczelki odziwo również nie zjadło :wink4: Pozostało tylko sprawdzić czy będą tak samo działać na dużym mrozie, Aura wiem jak działa bo od paru lat używam, a czy Adixol będzie lepiej czy inaczej działał to zobaczymy jak mrozy przyjdą. Narazie jedyna różnica jaką widzę to cena Adixol jest 5 zł droższy od Aury.

Opublikowano

... lakier na samochodzie i na ramionach wycieraczek pozostał, uczelki odziwo również nie zjadło :wink4:

Od razu zmian nie będzie :cool1:

Opublikowano
Od razu zmian nie będzie

Ten płyn już parę lat używam i to w kilkunastu autach i wiem że nic się z lakierem nie dzieje bo nawet na czarnym czy granatowym nie widać zacieków czy odbarwień po płynie.

Pierwszy raz to teraz dla porównania wlałem ADIXOL :)

Opublikowano

ja kupiłem dziś Adixol 5L koncentrat do -50... 5L/16zł (po znajomości bezpośrednio od pracownika Organiki)

zobaczymy po wymieszaniu jak się będzie sprawował :)

Opublikowano

ja kupiłem dziś Adixol 5L koncentrat do -50... 5L/16zł (po znajomości bezpośrednio od pracownika Organiki)

zobaczymy po wymieszaniu jak się będzie sprawował :)

To prawie jak za darmo, a faktury wystawia :naughty:

Opublikowano

Jakby tak było to już bym dystrybucje z małą marżą wystawił :)

A tak to raz na jakiś czas coś można niestety...

Opublikowano

Ja zawsze kupuje płyn z BP - najchętniej ten 2x2l (dużo punktów Payback).

Opublikowano

Ja zrobiłem ostatnio zapasy koncentratu VW , w "Magro Rybnik" jest teraz promocja :good:

Opublikowano

Ja zrobiłem ostatnio zapasy koncentratu VW , w "Magro Rybnik" jest teraz promocja :good:

Po ile?

Opublikowano

7 zł za 0.5 litra koncentratu :wink4:

Opublikowano

Rzeczywiście tanio.

Opublikowano

Rzeczywiście tanio.

Ja wiem , że niektórzy mają za to 5 litów zajebistego płynu z Biedronki :good:

Opublikowano

Rzeczywiście tanio.

Ja wiem , że niektórzy mają za to 5 litów zajebistego płynu z Biedronki :good:

:kox: :kox:

Ja kupuje płyn na BP i nie narzekam :naughty:

Opublikowano

Ja zrobiłem ostatnio zapasy koncentratu VW , w "Magro Rybnik" jest teraz promocja :good:

Ciekawe czy w Sosnowcu też mają bo to też od nich Magro...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.