Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do spryskiwaczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powaga z Lydla fajnie pachnie co prawda jest ciut droższy ale warto:wink:

Opublikowano

oo to ja też jutro zakupie w lidlu ten płyn.. bo miałem zamiar kupic w biedronce dziś..ale zapomniałem o nim..no i zobacze jak sie bedzie sprawował lidl.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A ja zauważyłem, że w tym roku ten z Lidla strasznie marze:/ Kupiłem Orlen Sylen 13,99 za 5L i jest lepszy pod tym względem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja cos wlalem i tak smierdzi ze masakra, musze to jak najszybciej wypsikac, bo zdechnac idzie :P

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

odradzam wszystkim płyn Sena! kupiłem raz i po prostu tak śmierdział,że musiałem go zużyć i kupić inny

Opublikowano

Za to mój padre na początku zimy kupił cały zestaw "startowy" na orlenie, płyn tak śmierdział że jeszcze nigdy czegoś takiego nie czułem. Nie można było wysiedzieć w samochodzie, trzeba było otwierać okna nawet przy minusach wiec jazda na maksa. Wkoncu zawziecie siedzialem w samochodzie i psikałem dobre kilka minut aż całe dziadostwo pójdzie w cholere :D

Ja ostatnio kupiłem płyn w Tesco taki za 13zł ( nie z firmy Tesco) i mówiac szczerze bardzo ładnie pachnie a i po wczoraszych -16 nic mu rano nie dolegoało :D

Opublikowano

Nie wiem o co chodzi z tym płynem z biedronki ale ja ostatnio kupiłem i muszę powiedzieć że nic nie śmierdzi i przy -15 nic się nie działo.

Może jakąś lepszą partie trafiłem :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

po zimowym płynie z biedronki zostaje białawy osad !

Opublikowano

a jaki płyn polecacie na lato w dobrej cenie i fajnie spełniający swoje zadanie

Opublikowano
a jaki płyn polecacie na lato w dobrej cenie i fajnie spełniający swoje zadanie

Ja używam tylko sonaxa extreme'a w koncentracie.

Po zimie porórnam go z tabletkami i zostanę przy zwycięzcy ;)

Opublikowano
a jaki płyn polecacie na lato w dobrej cenie i fajnie spełniający swoje zadanie

Ja używam tylko sonaxa extreme'a w koncentracie.

Po zimie porórnam go z tabletkami i zostanę przy zwycięzcy ;)

obecnie też mam zalanego - bardzo dobry płyn, żadnych plam/zacieków/smrodu :wink:

Opublikowano

Cały czas używam płynu z BP - drogi, ale mam nadzieje, że dobry. Teraz zakupiłem MOTULA i na chwilę obecną odczułem różnicę po zapachu - ładniej pachnie.

Opublikowano

ja na lato od lat uzywam wody pomieszanejz ajax floral fiesta czy cos takiego,pieknie pachnie i z myciem sobie radzi.ale uzywam rowniez niewidzialnej wycieraczki wiec szyba az tak brudna nie jest

Opublikowano

sonax

Opublikowano
Nie wiem o co chodzi z tym płynem z biedronki ale ja ostatnio kupiłem i muszę powiedzieć że nic nie śmierdzi i przy -15 nic się nie działo.

Może jakąś lepszą partie trafiłem :)

A ja też raz kupiłem z biedronki (nie miałem wyboru) i tak śmierdzi że nigdy tam więcej nie kupię, teraz częściej kontroluję poziom płynu :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co sądzicie o płynie zimowym motula?

Opublikowano

panowie NIE POLECAM płynu z biedronki wole już myć szyby śniegiem smród jak cholera !!!! :facepalm:

Opublikowano

Po tanim plynie marki ..... zostaly mi slady przy spryskach na lakierze wyrzarlo wiec ja dziekuje jeden jedyny raz wlalem bo dostalem za free i dziekuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.