Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do spryskiwaczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś kupiłem z lidla zimowy. Jest do - 20, ciekawe czy nie będzie zamarzał. Z płynami z lidla nigdy nie miałem problemów. Płyn z biedronki omijam szerokim łukiem jakiej firmy by nie był.

Opublikowano

Płyn do -20 sprawdzi sie do konca grudnia . A od stycznia trzeba bedzie szukac cos do -35 przynajmniej u mnie na mazurach bo w innych miastach takich temperatur nie bedzie.

Opublikowano

Poleca ktoś jakiś płyn zimowy od naszego forumowego sklepikarstwa ? dzik, Duras, TOM,... ???

Opublikowano

Na zasadzie cena jakość Sonax i po co guza szukać.

Opublikowano

Przy okazji dzisiejszych zakupów u Marcina dałem się namówić na zimowy płyn MOTUL.Zobaczymy,co jest wart.Dotychczas kupowałem na Orlenie.

Opublikowano

Panowie a tak z trochę innej beczki... Dzisiaj zakupiłem też baniak płynu zimowego i z początku myślałem że będę musiał ściągać jakoś wężykiem stary, ale jak otworzyłem maskę to w zbiorniczku nawet nic nie było widać. Dolałem więc już tylko nowego i wszedł prawie cały 4l baniak... Pytanie ile ten zbiorniczek ma pojemności , bo w pewnym momencie pomyślałem już że coś cieknie bo lałem i lałem :D

Opublikowano

na zbiorniku masz napisane

Opublikowano

Ja już w zeszłym sezonie miałem płyn zimowy MOTULA i spisał się super. Nic nie marzło, ładnie czyścił szybkę i fajnie pachnie.

Opublikowano

Jaka cena i ile w bani tego Motula?

Opublikowano

5L -> 13-14zł na forum :hi:

Chyba też się na niego skuszę i od razu chapnę z 5 baniek na zimę :decayed:

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

Kuzwa nieźle, za Sonax po 16 place i chyba 4l.

Opublikowano

O Sonaxa pytałem to Duras ma w cenie 20zł 4L

Opublikowano

jak 5 L motula kosztuje 13-14 zł + wysyłka z 10zł to masz 34zł to sie nie opłaca chyba ze kupujesz wieksza ilosc.

Teraz wiekszosc drobiazgów ktore kosztuja do 50 zł nie opłaca sie kupować na necie bo przesyłka cie zrzera.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sonaxa w Auchanie szukajcie. Kupuję od dwóch lat tylko Sonaxa na lato i zimę i żadnych problemów z dyszami, zamarzaniem, czy innymi smugami.

Opublikowano

plyn z lidla kednak wymiata :D nigdy nie mialem z nim problemow

Opublikowano

Z Lidia ma - 60.Ja go mieszam z resztkami letniego.

Opublikowano

Z biedy ten nano jeszcze 2 lata temu był spoko, teraz to tak wali denaturatem ze masakra.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: Koledzy, jak wymienić najszybciej płyn w B7?

W 80tce odpinałem przewód z pod maski, podkładałem zbiornik, wajcha w górę i płyn zlatywał. :wink:

Opublikowano

A nie możesz po prostu starego wypsikać na postoju?

Opublikowano

A nie możesz po prostu starego wypsikać na postoju?

Poszedłem na łatwiznę. Dolałem zimowego do tego co było :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.