Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak chcecie to albo wejdźcie na erWin.audi.com (baza danych) i wykupcie tam na godzine dostęp do bazy danych (7€) lub przelejcie mi 7€ to tam wejdę, wyszukam wam te dokumenty oraz wyślę Wam na e-mail.  

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
34 minuty temu, Muskel1 napisał:

Jak chcecie to albo wejdźcie na erWin.audi.com (baza danych) i wykupcie tam na godzine dostęp do bazy danych (7€) lub przelejcie mi 7€ to tam wejdę, wyszukam wam te dokumenty oraz wyślę Wam na e-mail.  

Bo nie wyrobie..

To ja od tygodnia jeżdżę bez fotela..

od miesiąca jeżdżę z połową wybebeszonych plastików z auta:facepalm:

od kilku miesięcy ten dźwięk chyba mi się śni, a od ponad pół roku nie daje mi spokoju..

a po dwóch dniach kolega Muskel1 podaje nr usterki zarejestrowanej przez producenta..prawie się popłakałem ze śmiechu :grin:

A tak na poważnie jeśli jesteś w stanie poświęcić swój czas i załatwić dla Nas dokumenty z rozwiązaniem tego problemu to ja te 7ojro osobiście Ci przywiozę na te Niemcy:decayed:

Opublikowano

Nie ma sprawy. Macie PayPal?

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Nie ma sprawy. Macie PayPal?

 

Godzinę temu, nerwos napisał:

Bo nie wyrobie..

To ja od tygodnia jeżdżę bez fotela..

od miesiąca jeżdżę z połową wybebeszonych plastików z auta:facepalm:

od kilku miesięcy ten dźwięk chyba mi się śni, a od ponad pół roku nie daje mi spokoju..

a po dwóch dniach kolega Muskel1 podaje nr usterki zarejestrowanej przez producenta..prawie się popłakałem ze śmiechu :grin:

A tak na poważnie jeśli jesteś w stanie poświęcić swój czas i załatwić dla Nas dokumenty z rozwiązaniem tego problemu to ja te 7ojro osobiście Ci przywiozę na te Niemcy:decayed:

Hej. dzięki @Muskel1 mam to już  korzystam jeszcze z tej godziny by pościągać to co się da i moze sie przydać. Myślę ze to będzie to. tak czy siak masz duuuże piwo. @nerwos udostępnie CI potem na PW.

Opublikowano
14 minut temu, pz87 napisał:

 

Hej. dzięki @Muskel1 mam to już  korzystam jeszcze z tej godziny by pościągać to co się da i moze sie przydać. Myślę ze to będzie to. tak czy siak masz duuuże piwo. @nerwos udostępnie CI potem na PW.

Super dzięki:thumbup1:

Opublikowano

To super!

Opublikowano

Właśnie też znalazłem, numer TPI 2044902/5

Wszystko ładnie opisane co i jak zrobić.

Opublikowano
4 godziny temu, nerwos napisał:

Super dzięki:thumbup1:

Hej, wyślij mi adres mailowy na PW.

Opublikowano
W dniu 2.08.2021 o 16:18, Muskel1 napisał:

Właśnie też znalazłem, numer TPI 2044902/5

Wszystko ładnie opisane co i jak zrobić.

Kolego, podeślij mi na priv materiały co i jak z tą usterką, bo walczę z tym od roku...

podeślę Ci 7 ojro przelewem , daj IBAN, a nawet i więcej , na skrzynkę dobrego krombachera :naughty: please......

Opublikowano
W dniu 2.08.2021 o 15:56, pz87 napisał:

 

Hej. dzięki mam to już  korzystam jeszcze z tej godziny by pościągać to co się da i moze sie przydać. Myślę ze to będzie to. tak czy siak masz duuuże piwo. @nerwos udostępnie CI potem na PW.

Podesłałbyś mi na priv te materiały ? podaj konto, pieniądze Ci przeleje

Opublikowano
10 godzin temu, raqu43 napisał:

Kolego, podeślij mi na priv materiały co i jak z tą usterką, bo walczę z tym od roku...

Poszło:thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie problem trzasków i skrzypienia został rozwiązany:whistling: dzięki uprzejmości kolegów z forum:hi:

W końcu nastała cisza :decayed:

Opublikowano

Sam zrobiłeś?

Opublikowano
Godzinę temu, nerwos napisał:

U mnie problem trzasków i skrzypienia został rozwiązany:whistling: dzięki uprzejmości kolegów z forum:hi:

W końcu nastała cisza :decayed:

Podrzuć jakieś szczegóły?

Opublikowano
35 minut temu, pl_adamk napisał:

Podrzuć jakieś szczegóły?

Myślę, że masz rację. Od tego jest to forum i byłoby fajnie się dowiedzieć.

Opublikowano

no wlasnie, czekamy....

Opublikowano
4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Sam zrobiłeś?

Nie, nie mam dostępu ani do kanału ani podnośnika.

Opublikowano
2 godziny temu, vvalery napisał:

Myślę, że masz rację. Od tego jest to forum i byłoby fajnie się dowiedzieć.

Cała operacja polega na odgięciu klejonego wspornika , za pomocą odpowiednio przygotowanego narzędzia.

Opublikowano
2 godziny temu, raqu43 napisał:

no wlasnie, czekamy....

Ty nie czekaj tylko działaj! :decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, nerwos napisał:

Ty nie czekaj tylko działaj! :decayed:

hehe no jutro wlasnie jade na ogledziny, czy gosciu mi to ogarnie :decayed:

duzo czasu na to schodzi ? mozna cos tam niechcacy uszkodzic przy wbijaniu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.