Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 minut temu, jedrekx napisał:

w a5 nie było sedana... sportback nim nie jest ;)

a to sorki :)

a5 sportback jest 4 czy 5 osobowy?

pzdrawiam

Opublikowano

normalnie 4. jak się dopłaciło to tylna kanapa była 5-cio osobowa.. jak w VW CC

Opublikowano
  • Autor

Mój akurat jest cztero,ale kanapa jak w 5 osobowej tyle że bez 5 pasa bezpieczeństwa.  W dodatku ciężarówka ;) 

 

Ta fela zawsze miażdżyła mi beret a akurat udało się że kupiłem samochód który je miał. Niestety troche odrapane :/ Pomyslimy później nad odnowieniem, ale jak patrzę u niektórych jak wyglądają po odnowieniu i jak się zachowują to mi się odechciewa . 

 

Plus dodatkowy dla felgi za to że nie zobaczę jej na B8 :D 

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Graty zakupu :thumbup1:

Edek moje zdanie znasz co o niej myślę :kox: kolor fantazja, silnik pięknie mruczy i pięknie się to odpycha. Odczuwam coraz większą pokusę na A5...

Felgi na a4 nie uświadczysz ale... (jak znajdę fotę w tel to Ci wkleję :decayed:)

W każdym bądź razie Twój grzechotnik w 3.0 na jeździe próbnej miło mnie zaskoczył :thumbup1:

 

Opublikowano
  • Autor

Dał bym Ci sie przejechać ale się boję :D 

Opublikowano

Jaki masz przebieg ? Planujesz działać coś z mocą ?
Tez mam ccwa s-tronic[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dał bym Ci sie przejechać ale się boję [emoji3] 

E tam... Nie ma czego... [emoji23] jak to szło? R - jak rozruch? [emoji1]
Opublikowano
41 minut temu, D4NTE napisał:


E tam... Nie ma czego... emoji23.png jak to szło? R - jak rozruch? emoji1.png

No i widać ze kolega się nie zna. Ja bym sie bał oddać mu auto. R to R-akieta dopiero przy 200 km/h sie na to przełącza :grin:

Opublikowano
  • Autor

R jak ręczny chyba...

Moc będzie , ale jak zwykle szewc w dziurawych butach chodzi. ;) Robię obcym ludziom a na swoje ciężko chwilę znaleźć :/ szału nie będę wyciskal raczej klasyk w tym motorze czyli 310 i 6xxNm plus program w skrzyni. Szkoda mi pałowac s tronic bo mam po remoncie. 

Kupiłem jak miał nalatane równe 140k. 

Edytowane przez edraven

Opublikowano
Dnia 27.03.2017 o 09:51, edraven napisał:

Plus dodatkowy dla felgi za to że nie zobaczę jej na B8 :D 

chyba żartujesz ....

jeździłem na takich, a teraz auto ma Rafał z klubu

Opublikowano
  • Autor

a jakie miała ET? nie wystawała przodem? Bo śmiem wątpić. 

Opublikowano

teraz to już nie pamiętam - sprzedałem ósemkę 4 lata temu .....

Opublikowano
  • Autor

Nie widziałem jeszcze B8 na tych felach. 9J wchodzi do b8 na styk przy duzym ET.

Opublikowano

Znalazłem:
ee99da7fa3aeb25ef76e091e029818b6.jpg

Opublikowano
5 godzin temu, edraven napisał:

Nie widziałem jeszcze B8 na tych felach. 9J wchodzi do b8 na styk przy duzym ET.

to zobacz mojego  b8 na felgach 18" :)

a4b8.png

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, D4NTE napisał:

Znalazłem:
ee99da7fa3aeb25ef76e091e029818b6.jpg

Haha... Ale żeby na hondzie? :D

 

Ta fela w oryginale występowała tylko w 19" . 

Opublikowano

Może to właśnie z hondy te 18-tki :D Ori "Y" były tylko 19" :)

Opublikowano
15 godzin temu, RALF76 napisał:

to zobacz mojego  b8 na felgach 18" :)

coś tak jakbym kojarzył ...... :grin:

 

14 godzin temu, liquid8p napisał:

Ori "Y" były tylko 19" :)

racja - ten Y Spoke ma cal mniej

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano
5 godzin temu, Kamyk napisał:

coś tak jakbym kojarzył ...... :grin:

Też mam czasami déjà vu .... :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyszły nowe zabawki od WRC :D 

 

Teraz poszukiwania kratki i będzie komplet. 

IMG_20170413_173239.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.