Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO


Weekendowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie zima się powoli kończy więc czas pomyśleć o welurowych dywanikach na wiosne/lato. Macie coś do polecenia ? Jakbyście coś podrzucili świeżego to byłoby fajnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostrzegę tylko przed zakupami w http://www.dywanikidosamochodu.pl

Zamówiłem dywaniki do Audi A4 B6 z mocowaniami. Po odbiorze przesyłki okazało się, że mocowania ma tylko jeden dywanik z czterech. Telefonicznie zgłosiłem problem, otrzymałem informację, że brakujące mocowania doślą a otwory w dywanikach mam sobie zrobić sam... Jednak do dzisiaj nie otrzymałem obiecanych mocowań. Absolutnie nie polecam zakupów tutaj, chyba, że dla amatorów "Zrób To Sam"

Edytowane przez Bastech
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał kpl oryginałów na sprzedaż. Kolor soul. użytye 2 tyg w moim aucie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,odgrzeje stary temat ale potrzebuje jednej informacji dotyczące org dywaników,jest roznica miedzy wersją kombii a sedanem? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś te dywaniki? głównie chodzi mi o jakoś stoperów, bo z tych które teraz mam stopery poprostu powypadały... :facepalm:

http://allegro.pl/dywaniki-petex-audi-a4-b6-b7-z-podpietkiem-i6706275321.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie kolegi wyżej, użytkuje ktoś te petexy? jak one wyglądają na żywo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ponawiam pytanie. Chcę kupić dobre dywaniki letnie. Oryginały niestety za drogie. 130 jeszcze ujdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się jeszcze nad tymi: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-welurowe-1cm-grub-premium-i4788731660.html nie wie czy ta obwódka ze skóry z czasem nie jest ze skaju i zacznie pękac/wykruszywać się. nikt z kolegów nie kupywał dobrych zamienników letnich??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem zamiennik... Żałuję do dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem zamiennik z materialu i wygladal bardzo ladnie, pol roku i nie bylo widac sladow zuzycia, znaczek byl ladnie wychaftowany, obszycie ze skaju nie popekalo, ogolnie oceniam jako zadowalajace. Za komplet, ze znaczkiem S-line, zaplacilem 110pln. Teraz jezdze na gumowych przez caly rok, jak sie umyje to przynajmniej nie kurza sie tak jak materialowe.  Mam oryginaly bo maja najczarniejsza gume i najciekawszy wzor, zmieniam tylko przod bo tyl sie praktycznie nie zuzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tobias napisał:

ale za ile za 130 czy 40zł?

To było ze 3 lata temu i do Golfa w dodatku. Chyba 60 czy 70 dałem bez wysyłki co wtedy było całkiem sporo. Grube, ładnie wykonane.  Niestety ślady użytkowania to moment.  A jakie to premium nie było! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ce

1 godzinę temu, Askeladden napisał:

Ja kupilem zamiennik z materialu i wygladal bardzo ladnie, pol roku i nie bylo widac sladow zuzycia, znaczek byl ladnie wychaftowany, 

jakieś namiary na sprzedajacego masz? czy link do aukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypomne sobie bo kupowalem z allegro ale poza aukcja i po transakcji sladu nie ma a nie chcialbym wprowadzic cie w blad.

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-premium-audi-a4-b6-b7-2001-200-i6687797785.html

One  byly podobnej gr bo 10mm ale na aukcji sa bez znaczka S-line a moje mialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też szukam dywaników welur z obszyciem i haftem

porozglądałem się i nie polecam kupować w przedziale 40-79 zł

Jeślij nie chce ktoś haftu czy obszyć brać PETEXA lub inne o wysokiej gramaturze oraz gruboścu/wysokości włóknem powyżej 8mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Askeladden napisał:

Nie przypomne sobie bo kupowalem z allegro ale poza aukcja i po transakcji sladu nie ma a nie chcialbym wprowadzic cie w blad.

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-premium-audi-a4-b6-b7-2001-200-i6687797785.html

One  byly podobnej gr bo 10mm ale na aukcji sa bez znaczka S-line a moje mialy

dzięki, a po komentarzach komu wystawiałes nie znajdziesz sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, zanim napiszesz - skoro kupował poza aukcją, to jakim cudem mógł wystawić sprzedawcy komentarz? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, nitroo napisał:

Pomyśl, zanim napiszesz

nie badz taki uszczypliwy, nie wczytalem sie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ miałem 3 dywaniki w idealnym stanie i kierowcy dziurą pod gazem od pięty postanowiłem go naprawić. 3 kawałki wykładziny do aut (2 na zapas) z docięciem na kształt wzmocnienia pod pięty z obszyciem poniżej 25zl w Komforcie :) jak odbiorę podzielę się fotkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...