Jump to content

Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO

Recommended Posts

W dniu 8.01.2009 o 18:47, wojtek555 napisał:

kmplet oryginałów wyniesie ponad 200, za mniej niż połowę tej ceny można mieć PETEXy, szczerze polecam. Jedyne czym ustępują to gorszym wyglądem - zwykła regularna krata. Funkcjonalnie spełniają swoją rolę, nie śmierdzą, są wytrzymałe. Polecam.

komplet oryginału to prawie trzy stówki

W dniu 19.09.2017 o 19:29, ryba777 napisał:

W dniu 19.09.2017 o 19:29, ryba777 napisał:

petex nie ma wyglądu. Lepiej dołożyć i kupić orginał

Macie jakieś sprawdzone welury zbliżone grubością i materiałem do ori tak by nie był ten taki nitkowaty ostry materiał? bo muszę jakieś zamówić miałem z allegro takie za 70/80 zł i po półtorej  roku od kierowcy się przedziurawił już trochę 

Pytanie do użytkowników gumowych dywaników Geyer & Hosaja  - sprawdzają się Wam? Nie zużyły się przedwcześnie?
Myślę je właśnie nabyć

mam petexy i dużo moich znajomych dopasowane idealnie nie śmierdzą i są trwałe

W dniu 8.12.2017 o 18:30, adrian_pt napisał:

Mam je od jakiegoś miesiąca. Dopasowane dobrze, mi się podobają, ale śmierdziały okrutnie...

Właśnie dotarły do mnie Geyer & Hosaja i powiem szczerze, że są prawie bezwonne. Może to kwestia partii?

edit. jednak nie są bezwonne. 
Wziąłem je na noc do domu i w dużym pomieszczeniu zapach jakoś się rozszedł. W aucie niestety je czuć, ale nie jakoś strasznie.

Edited by jolley
W dniu 2.12.2017 o 21:07, jolley napisał:

Pytanie do użytkowników gumowych dywaników Geyer & Hosaja  - sprawdzają się Wam? Nie zużyły się przedwcześnie?
Myślę je właśnie nabyć

Mam i polecam. Nie śmierdzą i są trwałe. Gościu, który miał obie marki (Petex i G&H) polecał Geyer'y

Ja kupiłem tydzień temu Petexy i zero jakiegokolwiek zapachu no kompletnie nic. Także polecam:)

Kupiłem g&h jakiś miesiąc temu. Przez tydzień było je trochę czuć. Jednak mimo tego jestem bardzo zadowolony. Pasują idealnie i mają ładny wzór. Kwadraciki petexów średnio mi się podobały

33 minuty temu, jolley napisał:

Kupiłem g&h jakiś miesiąc temu. Przez tydzień było je trochę czuć. Jednak mimo tego jestem bardzo zadowolony. Pasują idealnie i mają ładny wzór. Kwadraciki petexów średnio mi się podobały

Potwierdzam opinie kolegi @jolley przez pierwszy tydzień delikatnie było czuć ale naprawdę delikatnie.Teraz już jest OK i dywaniki G&H pasuja ideał również polecam  

Chce kupić dywaniki welurowe do mojego auta, oprócz peteksa i szonka jest jeszcze taka oferta:

http://allegro.pl/ekskluzywne-dywaniki-samochodowe-audi-a4-cabrio-i7375287749.html

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-cabrio-2000-2008-dywaniki-welur-lu-i7368603464.html

Czy ktoś miał do czynienia z produktami tych firm?

Edited by MamDwieDychyNaWache

Kupiłem Petexy z allegro. Idealnie dopasowane, zero smrodu, fajnie się ułożyły. Polecam jakby ktoś szukał na zimę i szukał bezwonnych :)

Polskich producentów też nie śmierdzą . Te co mam to pachną delikatną wanilią i są tańsze od Petexów o 100zł a od oryginałów o 200zł .

Trwałość i guma taka sama co Petex.

Na lato mam grube welury z logiem audi i obszyte wokoło kolorową nicią już 3 sezon i są okej. Koszt 169zł.

szukam dywaników ze stoperami przód i tył do audi a4 cabrio b6 chciałem petexy ale nigdzie nie mogę znaleźć do cabrio.

Z tego co wyczytałem  z avanta czy sedana nie podejdą są inne....

macie jakieś godne polecenia ???

Witam, czy ktoś się orientuje czy do bliźniaczego Seata EXEO będą pasowały wycieraczki gumowe oryginalne z A4 B6/B7?

ORYGINALNE-DYWANIKI-PRZOD-AUDI-A4-B6-B7-