Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO


Weekendowy

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś Hammer podrzucał te dywaniki, nie zdążyłem jeszcze kupić :facepalm:, ale może komuś się przyda kolejna opcja albo ktoś ma i wrzuci opinię.

6Audi A4 B6 B7 dywaniki welurowe PFI lux-poliamid (4189909190) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi A4 B7 dywaniki welurowe PFI lux (4135325224) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedys kolego te Pfi lux i powiem ,że są to jedne z najlepiej wykonanych dywaników (podróbek) jakie widziałem, bardzo dobry welur(podgumowany) wszystko ładnie wycięte pod ori i ładnie obszyte, przde wszystkim równo i pasują jak należy,jakosciowo naprawde ok, dlatego polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie komentarze od użytkowników są bezcenne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej b5 miałem też te dywaniki welurowe pfi lux, super sprawa wyglądają jak ori, super materiał i ze wszystkich dywaników na alledrogo te są wg. mnie najlepiej wykonane i idealnie dopasowane, również stopery idealnie pasowały, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w pfi lux guma od spodu nie przeciera się? W moim poprzednim aucie miałem welury z autodywaniki.pl i po jakimś czasie zaczęła ścierać się warstwa gumy pod spodem. W efekcie dywaniki przesuwały się i śmieciły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pfi guma nie przeciera sie, wytrzymałe dywany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma moze ktos takie ?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-welurowe-s-line-premium-i4501601757.html

wygladaja na solidne moze ktos cos powie o nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gumowe, to polecam tylko i wyłącznie ori ASO, najładniejsze, najbardziej elastyczne i nie czuć gumy, jak po zakupie tych z PETEX'u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje doświadczenia. Petex gumowy. Nie śmierdzi, dobrze wygląda i pasuje idealnie w mocowania. Problem jest jedynie taki, że te po stronie kierowcy szybko się przecierają (przynajmniej w moim przypadku). Konkretnie "na pięcie" pod pedałem gazu. Tzn. szybko - trochę ponad dwa lata mi wytrzymał, ale może ja mam jakieś koślawe nogi albo za duże wymagania co do trwałości.

Dodatkowym mankamentem, wg mnie, jest brak gumy na oparcie lewej stopy, po stronie kierowcy. Zimą jednak ścieka po nim woda pod dywanik. Poza tym jestem zadowolony.

Aha, oryginały welurowe są Petexa, przed chwilą zerknąłem w garażu. Chyba je oddam gdzieś do wyprania i będę je zakładał na bezśnieżne miesiące.

Edytowane przez VicVega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gumowe dywaniki Rezaw-Plast. Zapach całkiem przyjemny, nawet gdy auto stoi w słońcu cały dzień. Jedyny mankament to rozmiar dywaników, z przodu brakuje kilku cm na szerokość i długość. Przesuniesz max do przodu, nie dolegają przy fotelu, przesuniesz max do tyłu, robi się luka z przodu przy pedałach.

Tylne pasują idealnie.

Edytowane przez erchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem się kiedyś namówić do mojej wcześniejszej B6 na Petexy welurowe. Po niecałym roku wytarłem prawym obcasem dziurę na wylot. (jazda w półbutach do pracy) Niestety, Petexy są przereklamowane. Lepiej kupić najtańsze dedykowane welury ze stopperami na allegro. Dywaników gumowych nie uznaję.

Edytowane przez black70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Petex i szczerze polecam. Jest jeszcze w necie firma, która robi podobno a'la Petex ale z większymi rynnami, nie polecam, bo rynny się przycinają w fotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odnośnie Petexa miałem dobre doświadczenia , ale zastanawiam się nad zakupem tego" Geyer&Hosaja" , jak ktoś ma niech komentuje

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-01-07-dywaniki-korytka-gumowe-geyer-i4709440840.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koledzy ktore z tych byscie wybrali?

Mam bezowe jasne wnetrze w a4, i szukam gumowych na zime.

Jesli zadne z powyzszych to ktore? Byly ori bezowe gumowe dywaniki wogole produkowane? Ew. czarne gumowe?

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-bezowe-200301b-audi-a4-b6-b7-i4729098803.html

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-bezowe-dywaniki-gumowe-geyer-c-m-i4736539241.html

czy lepiej te czarne, choc tu mam zagwozdke pisze producent polski, a na fotce ze produkowane dla audi w niemczech ocb?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-gumowe-oryginal-wzor-petex-i4675305651.html

Edytowane przez ilear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze - Rezaw-Plast - z tyłu będą pasować idealnie, z przodu będzie trochę luzu po bokach. Pisałem w tej sprawie do producenta, twierdzą że wszystko jest ok.

Drugie i trzecie płytkie a nawet b.płytkie, średnio to widzę w zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz cenna uwaga. Tutaj znalazlem jeszcze z oslonka na lewa noge, bo mam automat wiec sie przyda by nie brudzic niepotrzebnie :)

http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-07-dywaniki-gumowe-stopery-i4749571890.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta osłonka to zdjęcie poglądowe, niżej masz właściwe dywaniki do A4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Petex i szczerze polecam. Jest jeszcze w necie firma, która robi podobno a'la Petex ale z większymi rynnami, nie polecam, bo rynny się przycinają w fotelu.

:hi:

Również zakupiłem Petex'y gumowe :ok2: . Dobrze trzymają stopery są wycięte jak oryginały. :banan: . I co najważniejsze: spełniają swoją funkcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Petexy gumowe, niby wszystko git ale mam pewne zastrzeżenia - jak dla mnie dywanik kierowcy jest za krótki. Po prostu ciągle mam na ori wykładzinie pod pedałami kupę syfu, błota itp. Nawet zastanawiam się czy nie dokleić kawałka gumy żeby zachodził wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...