Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No ja właśnie mam 1bv + talerzyki i dokładka Cupry i haczy mi przy wjeździe bo wyjazd już dziś opanowałem niestety martwi mnie, że moja żona będzie miała to w d... 

Opublikowano
5 godzin temu, Ziewal napisał:

No ja właśnie mam 1bv + talerzyki i dokładka Cupry i haczy mi przy wjeździe bo wyjazd już dziś opanowałem niestety martwi mnie, że moja żona będzie miała to w d... 

Jeszcze dostaniesz oper od niej, że zakładasz takie rzeczy ???

Opublikowano
  • Autor

Już wczoraj marudziła, że po co to zakładałem jak normalnie wjechać się nie da ?

Opublikowano

Też takie tekściki miałem.. ale się przyzwyczaiła i uważa. Więc i u Ciebie też będzie dobrze:good: 

Opublikowano

Ja mam spokój. Moja powiedziała że więcej do Audi nie wsiada bo tym się jeździć nie da. 

Opublikowano
10 minut temu, Rob@k napisał:

Ja mam spokój. Moja powiedziała że więcej do Audi nie wsiada bo tym się jeździć nie da. 

:nabijasie:

U mnie jeszcze tak nie jest, ale podejrzewam, że kiedyś nastąpi ten czas na takie słowa...

Choć nie raz mówiłem, że jak chce to moge jej kupić jakieś autko... ale zawsze jest tak samo... sam se kup, ja to mam?

Opublikowano

No niestety coś kosztem czegoś.

Przy tym obniżeniu i dokładce trzeba uważać na zjazdach i parkując przodem przy krawężnikach,

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Muszę ją lekko cofnąć bo inaczej długo nią nie będę się cieszył 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dawno mnie tu nie było, ale jest git Ziewal :ok2:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, -ERNI- napisał:

Dawno mnie tu nie było, ale jest git Ziewal :ok2:

Bez szału, taki standard s-line, obniżenie talerzykami i dokładka Cupry ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Ziewal napisał:

Bez szału, taki standard s-line, obniżenie talerzykami i dokładka Cupry ?

Zawsze coś:thumbup:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 13.12.2019 o 18:54, Ziewal napisał:

Bez szału, taki standard s-line, obniżenie talerzykami i dokładka Cupry ?

 

Ja na ten sezon poszerzam jeszcze tył, przód zostaje 17 mm, a na tył wpadnie dystans 25 mm. Choruje na splitter Maxton Design, ale cena jest zaporowa, jak na kawałek ABSu...  Już kombinuje, z czego zrobić jakiś custom handmade :eusathink:

Edytowane przez -ERNI-

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, -ERNI- napisał:

 

Ja na ten sezon poszerzam jeszcze tył, przód zostaje 17 mm, a na tył wpadnie dystans 25 mm. Choruje na splitter Maxton Design, ale cena jest zaporowa, jak na kawałek ABSu...  Już kombinuje, z czego zrobić jakiś custom handmade :eusathink:

Coś wymyślisz zawsze ze smakiem masz zrobione auto a co do dystansów to na przód chce dać jakieś 7-10 mm

Opublikowano
5 godzin temu, Ziewal napisał:

Coś wymyślisz zawsze ze smakiem masz zrobione auto a co do dystansów to na przód chce dać jakieś 7-10 mm

Bierz minimum 8mm, bo to najcieńsze jakie są z kołnierzem... miałem przelotowe 5mm i biło na kierownicy, dałem 8mm z kołnierzem i jak ręką odjał.

Opublikowano
  • Autor

No tylko jestem ciekaw czy nie będzie tarło bo felga 8 cali a opona 225/40/18 

Opublikowano

A jakie ET?

Opublikowano
  • Autor

ET 43, chciałem kupić z dystom.pl ale mają 5mm a potem 13 mm nic pomiędzy 

Opublikowano
Godzinę temu, Ziewal napisał:

ET 43, chciałem kupić z dystom.pl ale mają 5mm a potem 13 mm nic pomiędzy 

ja mam 11 mm z tyłu przy et 43 i 8 cali feldze i jest ok 

 

IMG_1794.JPG

Opublikowano
  • Autor

Na tyle mam 15 mm i jest idealnie teraz chce na przód 

Opublikowano
Godzinę temu, Ziewal napisał:

Na tyle mam 15 mm i jest idealnie teraz chce na przód 

Jak napiszesz do Dystomu, zrobia takie 8mm z kołnierzem, sam mam takie osobiscie.
Ale przy tym ET spokojnie i 10 siądzie bez problemu, byle by byl kolnierz.

Edytowane przez golden87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.