Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na więcej nie pozwoliły wtryski do tego wciąż aktywny dpf ale i tak jestem zadowolony bo różnica spora z dwójki trakcje chce zrywać ?

76CBCA41-6515-4C18-A0C3-D742E3E1E887.jpeg

Opublikowano

Wynik fajny:thumbup1:

Choć potencjału jeszcze napewno jest...

NM fajnie się zwiększył..

Opublikowano
  • Autor

Albo wymiana wtrysków na nowe ale drogo będzie albo taniej wymiana turbiny na tę od 3.0 tdi

Opublikowano

Nooo Wojtek jest moc!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No więc tamat zakończony, dokładka zamontowana, przydałaby się druga osoba ale dałem rady, niestety jedna środkowa podpórka za dużo została przycięta chociaż mierzyłem ze 20 razy ? ale nie wyglada źle, żadnego łuku i wybrzuszenia nie ma, dodatkowo mycie i odliczanie czyli full service ?

94706532-2F15-4C79-B776-50B6096DFE45.jpeg

700F8BE3-C8B9-4644-9FCD-4573515883AC.jpeg

7E1CEE43-1024-40AD-81E0-CB03428B8E98.jpeg

9398FB0F-3B6C-4BEA-A746-C4679D629AE5.jpeg

E161E41A-E467-461B-8467-4C168A80A71A.jpeg

622C3C8F-753D-4CA7-A9B4-5721730C5C20.jpeg

Edytowane przez Ziewal

Opublikowano

W sumie, to 2 masz za dużo przycięte i widać jak się przypatrzy. Ja też mierzyłem kilka razy i za dużo mi się ucięło :D

Opublikowano
  • Autor

Myślałem żeby je przymocować na stałe cienkimi, długimi śrubkami i będzie git 

Opublikowano

Eeee tam krzywo... Moim zdaniem nic nie widać i siadło elegancko :)

Opublikowano
  • Autor

Krytyka będzie na spocie bo wszyscy już mają ?

Opublikowano

Ja swoje też za bardzo uciąłem to wtedy te elementy spiłowałem dałem przez nie długie wkrękty samowiercące i nic nie widać - moim zdaniem ?

Opublikowano
Godzinę temu, Ziewal napisał:

Myślałem żeby je przymocować na stałe cienkimi, długimi śrubkami i będzie git 

Ja tak zrobiłem i jest baja. Jeszcze dałem duże podkładki żeby to lepiej było..

Opublikowano
  • Autor

no i właśnie tak zrobię ;)

Opublikowano
  • Autor

no i d*pa dokładka haczy mi przy wjeździe i wyjeździe z hali garażowej ?

Opublikowano

Złagodzić wjazd:whistling:

Opublikowano

Panowie przy dokładkach zamocowanych na sztywno uważajcie. 

Przedwczoraj w swoim na zderzaku S-Line, dokładce cupra (sztywno zamocowanym na śruby) i zawiasie ok.-35mm wyjeżdżając zawadziłem o wystająca kostkę. Efekt poniższy :

 

 

IMG_20190828_190538_HDR.jpg

IMG_20190828_190516_HDR.jpg

Opublikowano

Zderzak dosłownie wyrwało za ślizgów.

Na szczęście znajomy plastikarz poratował sytuację ?

Pozdrawiam

Opublikowano

O kurła ?

To ładnie..... 

Maciek nic więcej się nie uje..ło???

Opublikowano

Ulalala ?

Dlatego uwielbiam swoją... Gumową ? wygnie się i wróci do starej pozycji ?

Opublikowano
2 godziny temu, black4 napisał:

Panowie przy dokładkach zamocowanych na sztywno uważajcie. 

Przedwczoraj w swoim na zderzaku S-Line, dokładce cupra (sztywno zamocowanym na śruby) i zawiasie ok.-35mm wyjeżdżając zawadziłem o wystająca kostkę. Efekt poniższy :

 

 

IMG_20190828_190538_HDR.jpg

IMG_20190828_190516_HDR.jpg

To teraz mnie nastrachałeś ja swoją mam chyba na około 15-20 wkrętów a zawias czeka na montaż ?

Opublikowano

Panowie,

Spokojnie...

przy cuprze na wkręty czy gumowej najwyżej sama dokładka odpadnie.

Ja się kiedyś dałem przekonać na mocowanie na śruby i nakrętki. Błąd.

Nie powielajcie go.

Sytuacja poratowana i to w fajnych pieniądzach...

Zderzak siedzi nawet lepiej niż wcześniej, choć już myślałem, że będę musiał szukać nowego...

A zawias to 1BV + talerzyki z B5 czyli front jakieś -35 mm.

Zamieściłem wpis ku przestrodze,

Pozdrawiam ?

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.