Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Szybę mam Saint-Gobain z czujnikami i do tego akustyczna i mam nadzieje, że taką samą będę miał, zgłosiłem szkodę czekam na odpowiedź 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No to furka była u lakiernika który poprawił spierdoloną robotę przez poprzedniego czyli jeszcze raz lakierowany był przedni zderzak oraz dach, dodatkowo znalazłem na obu drzwiach malutkie zaczątki rdzy więc to też zostało zrobione oraz pomalowana dolna listwa po spotkaniu z krawężnikiem, wymieniłem też zwrotnice bo miała rozmemlany ? otwór na górną śrubę i strzelało mi podczas skręcania, niestety jadąc do lakiernika w moje rodzinne strony na Warmię przy sporej prędkości przy nagłym zahamowaniu strzelił mi prawy przedni przewód hamulcowy ? całe szczęście, że nikt przede mną nie jechał i mogłem jakoś wyhamować używając resztek płynu który pozostał i ręcznego bo bym już tu nic nigdy nie napisał. Na tę chwile auto gotowe do sprzedaży ?

Opublikowano
9 minut temu, Ziewal napisał:

niestety jadąc do lakiernika w moje rodzinne strony na Warmię

Do kogo jeździsz do lakiernika na Warmię?

Opublikowano

Ło Panie ale przygoda, dobrze że nic się nie stało podczas akcji z wężem. Z ciekawości zapytam oplot czy normalny gumowy?

Oj szkoda że sprzedajesz auto, bo fajnie porobione, zadbane aż żal takiego...

Opublikowano
  • Autor

W Bartoszycach a lakiernik to znajomy mojego ojca 

 

30819273-58E5-4911-8B3E-15B98DAEB1CD.png

Opublikowano
  • Autor

Przewód zwykły gumowy a co do sprzedaży to chce coś nowszego na szczęście będzie to dalej audi i prawdopodobnie też a4 ?

Opublikowano

No Panie to miałeś przygodę. Grunt, że bez szkód. 

Kurczaki mało kto tak robi furę przed sprzedażą. 

Gdybym nie miał swojej skarbonki pewnie bym wziął. 

Opublikowano
  • Autor

Każde auto jak sprzedawałem to bez najmniejszego wkładu po prostu nie lubię jak ktoś marudzi i wytyka, że to albo tamto do zrobienia, pierwsze auto sprzedałem jeszcze przed wjazdem na giełdę a drugie po dwóch dniach zobaczymy jak będzie z tym ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako, że audi jednak zostaje ze mną to postanowiłem coś delikatnie pomodzić i tak wleciał subwoofer z Q5 i nowa rączka, reszta małych gadżetów w drodze ?

 

16004794-E14C-41CD-B2DF-AE082EE5EB3A.jpeg

BDCA18DE-E015-463F-BBB4-0F06EE265705.jpeg

Edytowane przez Ziewal

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno temu wymieniłem kierownice na taką z S5 z czerwoną nicią ale dopiero dziś wymieniłem gałkę, mieszek i rączkę na takie z czerwonym dodatkiem i w końcu to ładnie wygląda, mała rzecz a cieszy ?

560C225A-97E4-4B8A-B27F-F2139E997471.jpeg

Opublikowano

No ładnie się to komponuje. 

Mała rzecz a cieszy :thumbup1:

Opublikowano

Czerwona nić dodaje charakteru :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Idziesz sobie na spacer na starówkę, parkujesz auto potem wracasz i widzisz to ? na szczęście za wycieraczką widzisz wiadomość od świadka który to widział i zapisał swój numer telefonu i rejestracyjny sprawcy potem policja i jest Ok 

8C567A98-1697-4A95-ABEE-02F9CBB301AA.jpeg

Opublikowano

Chociaż tyle, że był świadek i zostawił info.

Opublikowano
8 godzin temu, Ziewal napisał:

Idziesz sobie na spacer na starówkę, parkujesz auto potem wracasz i widzisz to ? na szczęście za wycieraczką widzisz wiadomość od świadka który to widział i zapisał swój numer telefonu i rejestracyjny sprawcy potem policja i jest Ok 

8C567A98-1697-4A95-ABEE-02F9CBB301AA.jpeg

Dlatego zawsze strach zostawić auto przy jakimś zatłoczonym miejscu :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, Michu1996 napisał:

Dlatego zawsze strach zostawić auto przy jakimś zatłoczonym miejscu :kwasny:

Auto stało w małej, ślepej uliczce gdzie nikt nie chodzi 

Opublikowano

Za pierwszym razem też mnie to bolało. Za drugim, trzecim i czwartym już tylko parskałem śmiechem ;)

O wszystko idzie zadbać ale lakier... to jest jedna z najmniej opłacalnych inwestycji - zaraz wydasz 300zł na naprawę, a za 3 dni pod marketem możesz znowu "dostać". Szkoda nerwów.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Unf napisał:

Za pierwszym razem też mnie to bolało. Za drugim, trzecim i czwartym już tylko parskałem śmiechem ;)

O wszystko idzie zadbać ale lakier... to jest jedna z najmniej opłacalnych inwestycji - zaraz wydasz 300zł na naprawę, a za 3 dni pod marketem możesz znowu "dostać". Szkoda nerwów.

Jeżeli lubisz jeździć obitym autem to Twoja sprawa ja dbam i będzie to naprawione 

Opublikowano
45 minut temu, Ziewal napisał:

Auto stało w małej, ślepej uliczce gdzie nikt nie chodzi 

Cóż powiedzieć, pech i tyle. Życzę jak najszybszej naprawy :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kurde chwilę człowiek się wyłączył i tu takie cuda... 

Kurcze szkoda... 

Grunt, że udało się ustalić kto. 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.