Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

2 tyg temu zdecydowałem się na założenie instalacji gazowej do mojej Audi A4 1.8 T

Zdecydowałem się odstawić auto to warsztatu firmy SP AUTO w Szczecinie. http://www.spauto.pl/

Instalację którą wybrałem to oczywiście BRC SEQUENT 24.11 + większa butla 60l i wlew pod klapką.

Od początku moim samochodem zajął się PATRYK - widać że bardzo się przykładał, robił wszystko starannie i co najważniejsze czysto.

Jak do tej pory przejechałem ponad 1000km i jestem naprawdę zadowolony - a nigdy nie byłem zwolennikiem instalacji LPG - ale niestety dzisiejsza sytuacja i ceny zmuszają czasem do takich kroków. Dodatkowo mam 2 lata gwarancji oraz (co rzadko się zdarza ) Assistance. Auto świetnie przyspiesza na każdym biegu, żadnej utraty mocy, czy szarpania itp.

Więc jeśli ktoś ze Szczecina i okolić poszukuje instalatora to śmiało mogę polecić firmę SP Auto i instalatora PATRYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach Barcina polecam zdecydowanie

"Pałuckie Centrum Motoryzacyjne KUREK"

88-400 Żnin

ul. 700-lecia 30

tel. 52 302 12 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Serwis-Instalacje Gazowe

Arkadiusz Szynalski

87-100 Toruń ui.Grudziądzka 159A

Tel. 607-714-432

Normalnie mistrzostwo świata robótka.Jeżdzę już trzy miesiące i nic.Nie wiem na czym jade i kiedy się przełącza bo nie czuje.Nie drogie klamoty,ale za to świetnie spasowane.Pokrywa silnika nie tknięta,a całość znakomicie pochowana.Otwory montażowe zamalowane i zabezpieczone przed korozją.Normalnie bajka)))))))

---------- Post dopisany at 06:20 ---------- Poprzedni post napisany at 06:20 ----------

Auto Serwis-Instalacje Gazowe

Arkadiusz Szynalski

87-100 Toruń ui.Grudziądzka 159A

Tel. 607-714-432

Normalnie mistrzostwo świata robótka.Jeżdzę już trzy miesiące i nic.Nie wiem na czym jade i kiedy się przełącza bo nie czuje.Nie drogie klamoty,ale za to świetnie spasowane.Pokrywa silnika nie tknięta,a całość znakomicie pochowana.Otwory montażowe zamalowane i zabezpieczone przed korozją.Normalnie bajka)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełną odpowiedzialnością chciałbym polecić:

Firmę Dar-Gaz

Dariusz Krzywda

Kuczewola 6d

62-862 Iwanowice Okolice Brzezin, Kalisza (wielkopolskie)

tel 888 462 007

Dar-Gaz instalacje gazowe Kalisz Strona główna

[email protected]

Montaż profesionalny, samochód sprawuje się świetnie ma moc jak na benzynce (moje Audi a4 3.0 ASN). Jest to jeden z lepszych instalatorów z forum lpg-forum.pl więc naprawdę POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pana Adama Rogowskiego z Lublina, naprawdę profesjonalna robota i mimo tego że miałem do niego prawie 200km to wolałem oddać autko w ręce kogoś pewnego. Pan Adam to też często polecany instalator na forum lpg-forum.pl. Udostępnia autko zastępcze więc nie ma problemów z dojazdem. Jego strona: AUTO-GAZ Adam Rogowski - MONTAŻ-SERWIS-NAPRAWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Wielkopolskę, a szczególnie rejony Poznania/Gniezna to pod Gnieznem jest świetny gazownik w Cielimowie.

Jest to oficjalny warsztat partnerski Staga, gościu montuje najlepsze części i nie jest drogi.

AUTO FORMAT, Klonowa 1, Cielimowo

Tel:

61 425 96 07, 505 107 799

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Na Gaz J.J. Karasińscy S.C.

Adres: Aleja Krakowska 14, 02-183 Warszawa

AUTO NA GAZ - sprzedaż, montaż i naprawa samochodowych instalacji gazowych

Polecam, zakładałem u nich gaz w październiku, działa bez najmniejszego zarzutu.

/AUDI A4 B6 1.8T/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kujawsko - pomorskim:

Auto Flesz w Lubiczu k/Torunia :thumbup1:

Lubicz Górny

ul. H. Orszta 11

tel. +48 (056) 678 20 21

kom. +48 (0) 694 626 027

email: [email protected]

Auto Flesz - Warsztat LPG

Przystępne ceny i ZERO partactwa. Pełny PROFESSIONAL :wink:

Gdybym nie jeździł na CPN, to bym nie wiedział, ze mam LPG :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wawie tylko i wyłącznie LPG, Auto-Gaz, Instalacje Gazowe, AutoGaz, Instalacje LPG, LPG BRC | Energy Gaz Polska

są to jedyni fachowcy którym oddałem/oddałbym auto na gaz :wink:

Zgadzam się w 100%. Dziś podjechałem na warsztat. Problem prozaiczny- czuć zapach gazu w aucie. Wcześniej podokręcałem wszystkie opaski, żeby nie było ;). Gościu podniósł maskę pogmerał i wyczaił jakąś opaskę której ja nie zauważyłem. Problem rozwiązany w 5 minut. Cena 0zł. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego warsztatu w opolskim (ew. slaskim) znajcego sie na instalacjach BRC. Ma ktos cos aktualnie dobrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel LaniRenzo

Nagaz Stefanowski Sp. J.

NAGAZ STEFANOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Al. 1-go Maja 47

90-740 Łódź

[email protected]

Godziny pracy: 8 - 17 Poniedziałek - Piątek, 8 - 13 Sobota

Tel. 042 638 00 50

Tel. 042 638 00 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Davanti"

ul. Gombrowicza 95

41-936 Bytom

Tel.: (32) 282-96-05

Tel. kom.: 691-441-995

Fax: (32) 282-96-05

ul. Konduktorska 42

40-155 Katowice

Tel.: (32) 411-46-46

Tel. kom. 883-786-786

davanti.com.pl - po prostu Twój warsztat

montowałem STAG4 do 1.8 ADR śmiga aż miło spalanie dla mnie bomba . Na zbiorniku 40-41l gazu (dobry gaz) robie miedzy 360-393km po mieście predkosci wiadomo od 30-80km/h jak sie da :) Poki co 8 tys zrobione na gazie . 3 lata gwarancji lub 100tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego warsztatu w opolskim (ew. slaskim) znajcego sie na instalacjach BRC. Ma ktos cos aktualnie dobrego?

Skontaktuj się z kolegą darko,pracuje w firmie montującej instalacje w Strzelcach Opolskich lub telefon do syna włąściciela firmy BROWKO-607-620-395.Polecam tą firmę. Edytowane przez bouzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zakład w Koszalinie mieszczący się na ulicy Mieszka I 24L. Facet wie co robi. Narazie tylko ponad 3k bezproblemowej jazdy. Spalanie takie jak powinno być. Brak spadków mocy, nie czuć momentu przełączania, brak problemów z odpaleniem, żadnych szarpań, pierdzeń itp. Robota wykonana bardzo estetycznie i solidnie. Wtryski zamontował tak, ze udało się je zmieścić pod pokrywą, reduktor też mocno trzyma się budy.

Byłem w innych zakładach i ten wypadł najlepiej. Zamontuje to co chcemy bez żadnych pytań i zastrzeżeń. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałem u nich instalacje do audi a4 1.8t 245kucy.

przejechałem 90 tys. na instalacji zero problemów !!!

nie są tani ale znają się na rzeczy :)

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

Ja zakładałem swoją instalacje w:

ALEX F.H.U. ROBERT SMERECZYŃSKI

ul. Różana 1, 05-816, Opacz Kolonia

adres

Tel. :22 723 01 44

LPG - BRC Samochodowe Instalacje Gazowe

Z tego co pamiętam nie tylko ja jestem zadowolony i instalacji i obsługi u nich

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?...177#msg1164177

zakładałem u nich instalacje do audi a4 1.8t 245kucy.

przejechałem 90 tys. na instalacji zero problemów !!!

nie są tani ale znają się na rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam usługi Davanti

ul. Konduktorska 42

40-155 Katowice

Tel.: (32) 411-46-46

Tel. kom. 883-786-786

E-mail: [email protected]

Strona www: www.davanti.com.pl

Instalacja LPG Sekwencja STAG 4+ do 1.6ADP - 1500zł (przejscie z II gen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam - zakładałem tam do mojej B7 i jest bardzo OK, ale najlepszym dowodem jest instalacja w Hondzie żony silnik i-DSI gdzie nikt w Pile nie chciał nawet tego dotknąć. Zakłada prawie wszystko włącznie z BRC. Przy pojazdach eksperymentalnych jak coś nie działa poprawnie demontuje instalacje i oddaje kasę.

GRABOWSKI. INSTALACJE GAZOWE

ul. GORZOWSKA 23

64-980 TRZCIANKA, WIELKOPOLSKIE

Telefon: 0672162681

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel LaniRenzo

Nagaz Stefanowski Sp. J.

NAGAZ STEFANOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Al. 1-go Maja 47

90-740 Łódź

[email protected]

Godziny pracy: 8 - 17 Poniedziałek - Piątek, 8 - 13 Sobota

Tel. 042 638 00 50

Tel. 042 638 00 55

Polecam moze troszke drozej niż w innych miejscach ale znają sie na robocie montowałem u nich instalke landi renzo i jest wszystko w jak najlepszym pożądku POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...