Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Gaśnie chwile po odpaleniu


Chadury89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj spotkala mnie niemila niespodzianka? Przejechałem jakiś 1km do kościoła i zaraz jak zaparkowałem auto zaczęło tracić obroty tak mniej więcej co 200obrotow az zgaslo, po odpaleniu chodzi normalnie z 2 sekundy i znowu zaczyna gasnac.

 

Co sprawdzić? Vaga mam. Ktoś już widzial taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag nie wykrywa żadnych błędów, auto po paru godzinach po postoju za pierwszym razem pracuje jaki 10sekund potem już jak wcześniej. O dziwo po odpieciu przepływki auto pracuje a po ponownym podpięciu gasnie. Filtr powietrza zmieniłem w piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chadury89 napisał:

vag nie wykrywa żadnych błędów, auto po paru godzinach po postoju za pierwszym razem pracuje jaki 10sekund potem już jak wcześniej. O dziwo po odpieciu przepływki auto pracuje a po ponownym podpięciu gasnie. Filtr powietrza zmieniłem w piatek

Gaśnie podczas pracy na biegu jałowym, czy podczas ruszania lub jazdy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na biegu jalowym, nie zdaze ruszyc i gasnie. Da sie po kilkusekundowej walce z pedalem gazu podbic go do np 3000 obrotow ale kupa bialego dymu wtedy jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleju ubylo do minimum, i auto po zwiekszeniu obortow pali na bialo-niebiesko. Byc moze olej zalewal silnik i dlatego gasl az w koncu doszlo do minimum i odpalil samochod. Auto zaciagniete do DEVa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałe i okazało się że to egr się przycina i auto się dławi spalinami złe parametry przepływomież mu podaje albo czujnik powietrza odepnij węrzyk od egr izaślep go śrubą izobaczysz czy to to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...