Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje logi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem dziś ponad 200km i check nie pali i odczulem tyle że jest troszkę słabszy niż na starych sondach na których check się palił. Ok zrobię jutro logi tych grup. 

Opublikowano

Na BP tragedia, ubogo na maxa (25% górna granica korekty ECU), sprawdź filtr i ciśnienie paliwa, na LPG w miarę dobrze, chodź mogło by być lepiej, masz wypadanie zapłonów (grupa 20), do sprawdzenia świecę i cewki,  turbo wstaje w miarę dobrze choć mogło by z 200 obrotów wcześniej, masz katalizator? Widać po doładowaniu, że ktoś grzebał w sofcie, jednak po przepływce widać, że auto ma mniej koni niż seria, u ciebie przepływ to góra 152g/s, gdzie seria powinna dobić do ok 160g/s, do sprawdzenia przepływka. Zaloguj 003+020 na LPG

Opublikowano

Zmień tunera bo ten Cię oszukuje, do tego seria i diagnostyka auta porządna.

Opublikowano
  • Autor

No tak ale dlaczego przed zmiana sond bylo 167 g/s? Kata nie mam tak jak juz pisałem. Świecę wymieniane z tydzien temu na ngk pfr7q. A sondy sa teraz dobre? Co do tunera to chyba pojade kiedyś jeszcze raz do innego bo widac ze nawet serii teraz nie mam.

Edytowane przez Mateusz Wiśniewski

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, kaman5151 napisał:

 

Dodatkowo zobacz ile masz w 032 po przejechaniu z 20km

032 dynamiczny czy statyczny?

Opublikowano

W grupie 32 masz korekty długoterminowe (2 wartości)wystarczy spisać i podać  

Opublikowano
  • Autor

Muszę wymienić filtr powietrza bo pełno syfu. Co myslicie o tym filtrze? Oczywiście znajdę odpowiedni do mojego auta. http://allegro.pl/sportowy-filtr-powietrza-leon-cupra-1-8t-simota-i6791246763.html filtr paliwa mialem juz dawno kupiony ale nie mogę odczepic jednego przewodu i dałem sobie z nim spokoj. Do przeplywki zaglądałem wygląda na czystą. Troche ja popsikalem jakimś preparatem do czyszczenia elektroniki. Logi zrobię po wymianie filtra. Dzięki w ogóle za cierpliwość do mnie :hi:

Opublikowano

Kup zwykły markowy. Te pseudo sportowe wkładki nic nie dają prócz może trochę innego dźwięku... Były robione testy i na takiej wkładce silnik miał mniej mocy niż na standardowym.

Opublikowano

Ja mam standardowy filtr z KNECHTa i nie narzekam.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki. Filterek zamowie i zrobię logi. Wczoraj na próbę przejechałem się do odcinki na trójce na gazie i nic mi nie przerwalo to może sporadycznie wystąpiły błędy wypadania zaplonu?

Opublikowano
  • Autor

wymieniłem filtr powietrza i zrobiłem logi mass flow znowu spada jak dobrze widzę to jest ok 148g/s. na benzynie i gazie tak samo.:kwasny: Ale ocencie sami :) Tym razem jak robiłem logi nie było błędów wypadania zapłonu. na kanale 032 po przejechaniu ok 10km w obu rubrykach bylo po 0%
LPG
http://vaglog.pl/log-003_020_ze3f7.html
http://vaglog.pl/log-014_015_016_nr9t6I.html
http://vaglog.pl/log-115_118_rGuN3.html (coś mi przerwało ale chociaż może stwierdzicie czy dobrze wstaję turbo) 
PB

http://vaglog.pl/log-014_015_016_eoHvNWk.html
http://vaglog.pl/log-003_020_796TpBN.html
 

Opublikowano

Wrzuć 002+033 na BP i LPG

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wymień przeplywosciomierz, zaniza ci wartości, przez to masz korekty na ubogo (25%)

Opublikowano
  • Autor

Kupić Boscha za ok 400zl czy może znacie jakieś tańsze dobre firmy? 

Opublikowano

Niestety tylko oryginał musisz zastosować . Zmieniki to loteria 

Opublikowano
  • Autor

To czeka mnie spory wydatek. No dzięki chłopacy odezwę się z logami jak to wszystko wygląda. :hi:

Opublikowano

Najlepiej jakbyś od kogoś miał na podmianke i sprawdził czy będzie ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.