Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, Adam87 napisał:

Może czy licznik nie kopany.. 

Nie wiem, nie pytałem a teraz to już i tak nie ważne :wink: 

Wtedy był to mój pierwszy przegląd Audi w Austrii i myślałem, że to norma, że podpinają komputer, jak widać było to jednorazowe podpięcie bo przez 7 lat już się nie powtórzyło nawet w drugim już aucie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siemka:hi:

Przy autku Narazie nic się nie dzieje.. choć będąc przed świętami na zakupach w galerii to zapie....ił mi ktoś 2 dekielki z felg:baseball:(dziwne, że tylko 2).. 

A ogólnie to mam jeszcze do zamontowania cuś od kolegi rsdziadek :cool1:  także w sobote zabawa:decayed:

 

20181227_175743-3024x1701.jpg

Opublikowano
8 godzin temu, Adam87 napisał:

to zapie....ił mi ktoś 2 dekielki z felg:baseball:(dziwne, że tylko 2).. 

No co za ludzie... nie mam dwóch to se podpierdo... mentalność co poniektórych jest straszna ?

8 godzin temu, Adam87 napisał:

A ogólnie to mam jeszcze do zamontowania cuś od kolegi rsdziadek :cool1:  także w sobote zabawa:decayed:

Czyli wisienka na torcie jeśli chodzi o hamulce :P

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

No co za ludzie... nie mam dwóch to se podpierdo... mentalność co poniektórych jest straszna ?

Masakra, nic tylko łapy utrącić:baseball:

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Czyli wisienka na torcie jeśli chodzi o hamulce :P

Tak jest:decayed:

Jeszcze dzisiaj tylko psikne je bezbarwnym i będzie malina:wink4:

Opublikowano

Ale to te dekielki z felg wzór rs4? Masakra :D to nieźle ktoś musiał się chować albo nikt uwagi nie zwrócił. 

U mnie teraz kompletowanie pod elektryke  tyl i oświetlenie nóg. Może jeszcze w sezonie zimowym zdążę :D

Opublikowano
  • Autor

Na szczęście (lub nie) z zimówek te dekielki:confused4:

U mnie z drzwiami spokój:wink4: szukam teraz jeszcze żarówek led do całego środka, żeby jaśniej było:wink:

A z tym oświetleniem nóg to dużo gratów potrzeba??

Opublikowano
9 minut temu, Adam87 napisał:

Na szczęście (lub nie) z zimówek te dekielki:confused4:

U mnie z drzwiami spokój:wink4: szukam teraz jeszcze żarówek led do całego środka, żeby jaśniej było:wink:

A z tym oświetleniem nóg to dużo gratów potrzeba??

Lampki pod tyl to takie w koszyczkach, A przód jak te pod drzwi białe. No i jak chcesz jak ori, to prawdopodobnie wymiana tez MK. Zależy jaka wersje masz. 

Ledy zamówiłem na test u Tomka pod drzwi i okazało się, że warte swojej ceny. Teraz czekam na całe wnętrze. Wieczorem jak będę w domu to podeślę Ci zdj chińskie vs  Tomka pod drzwi. 

Opublikowano
1 minutę temu, MarcinL napisał:

Lampki pod tyl to takie w koszyczkach, A przód jak te pod drzwi białe. No i jak chcesz jak ori, to prawdopodobnie wymiana tez MK. Zależy jaka wersje masz. 

Ledy zamówiłem na test u Tomka pod drzwi i okazało się, że warte swojej ceny. Teraz czekam na całe wnętrze. Wieczorem jak będę w domu to podeślę Ci zdj chińskie vs  Tomka pod drzwi. 

Też jestem ciekaw porównania ze tak się wrące ?

Opublikowano

Co wy tam chcecie porównywać Chińczyki z Tomkiem...  Tomka napierdzilaja i długo trzymają. U mnie już ponad 3 lata i dalej świecą jak świeciły ;) 

Adas na wyjazdy do galeri chyba trzeba zacząć ściągać kapselki ?

Opublikowano
  • Autor

No to podeślijcie linka do Tomka? Żebym wiedział co zamówić.

@Norbas tak trzeba zrobić z kapselkami albo jeszcze są 2 wyjścia.. Na superglue albo wkręty:polew:

Opublikowano

 

Linka nie mam tylko mail z propozycja i zdjęciami jak co swieci ;) 

Opublikowano

A jak z ceną za kompletne oświetlenie ? Ja się zastanawiam czy by nie wrócić do tradycyjnych żarówek ale tych barwionych... @Norbas z tego co pamiętam też kiedyś wkładałeś te barwione ? 

Opublikowano
  • Autor

Kamil ale ledy barwione???

Opublikowano
57 minut temu, Adam87 napisał:

No to podeślijcie linka do Tomka? Żebym wiedział co zamówić.

@Norbas tak trzeba zrobić z kapselkami albo jeszcze są 2 wyjścia.. Na superglue albo wkręty:polew:

[email protected]

Poproś o ofertę dla B7 to ci da z cenami i zdjęciami jak święci. 

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

A jak z ceną za kompletne oświetlenie ? Ja się zastanawiam czy by nie wrócić do tradycyjnych żarówek ale tych barwionych... @Norbas z tego co pamiętam też kiedyś wkładałeś te barwione ? 

Barwione maiłem ale DRL i jedne były super a kolejne, które kupiłem były za mocno barwione na niebiesko i swieciły na niebiesko :facepalm: 

Teraz podliczałem, że bez rabatu chyba z 230 za komplet do a3 bym zaplacił... ale moim zdaniem warto. W NO zawsze brakuje swiatła w tych autach jak się szybko robi ciemno ;)

 

Opublikowano

Adam masz u mnie przyklad jak ledy swieca w srodku ? za komplet wtedy placilem kolo 200zl, ciekawe ile teraz...

Opublikowano
  • Autor

No właśnie ładnie:thumbup1:

To śle gołębia do Tomka z zapytaniem:wink4:

Opublikowano
7 godzin temu, Frond Side napisał:

Też jestem ciekaw porównania ze tak się wrące ?

za 2zł

GoBj65x.jpg

BaUzfKA.jpg

 

moduł chyba za 15z szt.

C1bUbwR.jpg

kSQ8aml.jpg

GmjVZhI.jpg

zQEvuAj.jpg

Opublikowano
  • Autor

Marcin to te 4 ostatnie zdjęcia to są te od Tomka???

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Marcin to te 4 ostatnie zdjęcia to są te od Tomka???

Tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.