Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy ten włącznik świateł będzie pasował do mojego auta ?


storm37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moze ktos mi powiedziec czy wlacznik swiatel o nr. 4F1941531D bedzie pasowal do mojego samochodu A4 2001 AWX pomijajac funcje AUTO ktorej we wlaczniku nie mam.

4367178fdbecf8e4m.jpeg

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jest to włacznik z nowej A6 :gwizdanie:

dlaczego chcesz akurat ten? a nie szukasz z A4 lub A6(starszej) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam do a4 ale sa same zmeczone i do tego cena :shocked:, znalazlem ten wlacznik w dobrej cenie i tak sie zastanawiam czy bedzie pasowal :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem takiego włącznika do b6 a dokładnie samego plastiku (nie znalazłem :() czasami się trafiają w dobrym stanie ale cena jest :polew: szokująca troche. Jeżeli znajdziesz dwa w dobrej cenie to ja zamawiam. A co do tego włącznika to porówna sobie jak masz w kostce puszczone przewody bo zapewne są duże róźnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie koledzy a ja tak z innej beczki :> jeśli kupie sobie taki przełacznik ale z funkcją AUTO to jak go zapodam do mojego auta które teraz nie posiada funkcji AUTO to będzie wszystko pasować czy będą potrzebne jakieś inne zabiegi?? tzn. kodowanie, lutowanie i takie tam?

Pozdro i czekam na odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a masz czujnik zmierzchu ? zresztą jesli bys go miał to zapewne byś miał funkcje Auto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a masz czujnik zmierzchu ? zresztą jesli bys go miał to zapewne byś miał funkcje Auto :wink4:

No właśnie sam sobie odpowiedziałeś :tongue4:

Ale jest mozliwość załozenia tego przełącznika tylko po to zebym mógł mieć cały czas wł światła i po wyciągnięciu kluczyka gasło by wszystko a nie tak jak teraz ze zostają jeszcze postojówki jak wyciągne kluczyk, a po przekręceniu kluczyka światła zapalałyby się automatycznie?

A moze idzie to o czym pisze zrobić VAG-iem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a masz czujnik zmierzchu ? zresztą jesli bys go miał to zapewne byś miał funkcje Auto :wink4:

No właśnie sam sobie odpowiedziałeś :tongue4:

Ale jest mozliwość załozenia tego przełącznika tylko po to zebym mógł mieć cały czas wł światła i po wyciągnięciu kluczyka gasło by wszystko a nie tak jak teraz ze zostają jeszcze postojówki jak wyciągne kluczyk, a po przekręceniu kluczyka światła zapalałyby się automatycznie?

A moze idzie to o czym pisze zrobić VAG-iem? :mysli:

ty piszesz o DRLach, to zupełnie co innego niż automatyczne światła

Da się zrobić, ale nie kupując tylko "włącznik", potrzebny inny bordnetz, kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty piszesz o DRLach, to zupełnie co innego niż automatyczne światła

Da się zrobić, ale nie kupując tylko "włącznik", potrzebny inny bordnetz, kodowanie

Rozwiń :naughty: Jak to się ma?? to co wtedy za zarówki świecą?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto => po zmierzchu zapalaja Ci sie normalne swiatla mijania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak czyli do AUTO potrzebny jest czyjnik zmierzchu a zo do świateł na stałe to wystarczy przekodować światełka na np. skandynawie, o to w tym wszystkim lotto :naughty:

Dobra a co do DRL to wiem tyle ze to światła do jazdy dziennej ale muszą być wtedy inne lampy, w sumie to mi się i tak to nie przyda bo nie mam xenonów w A4 :embarrassed: ale warto wiedzieć jak to jest zeby być mądrzejszym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...