Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają czujniki cofania.


lukmon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak miałeś zderzak zdjęty to trzeba było pozmieniać miejscami czujniki, wtedy widziałbys czy błędy się przenoszą. Najczęściej lecą jednak czujniki, więc spokojnie możesz kupić na wymianę.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Niemczech w delegacji, auto zostawiłem przed wyjazdem, tak to bym wszystko rozkminił lub całkiem zepsuł :decayed:

Taki mam zamiar, tylko już nie wiem w końcu jaki, bo co ogłoszenie to jakoś to inaczej popisane, a nigdzie nie napiszą po prostu, np. tylny-skrajny-prawy.

Edytowane przez Pablo_s-c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki są takie same wszędzie, muisisz po nr kupić, a jak trafisz w kolor to już w ogóle super.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM mam pytanie dlaczego nie moge sie polaczyc z park assist ?? posiadam kabel vag kkl oraz program vag , po wrzuceniu wstecznego mam cisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ziomeq15313 napisał:

WITAM mam pytanie dlaczego nie moge sie polaczyc z park assist ?? posiadam kabel vag kkl oraz program vag , po wrzuceniu wstecznego mam cisze

Od kiedy masz auto, to pdc działało czy od poczatku cisza? Na początek sprawdź bezpieczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bezpieczniki sprawdzone to zobacz czy z wiązką kablową jest wszystko OK, ew podłączenie głośniczka. moduł i głośniczek są po lewej stronie pod osłona boczku w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam u siebie PDC ori  tył i przód. Padły mi dwa czujniki jeden z tyłu lewy i przód lewy środkowy. Ten z tyłu to wyciągnąłem bez zdejmowania zderzaka, bo się dało i zamieniłem z prawym. Wtedy błąd wyskoczył na prawym, więc czujnik do wymiany. Numer tego czujnika to 7H0919275D. Nie wiem natomiast czy z przodu są takie same. Ściągnąłem ramkę na tablicę i te środkowe czujniki wydają się być inne, mają wycięcie i inne mocowanie na przekręcane zaczepy (patrz foto). Pomoże ktoś?

 

IMG_20180921_154238.jpg.c80b530d231470cf6d054e953a3d59d7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się masa czujników cofania ? Mam oryginalne czujniki cofania, ale dołożyłem nie oryginalny moduł haka i muszę odłączyć masę czujników żeby nie piszczały jak cofam z przyczepka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie numeru czujnika do B7 Avant , na allegro widzę takie:
7H0919275A
7H0919275D
7H0919275F

czemu te czujniki występują pod różnymi symbolami  ? Ma to jakieś znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...