Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B7 4,2 FSI 420 PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękna bryka :biggrin: i ten kolor basuje do niej bardzo :a4fan:

Opublikowano

Piekne autko, ale koniecznie trzeba obloookac na zywo :twisted:

Opublikowano

Autko rewelacja :lol:

Gratuluje :exclaim:

Opublikowano

Ogladajac te fotki "doszedlem" 2 razy :eek: A serio - ale maszyna,masakra,cos pieknego :quattro:

Opublikowano

Fura prze prze wyyyypppaaassss :a4fan::a4fan::lol:

Opublikowano

widze ze autko robi furrore :D , ja sie bede zachwycal na zywo ;)

Opublikowano

ja już miałem okazję widzieć autko w realu i z bliska robi jeszcze większe wrażenie:)

witam Kuba na forum A4

do zobaczenia na drodze

pozdro

Opublikowano

Ale tłusty furak :exclaim:

Gratuluję wyboru :biggrin:

Opublikowano

a ja jutro lece na księżyc :rotfl: nie uwierze dopóki nie zobacze.

Ludzie co kupują RS4 B7 wydają ostatnią kase na paliwo i nie stać ich na komputer. :rotfl:

Opublikowano

Do tej pory czerwone auta nie widziały mi się za bardzo, ale teraz to chyba zmienie zdanie :twisted:

Opublikowano

Tylko mozna powiedziec 2 slowa: pogratulowac i pozazdroscic :wink: Ile w PL jest juz rs4 B7 :question: Jedna czarna w Wa-wie i cos jeszcze :question:

Opublikowano

Kuba :exclaim:

Ty to chyba masz 50 % upustu w Audi, co?

Nie dość że RS4 i TT, to jeszcze za szybą RS-a nowe A8 :exclaim:

Myślę że to nie przypadek :smile:

Opublikowano
Ty to chyba masz 50 % upustu w Audi, co?

Nie dość że RS4 i TT, to jeszcze za szybą RS-a nowe A8 :exclaim:

Myślę że to nie przypadek :smile:

A bo to salon audi :rotfl:

To prosimy prosimy fotki tej A8 tez :wink:

Opublikowano

jaki już mówiłem. wierzyć nie wierze :wink: ale mam nową tapete na kompie :twisted: musze je zobaczyć na żywo :bicz:

Opublikowano

Piękna :a4fan: i czerwona :twisted:

Opublikowano
jaki już mówiłem. wierzyć nie wierze :wink: ale mam nową tapete na kompie :twisted: musze je zobaczyć na żywo :bicz:

Sie nie dziwie , przewinelo sie juz u nas troche takich "RS-ow" :rotfl::bicz:

Opublikowano

Autko super, nie dosc, ze :a4fan::audi: to RS, nogi mi sie ugiely (dobrze, ze siedzialem akurat :rotfl: )

Opublikowano
  • Autor

tak się składa że Audi jest w rodzinie już od bardzo dawna ponad 15lat i na razie nie ma powodu zmieniać marki :biggrin: obecnie nie mam ze sobą zdjęć ósemki ale mogę załączyć później a tu znalazłem jeszcze takie dwie fotki

dsc00483ud4.th.jpg

dsc00482yz0.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

niestety ale do Wisły przyjechać nie będę mógł ale pojawię się na kilku imprezach w kraju i wtedy będzie okazja się spotkać...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.