Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B7 4,2 FSI 420 PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
B7 RS4 4.2 w sedanie czego chciec wiecej :lol:

B7 RS4 w Cabrio :twisted: Ale sedanem nie pogardziłbym. Nie trzeba chyba komentować, że auto - marzenie. Sesja pierwsza klasa :smile: Po prostu lista potencjalnych tapet :biggrin:

Opublikowano

piekne foty jak z kaledarza Audi :biggrin:

Opublikowano

C1 KUBA, a te C0 KUBA to też Twoja :question:

bo widziałem cię dziś C0 KUBA jak leciała z Rowów ze zdjetym dachem

a i któregoś dzionka na Słupakich ulicach pomykała

Opublikowano

fajna, zastanawiam sie ile takie cudo pali :biggrin:

Opublikowano
B7 RS4 4.2 w sedanie czego chciec wiecej :lol:

B7 RS4 4.2 w Avancie :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

schiller nie chce sie przekrzykiwać, ale co sedan to SEDAN :wink::bicz:

Opublikowano
co sedan to SEDAN

a kombi i tak lepsze :wink:

ale koniec juz tego OT bo nas :bicz::rotfl:

Opublikowano

a tak wogole to moze pochwalisz sie ile kosztowalo to bede wiedzial kiedy kupie!!!

Opublikowano

Gratuluje autka :twisted: . Jak zaczniesz modyfikować to daj znać. Ze swoją S4 też będę coś robił, ale jeszcze nie podjąłem decyzji gdzie :rolleyes:

Opublikowano

nie mogę się na to cudo napatrzeć :a4fan: :twisted:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

RS 4 to jest to !!! :a4fan: Naprawde pozazdrościć :oklaski:

Opublikowano

Piękna maszyna ale RS-y w B5 były lepsze :dance: bo były w budzie typu Avant ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witam

dawno nie zaglądałem na forum, mało czasu się zrobiło, chciał bym podzielić się dość ciekawym materiałem, mam nadzieję że się spodoba :kox:

pozdrawiam

61o8l6udv6.th.jpg

crw56661gr1.th.jpg

crw5670fv4.th.jpg

beztytuuwz0.th.jpg

6feqa76bj5.th.jpg

Opublikowano

Fotki piekne, Wolskiego powinni zatrudnic jako profesjonalnego fotografa w jakiejs porzadnej gazecie (czyli nie w PL :polew: ) Gratulacje furacza- wspaniala bestia :slina: Niunia na zdjeciach tez niezla :naughty: a na pewno lepsza od tej z sesji Eclipsa :decayed:

Opublikowano

ciekawa koncepcja fotek :th:

Opublikowano
:shocked: ale i tak odruch bezwarunkowy czyli , pierwsze co to : wow ale piękna A4ka
Opublikowano
  • Autor

aaa no i zapraszam na naszą bydgoską stronkę www.srtb.pl jest tam kilka clipów z materiałem jak to wygląda u nas w Bydgoszczy :cool:

Opublikowano

Sesja na poziomie. Ładna kompozycja i kadrowanie. Pozazdrościć autka i modelki :oklaski:

Szkoda tylko, że taka poważna :kwasny: Mogłaby się chociaż raz uśmiechnąć.

No ale może taki był zamysł autora.

Polecam zajrzeć na stronę fotografa Kamila Wolskiego http://fotografia.bydgoszcz.pl/

Można obejrzeć więcej fotek. Zarówno aut jak i Wiktorii :)

Opublikowano

auto niewątpliwie ładniejsze od pani :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.