Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zapędziłem się z spekulacją, dobrze siadło. Pół cala więcej i byłoby po mojemu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, HOLMATRO napisał:

To zapędziłem się z spekulacją, dobrze siadło. Pół cala więcej i byłoby po mojemu :decayed:

Co tu za dyskusje się rozgrywają ? :D Opony kupiłem bo teraz będą drożeć bo idzie lato i musiałem wydać kasę puki miałem bo potem może być różnie xD 

Koło już mam upatrzone, teraz tylko ogarniam żeby trochę cenowo lepiej wyszło :D  Mam nadzieje że jakoś to będzie wyglądać na moim zawieszeniu i nie będzie jak wóz drabiniasty  xD a niżej zejść nie mogę bo do garażu nie wjadę, już przycieram ...

Hamulce nadal na półce leżą niestety :( ale może w przyszłym tygodniu uda się podziałać coś :)

Opublikowano

Co to za koło upatrzyles. Podrzuć na priv

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.03.2019 o 02:09, Gibons napisał:

Co to za koło upatrzyles. Podrzuć na priv

Poszło PW jakiś czas temu :D

Ostatnio sporo zmian, mało czasu dla tego nic nie piszę prawię bo nie ma kiedy ale...

Ale postępy są następujące: 

Stare felgi 18 w końcu znalazły nowego właściciela, więc jest kasa na zamówienie nowych 19, myślę że ogarnę jakoś w tym tygodniu.  

Zimowe ciągle szukają właściciela xD 

Dziś strzeliło 190tyś km na liczniku ...

Mam nadzieję że do końca marca uda mi się ogarnąć hamulce ( żeby na zlot jakoś wyglądało :D ) choć mój mechanik po ostatniej wtopie jest mało chętny xD i też zmienił się priorytet bo trzeba trochę przy nowym nabytku podziałać, który jak znajdę więcej czasu też na forum wrzucę :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siema ! :D

Była chwila przerwy ale to nie znaczy że nic się nie działo :D po prostu teraz mam dwie zabawki do rezania xD 

Wczoraj udało mi się zrobić w końcu przeszczep hamulców, i siadło przyzwoicie :D w drodze do Bukowiny będą się układać :)

214278056de0ae6dd65c93986961622d.jpg

5e854a2825455959323711e52b6e0775.jpg

Przyszły też letnie koła :D były pierwsze przymiarki na starych heblach na szybko , zostanie tylko wrzucić opony i dobrać dystanse ;) zastanawiam się czy są dostępne takie z różnymi otworami centrującymi... bo felgi mam na 73mm a na aucie 66.6 fajnie by było ogarnąć taki dystans żeby nie trzeba było pierścieni centrujących.

9de8191da8cfb1c7dd5ba5ae981f4e6a.jpg

Opublikowano

Zadzwoń do chłopaków z dystom.pl ogarna temat tak jak trzeba :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, H4mm3R napisał:

Są takie dystanse albo na pewno jakaś firma wykona.

Też mi się wydaje że nie powinno być problemu :D

1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Zadzwoń do chłopaków z dystom.pl ogarna temat tak jak trzeba :)

Tak też pewnie zrobię ale najpierw ogarnę ile potrzebuje :D

Opublikowano

Fajnie siadlo

Jakie masz parametry letnich felg? 

Opublikowano
12 godzin temu, Gibons napisał:

Fajnie siadlo

Jakie masz parametry letnich felg? 

Jeśli to z A5 jak moje, to powinno być 18" 8.5J ET29

Opublikowano
Godzinę temu, Korton555 napisał:

Jeśli to z A5 jak moje, to powinno być 18" 8.5J ET29

Chodzi o letnie te 18stki to zima.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.03.2019 o 09:01, Gibons napisał:

Fajnie siadlo

Jakie masz parametry letnich felg? 

Letnie to 19 / 8.5 cala et 44 więc zakładając że 29-30 jest na równo z przednim nadkolem to powinny być dystanse 13mm z przodu i 15 na tył ale jeszcze przymierze z oponą :)

17 godzin temu, Korton555 napisał:

Jeśli to z A5 jak moje, to powinno być 18" 8.5J ET29

Dokładnie jak pisze Gibons to są zimowe :D 

Opublikowano

Ja brałem dystanse od dystom.pl i wszystko jest tak jak należy.

Ewentualnie jeszcze RRCustoms robią.

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, musti napisał:

Ja brałem dystanse od dystom.pl i wszystko jest tak jak należy.

Ewentualnie jeszcze RRCustoms robią.

Właśnie dziś do nich pisałem i powiedzieli że bez problemu takie wykonają :) tylko potem będzie ciężko takie sprzedać chyba że z felgami ale jak mam możliwość to wole takie niż plastikowy pierścień centrujący.

Opublikowano
3 godziny temu, reikeb napisał:

Właśnie dziś do nich pisałem i powiedzieli że bez problemu takie wykonają :) tylko potem będzie ciężko takie sprzedać chyba że z felgami ale jak mam możliwość to wole takie niż plastikowy pierścień centrujący.

Też masz zmartwienia w życiu :blowup:

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, H4mm3R napisał:

Też masz zmartwienia w życiu :blowup:

Trzeba myśleć przyszłościowo xD ale i tak zamówię te które będą pasować bez pierścienia :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W tygodniu miałem chwilkę więc powoli ogarniam koła, założyłem opony na koła i zrobiłem lekkie przymiarki żeby upewnić się jakie dystanse potrzebuje :)

Dystanse zamówione, przód 13mm tył 17mm , powinno być w sam raz :)

Jeszcze muszę dobrać dekielki do felg z logiem audi żeby nie było i można montować :D

65832bf7feaa07f72291e8bb57e1ca4d.jpg

5e543880a2c6fdf00a5911ee6804fabc.jpg

Dalsze postępy jak dotrą graty :D

Opublikowano

Co to za felgi? Wyglądają ciekawie - prosto, ciekaw jestem jak finalnie na aucie będą się prezentowały.

Opublikowano

Też jestem ciekaw efektu..

Marek montuj:buhaha:

Opublikowano

Witaj,

Fajny wzór.

Kolega z warszawskich spotow ma takie na białej A5.

Świetnie wyglądaja na żywo?

Gumka Rainsport 3?

Pozdrawiam ☺

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.