Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Rozbiórka fotela w b6 jest czynnością dużo bardziej skomplikowaną niż wymiana "plecków" w tylnej kanapie? Rozebrałem (i złożyłem z powodzeniem) kilka foteli w swoim życiu, między innymi Audi 80 b3/b4, Audi Coupe, A4 B5 ("kochane" fotele, gdzie materiał do stelaża był montowany przy pomocy metalowych obejm, wrr... ). Ma ktoś jakiegoś tutka do tego?

EDIT:

Dobra, jest tutek ale bez zdjęć.

https://a4-klub.pl/topic/225479-rozbieranie-fotela-kierowcy-montaż-pakietu-światło/

Edytowane przez trepek

Opublikowano
  • Autor

Kompletujemy graty pod 2din.

1F9BCF32-E011-4376-88E2-083C98C7B48D.jpeg

Opublikowano

A radio jakie będzie:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Adam87 napisał:

A radio jakie będzie:eusathink:

Raczej skromne i bez szalenstw - mysle o rns-e zwyklym ;)

1 minutę temu, kamil-vag napisał:

Rok z ostrymi modami zaczęty ! :P

 

W sobote caly bagaznik gratow przywiozlem :D 

Edytowane przez trepek

Opublikowano
Teraz, kamil-vag napisał:

Rok z ostrymi modami zaczęty ! :P

 

Stare ludowe przysłowie mówi: „Gdy rok modami rozpoczniesz, na jednym nie spoczniesz” :whistling:

Znowu inny chiński uczony głosił: „gdy zima sroga to cały rok na modach”. :kox:

Opublikowano
  • Autor

A stare polskie powiedzenie mowi: „kto dobrze gada temu trzeba polac” ;)

Opublikowano

No to polać i rezać:decayed:

11 minut temu, trepek napisał:
19 minut temu, Adam87 napisał:

A radio jakie będzie:eusathink:

Raczej skromne i bez szalenstw - mysle o rns-e zwyklym ;)

Rnse to już nie tak skromnie:thumbup:

Opublikowano

e tam, rnse niby fajne ale to 10 lat temu :) Jakiegoś andka ładuj. Na grupie fb chwalą chińczyka i sam się nad nim zastanawiam.

Opublikowano
2 minuty temu, Patryks25 napisał:

e tam, rnse niby fajne ale to 10 lat temu :) Jakiegoś andka ładuj. Na grupie fb chwalą chińczyka i sam się nad nim zastanawiam.

Tylko ori nas zadowoli :travolta: i nie skośnookie bo będziem jeździć bokiem :decayed:

Opublikowano

Jazda bokiem nie jest zła :D 

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, Adam87 napisał:

No to polać i rezać:decayed:

Rnse to już nie tak skromnie:thumbup:

Cytując klasyka: "złote, a skromne" ? 

25 minut temu, Patryks25 napisał:

e tam, rnse niby fajne ale to 10 lat temu :) Jakiegoś andka ładuj. Na grupie fb chwalą chińczyka i sam się nad nim zastanawiam.

Nie chcę aby radio było mądrzejsze ode mnie ? A tak na poważnie to jak przeczytałem, że są problemy z jakością dźwięku to definitywnie przekreśliło to chińczyka. Nie po to palce poraniłem przy zakładaniu Bose aby robić downgrade ? I nie podobają mi się widoczne sloty na karty SD.

EDIT:

Pokazałem żonie RNS-E i jakieś radio na androidzie. Jej reakcja - "nie pokazuj mi chińczyka bo mnie oczy bolą". Klamka zapadła.

Edytowane przez trepek

Opublikowano
Godzinę temu, trepkowa napisał:

Tylko ori nas zadowoli :travolta: i nie skośnookie bo będziem jeździć bokiem :decayed:

Dla mnie bomba!   ? Czadzik strofy tworzycie Trepkowo.  ?

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, dekiel 13 napisał:

Dla mnie bomba!   ? Czadzik strofy tworzycie Trepkowo.  ?

Takich trudnych słów używasz, że musiałem sprawdzić w google!

 

P.S.

Nikt nie zauważył nic ciekawego w tym climatroniku?

Edytowane przez trepek

Opublikowano
3 godziny temu, trepek napisał:

Kompletujemy graty pod 2din.

1F9BCF32-E011-4376-88E2-083C98C7B48D.jpeg

Tak dla przypomnienia pokaże jeszcze raz, ale..... nie.

???

 

Mam.

Co to za literka A???

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

To "A" ze strzałką :P ? jakaś automatyczna wentylacja ?

Nie ma standardowego "OFF"

Opublikowano
Teraz, kamil-vag napisał:

To "A" ze strzałką :P ? jakaś automatyczna wentylacja ?

Tak! Automatyczne wykrywanie bąków i dezynfekcja! 

Opublikowano

a jaki numer tego klimatronika jest?

Opublikowano
8 minut temu, trepkowa napisał:

Tak! Automatyczne wykrywanie bąków i dezynfekcja! 

2 : 0 .? ......................?

Opublikowano
  • Autor

Numer: 8E0 820 043 BQ

Pod czujnik jakości powietrza a bez podgrzewanych siedzeń :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.