Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Trepki pozdrawiaja z Rewala :) A4 zajechalismy prawie tak szybko jak samolotem.

F96D4755-FE12-4DDA-BD92-98CD29B36C0A.jpeg

Opublikowano

Du...py już odmrożone ??? :decayed: 

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Dev napisał:

Du...py już odmrożone ??? :decayed: 

Jestesmy ze szwagrem, krew nie ma szans zamarznac :D

Opublikowano
15 godzin temu, trepek napisał:

Trepki pozdrawiaja z Rewala :) A4 zajechalismy prawie tak szybko jak samolotem.

F96D4755-FE12-4DDA-BD92-98CD29B36C0A.jpeg

Ucalujcie od nas wieloryby?

Też mieliśmy być ale za zimno.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, wesz82 napisał:

Ucalujcie od nas wieloryby?

Też mieliśmy być ale za zimno.

Pogoda typowo barowa ale przyjechalismy by zmienic krakowskie powietrze na cos zdrowszego :)

BTW.

Ile 1.9 z quattro pala w trasie? Bo u mnie wyszlo 7 litrow z groszem gnajac glownie po trasie z tempomatem ustawionym na 160, 2 osoby + bagaz, na oponach 17 cali o szerokosci 225. Krotka wizyta we Wrocku jeszcze byla.

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Normalnie spaliła, u mnie podobne spalanie. 

Opublikowano

Przyjemnego i udanego pobytu ?

Normalnie pali, nie przejmuj się... Tym bardziej, że na tempo pali więcej... 

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag

Spalaniem sie nie przejmuje :D nawet jestem zaskoczony ze na pelnym baku zrobilem 750km i jeszcze pokazuje, ze mozna zrobic 120-130 km ;) nie jadac na tempomacie zauwazylem, ze mam tendencje to przyspieszania.

Edytowane przez trepek

Opublikowano
44 minuty temu, trepek napisał:

@kamil-vag

Spalaniem sie nie przejmuje :D nawet jestem zaskoczony ze na pelnym baku zrobilem 750km i jeszcze pokazuje, ze mozna zrobic 120-130 km ;) nie jadac na tempomacie zauwazylem, ze mam tendencje to przyspieszania.

b6 to moje pierwsze auto z tempomatem i się tym strasznie jarałem. Do czasu :D 
Jak myślę o prędkości to umiem utrzymać ale jak pomyślę o czym innym to czasami mocno się zdziwię patrząc po chwili na licznik :D normalne. 

7l/100 to nie ma źle :)

Opublikowano

Wcina  tyle co sharak z obciążeniem.

Miłego wypoczynku ?

Opublikowano

@trepek nie tak źle. Tyle będzie palić..

Pozdro:hi:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, wesz82 napisał:

Wcina  tyle co sharak z obciążeniem.

Miłego wypoczynku ?

Szarak ma tylko jedna os napedzana :)

Opublikowano
43 minuty temu, trepek napisał:

Szarak ma tylko jedna os napedzana :)

Ten akurat tak ale waga i opory sa duzo większe.. 

Q musi palić więcej nom chyba że haldexy i inne wynalazki.

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wpadła nowa modyfikacja! Nowy spojler na klapie! :kox:

#AhojPrzygodo!

rowerki.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jest to ori Audi bagażnik rowerowy dedykowany do b6/b7/exeo. Montaż banalnie prosty :)

Opublikowano

Jak się jedzie z tym rusztowaniem max 100, kiera  jakoś  inaczej sie zachowuje ? ?

Opublikowano

Najgorszy z możliwych sposób mocowania rowerów... ?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Jak się jedzie z tym rusztowaniem max 100, kiera  jakoś  inaczej sie zachowuje ? ?

Bardzo dobrze :) testowalem jedynie do predkosci 120km/h i jedyny efekt jaki zauwazylem to pojawiajacy sie szum powietrza.

5 godzin temu, azure napisał:

Najgorszy z możliwych sposób mocowania rowerów... ?

Poza tym, ze w dwoch miejsach trzeba klape zabezpieczyc folia bezbarwna to czemu najgorszy? Moim zdaniem zloty srodek miedzy zaglem stawianym na dachu a wspornikiem mocowanym do haka. Z reszta haka nie mam ;)

Opublikowano

Ponieważ bardzo łatwo uszkodzić lakier. Żagiel na dachu nie jest zły, a przy tym uchwyty są stosunkowo tanie, nawet  Thule.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.