Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, dekiel 13 napisał:

Klawo że składasz puzzle. :thumbup1:

Różowy stab Trepkowej  jest ......yyyy very special. :sarcastic:

Zobaczymy jak bedzie sie lakier trzymal bo narazie jest psikniete rozowym budowlanym sprayem do wykonywania jakis znacznikow na betonie ;)

Opublikowano
28 minut temu, trepek napisał:

@Adam87

Dolnych aluminiowych wahaczy nie ma jako zamiennik ale są dostępne do nich zestawy naprawcze tulei. Co do ceny to:

- 684zł za komplet tulei na dwie strony, dwa dolne stalowe wahacze prowadzące, dwa górne wahacze,

- 200zł za dwa czujniki ABS,

- jakieś śrubki za 150zł-200zł,

- piaskowanie 100zł,

- zestaw do wyprasowywania tulei 350zł,

- dwie podkładki gumowe dolne pod sprężyny 55zł,

- czteropak piwa, flaszka dla ojca za pomoc, duza czekolada dla @trepkowa za pomoc.

Farby, podklady, wlosy murzyna, pedzle itp z wlasnych zapasow ;-)

To już wiem jakie koszty się szykują:lol1:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj doszedl ostatni element ukladanki czyli dolne gumy pod sprezyne. Patrzac na stan starych i nowych gum juz wiem skad w b6 osiada tyl. Szkoda ze nie zamowilem gornych podkladem, moze z czasem i je tez wymienie ;)

 

280DDB60-5BE6-4AD2-84F2-851DD9EBFF4E.jpeg

D86298F3-FBD0-42F9-AC84-A4B33976A811.jpeg

A8866782-C813-4ECA-AFD6-8D7AC2E69525.jpeg

Opublikowano

Ładuj odrazu podkładki na źle drogi bo nawet po zmianie dolnych gum tył będzie siedział chyba że nie chcesz mieć budy za wysoko.

Opublikowano
  • Autor

Zobacze jak bedzie teraz siedzial, z przodu chce zalozyc talerzyki z b5 i zobacze jak bedzie to wygladac.

Opublikowano
Godzinę temu, trepek napisał:

z przodu chce zalozyc talerzyki z b5 i zobacze jak bedzie to wygladac.

To jest najlepsza opcja, robi się naprawdę OK wtedy ;) tyle, że trzeba uważać na wszelkie chopki i wysokie chodniki przy parkowaniu :P

 

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, kamil-vag napisał:

To jest najlepsza opcja, robi się naprawdę OK wtedy ;) tyle, że trzeba uważać na wszelkie chopki i wysokie chodniki przy parkowaniu :P

 

Talerzyki zostaly mi w spadku po bylej b5’tce a i tak musze w tym roku zrobic przedni zawias ;)

Opublikowano
37 minut temu, kamil-vag napisał:

To jest najlepsza opcja, robi się naprawdę OK wtedy ;) tyle, że trzeba uważać na wszelkie chopki i wysokie chodniki przy parkowaniu :P

 

o ile wtedy cm idzie w dół?

Opublikowano

Krzysiu tu masz porównanie przodu z talerzami z b5 i ori..

20190906_125237-1152x864.jpg

20190907_181854-1152x864.jpg

Opublikowano
24 minuty temu, kkam napisał:

o ile wtedy cm idzie w dół?

Specjalnie dla Was zrobiłem zestawienie:

Po talerzykach z B5.png

Trochę rozjaśniłem, żeby lepiej było widać lukę między kołem a nadkolem.

Tu macie o ta różnicę schodzi w dół:

IMG_20190411_123533.thumb.jpg.20a88d5d1400868d9ebdaf81234d520e.jpg

Ale wymieniając poduchy górne, tez jeszcze trzeba pojeździć jakiś czas, żeby się ułożyło:

IMG_20190411_123104.thumb.jpg.37cd16cbb0634beffec5b90353f8f4ae.jpg

Opublikowano
34 minuty temu, kkam napisał:

o ile wtedy cm idzie w dół?

na talerzach z B5 przód idzie ok 13-15mm w dół

Opublikowano

Też jestem ostatnio po wymianie górnych poduch i talerzyków z b5 i czuć że siadło bo już parę razy przytarłem tam gdzie zawsze przechodził bez problemu :grin:

Opublikowano
  • Autor

Poskladane ale nie poskrecane na gotowo :) 

5CBDAA3C-40E4-4F38-BCDA-E412371B5041.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Poskładane już na gotowo. Pierwsza jazda próbna była - dupsko trzyma się drogi :D

Trzeba jeszcze geometrię ustawić.

Opublikowano
  • Autor

Geometria 3d.

D903E8FB-EB50-4A37-9D25-1529E6D3E935.jpeg

187BA81F-D7FA-452D-9CE3-5E2D85B7993F.jpeg

Edytowane przez trepek

Opublikowano
  • Autor

Ok :)

I oczywiście pokaż tu:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Tyl ideolo, przod cos ma krzywego. Jak zdrowie i finanse pozwola oraz @trepkowa to na jesien ogarniam przod. Ciekawe jak sie odczyty zmienia.

89289593-1EC5-4CE4-BD1F-654699359409.jpeg

 

A tak tyl z nowym heblem wyglada. Kola 17’stki.

0B0E0499-421D-4E07-B04F-9F9A6FA567C4.jpeg

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag

Tak, ustawił na urządzeniu 1BA dla lat 2002-2007.

Byłem przy tym jak to robił, sumiennie wszystko robione było.

Edytowane przez trepek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.