Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 1.08.2020 o 20:33, Michu1996 napisał:

Z tej długiej, szerokiej kratki leciało Ci powietrze ?

dokładnie z tej szerokiej przed pasażerem 

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
11 minut temu, vvv napisał:

dokładnie z tej szerokiej przed pasażerem 

Przecież to atrapa i tam nie ma dolotu powietrza ?

Opublikowano

Panowie takie głupie pytanie.. ostatni wypust b9ki to już jest końcowa wersja ? Czy jeszcze będą jakieś liftingi?

Opublikowano

Zawsze jest jeden duży i reszta to jakieś detale. Jak dla mnie to już końcówka. Może się coś pod koniec zmienić ale to delikatnie. 2022 będzie nowa.

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.08.2020 o 19:09, vvalery napisał:

Przecież to atrapa i tam nie ma dolotu powietrza ?

A jednak nie atrapa. Sprawdziłem jeszcze raz ostatnio i faktycznie u mnie też dmuchało. Ledwie dało się to wyczuć, ale powietrze leciało. 

Opublikowano
  • Autor

Na parkingu pod stacją ostatnio zaczepiłem ręką i wypadła mi z drzwi z tyłu taka gumowa zaślepka. Wpadła pod auto obok, a nie chciałem wchodzić pod spód, żeby nie robić przypału (nie było to w PL). 

Boję się, że bez niej może lecieć do środka woda, ew. będzie jakiś (minimalny) problem z działaniem ciśnieniowych czujników zderzeniowych w drzwiach.

Da się to jakoś dokupić, ew. dopasować jakąś inną?

2020-08-12 13.35.33.jpg

2020-08-12 13.35.20.jpg

Edytowane przez sowiq

Opublikowano
6 godzin temu, sowiq napisał:

A jednak nie atrapa. Sprawdziłem jeszcze raz ostatnio i faktycznie u mnie też dmuchało. Ledwie dało się to wyczuć, ale powietrze leciało. 

Bez jaj. Widziałem jak gość to rozbiera, w każdym prawie teście wyśmiewają tą atrapę, a u Ciebie stał się cud. Może masz jakąś nieszczelność, bo tam na 100% nie ma osobnego dolotu powietrza.  Popatrz na ten film 6min 18 sekunda. Ja mam atrapę on ma atrapę, Yaoda Chen, Krystian ma atrapę, a Ty jedyny masz nawiew.?

 

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
19 godzin temu, vvalery napisał:

Bez jaj. Widziałem jak gość to rozbiera, w każdym prawie teście wyśmiewają tą atrapę, a u Ciebie stał się cud. Może masz jakąś nieszczelność, bo tam na 100% nie ma osobnego dolotu powietrza.  Popatrz na ten film 6min 18 sekunda. Ja mam atrapę on ma atrapę, Yaoda Chen, Krystian ma atrapę, a Ty jedyny masz nawiew.?

 

Dokładnie, przed chwilą nawet zaglądałem tam, próbowałem włączyć itd, bo myślałem, że będzie dmuchać

Opublikowano

Cześć ,

Czy ktoś demontował przedni grill? Jak wyglada kwestia wymiany grilla ? Łatwo, trudno czy trzeba do warsztatu ? 

Opublikowano
W dniu 16.08.2020 o 12:59, Misiek671 napisał:

Cześć ,

Czy ktoś demontował przedni grill? Jak wyglada kwestia wymiany grilla ? Łatwo, trudno czy trzeba do warsztatu ? 

Godzinka z przerwą na browarka.

Opublikowano

Hej. Czy orientuje się ktoś czy wkłady lusterek ściemniane trzeba kodować jak instalacja jest już w nowym lusterku? Przymierzam się do wymiany lusterek na składane i dokupilem wkłady fotochrom. Dzięki  

Opublikowano
W dniu 20.08.2020 o 00:59, JawoR36 napisał:

Godzinka z przerwą na browarka.

No ok ale trzeba zdejmować zderzak czy da radę bez zdejmowania?

Opublikowano

Witajcie

Czy macie gdzieś opisane różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami B9 jeśli chodzi o pakiety zewnętrzne i wewnętrzne?

 

Opublikowano
W dniu 22.08.2020 o 15:09, Misiek671 napisał:

No ok ale trzeba zdejmować zderzak czy da radę bez zdejmowania?

Bez zdjęcia zderzaka nie ma możliwości wymiany grilla

Opublikowano
17 minut temu, JawoR36 napisał:

Bez zdjęcia zderzaka nie ma możliwości wymiany grilla

Ok dzięki

Opublikowano

Jakby się ktoś kiedyś zastanawiał nad zderzakiem od lifta 20r, to tak, da się :hi:

IMG_6565.jpg

Opublikowano
54 minuty temu, JawoR36 napisał:

Jakby się ktoś kiedyś zastanawiał nad zderzakiem od lifta 20r, to tak, da się :hi:

IMG_6565.jpg

A jak z wydechem? Bo lift ma trochę inną końcówkę pod ten prostokątny dekor

Opublikowano
2 godziny temu, dymekn napisał:

A jak z wydechem? Bo lift ma trochę inną końcówkę pod ten prostokątny dekor

Nakładki do zdjęcia, a rura do skrócenia według uznania. Jedna z końcówek musi być zaślepiona.

Opublikowano

Może offtopic kiedy przewidziana jest premiera b10?

Opublikowano

No jeszcze chyba kawałek. B9 jest od 2015 więc celuję w 2022.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.