Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Już wiem o co chodziło. Wygasła mi licencja na Audi Connect. 

Co ciekawe, na polskiej stronie myAudi nie działa opcja zakupu. Trzeba się zalogować na wersję UK i dopiero tam można przedłużyć. [edit] okazuje się, że trzeba to zrobić na stronie DE: https://www.audi.de/myaudi

Trzeba przyznać, że aplikacja mogłaby trochę lepiej informować o takim problemie :thumbdown:

 

Edytowane przez sowiq

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 minut temu, sowiq napisał:

Wygasła mi licencja na Audi Connect. 

Dzięki za info. Gdzie można to sprawdzić?

Opublikowano
2 minuty temu, misku napisał:

Dzięki za info. Gdzie można to sprawdzić?

Logujesz się na stronę myAudi i pokazuje do kiedy masu licencję ważną. 

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Logujesz się na stronę myAudi i pokazuje do kiedy masu licencję ważną. 

:thumbup1:

Opublikowano
9 godzin temu, sowiq napisał:

Już wiem o co chodziło. Wygasła mi licencja na Audi Connect. 

Co ciekawe, na polskiej stronie myAudi nie działa opcja zakupu. Trzeba się zalogować na wersję UK i dopiero tam można przedłużyć.

Mam to samo od dwóch dni. Czy kupowałeś przedłużenie licencji na stronie UK? Wiesz może czy można dostać na to fakturę?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, proarnes napisał:

Mam to samo od dwóch dni. Czy kupowałeś przedłużenie licencji na stronie UK? Wiesz może czy można dostać na to fakturę?

Muszę zedytować posta. Na infolinii powiedzieli mi, żeby kupić na stronie UK. Ale jak próbowałem to okazało się, że nie przechodzi polski kod pocztowy.

Finalnie kupiłem na stronie DE. Przy zakupie można wybrać, że jesteś klientem biznesowym i dostaniesz normalnie FV na maila. 

Wchodzisz na https://www.audi.de/myaudi, ewentualnie na dole po prawej przełączasz się na wersję DE i powinno śmigać.

Opublikowano
16 minut temu, sowiq napisał:

Wchodzisz na https://www.audi.de/myaudi, ewentualnie na dole po prawej przełączasz się na wersję DE i powinno śmigać.

Czy mógłbyś proszę wrzucić screena, gdzie można zakupić przedłużenie Audi Connect? Chodzę po tym serwisie i nie mogę tego znaleźć. Być może nie u wszystkich się wyświetla?

Opublikowano
21 minut temu, misku napisał:

Czy mógłbyś proszę wrzucić screena, gdzie można zakupić przedłużenie Audi Connect? Chodzę po tym serwisie i nie mogę tego znaleźć. Być może nie u wszystkich się wyświetla?

Najpierw musisz założyć konto i przypisać siebie jako głównego użytkownika auta. Dopiero wtedy wyświetla Twoje auto i na stronie głównej pod autem będzie widniała informacja o lizencj (do kiedy jest ważna). Klikasz na przedłużenie. 

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

i przypisać siebie jako głównego użytkownika auta.

Dzięki! Pewnie chodzi właśnie o to, bo mam informację:

Cytat

Określ swojego partnera Audi, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Skontaktuj się z nim, aby ustawił Cię jako właściciela.

Mam nadzieję, że wystarczy do nich napisać email, żeby udało się to zrobić. A potem będą już mogli mi przedłużyć i pogrubić :wink:

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, misku napisał:

Czy mógłbyś proszę wrzucić screena, gdzie można zakupić przedłużenie Audi Connect? Chodzę po tym serwisie i nie mogę tego znaleźć. Być może nie u wszystkich się wyświetla?

U mnie to jest taki adres: https://www.audi.de/myaudi/vehicle/upgrades/WAUZZZ{reszta VIN'u} 

Może jak wpiszesz ten adres "z palca" to pójdzie :)

Edytowane przez sowiq

Opublikowano
23 minuty temu, misku napisał:

Dzięki! Pewnie chodzi właśnie o to, bo mam informację:

Mam nadzieję, że wystarczy do nich napisać email, żeby udało się to zrobić. A potem będą już mogli mi przedłużyć i pogrubić :wink:

Musisz podać salon, który Ciebie zatwierdzi/zweryfikuje jako głównego użytkownika. Niektóre salony wymagają stawiennictwa osobistego, innym wystarczy e-mail. 

 

Przedłużenie musisz sam dokonać. Salony nie mają możliwości przedłużać. Wszystko odbywa się online poprzez myAudi. Jedyne co salon Tobie może sprzedać i zainstalować to mapki do nawigacji ale to jest odrębna rzecz i nie ma nic wspólnego z funkcjami na życzenie. 

Dlaczego chcesz wykupić licencje? Co sobie tym obiecujesz?

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

....... 

Dlaczego chcesz wykupić licencje? Co sobie tym obiecujesz?

Można śledzić posunięcia żony :polew:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Salony nie mają możliwości przedłużać.

To się jakoś ostatnio zmieniło? Rok temu, jak wygasła mi licencja, to w salonie przedłużyli mi na kolejny rok za darmo. I już nie pamiętam czy było to przy okazji jakiejś wizyty, czy zrobili to online. 

Opublikowano
3 minuty temu, vvalery napisał:

Można śledzić posunięcia żony :polew:

Albo żona Twoje:wink:

Opublikowano
6 minut temu, sowiq napisał:

To się jakoś ostatnio zmieniło? Rok temu, jak wygasła mi licencja, to w salonie przedłużyli mi na kolejny rok za darmo. I już nie pamiętam czy było to przy okazji jakiejś wizyty, czy zrobili to online. 

Tak chyba od zeszłego roku. Dokładnej daty nie pamiętam ale nie da się już w salonie przedłużyć. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
16 minut temu, sowiq napisał:

Może jak wpiszesz ten adres "z palca" to pójdzie :)

Poszło :smiley: Tzn. weszło na stronę, ale nie mam możliwości przedłużenia. Być może dlatego, że mam ważne do 20.12.2021.

 

8 minut temu, Muskel1 napisał:

Dlaczego chcesz wykupić licencje? Co sobie tym obiecujesz?

Mnie interesuje tylko Audi Connect, a właściwie to korki online. Już nie raz objazdy uratowały mnie przed staniem w korkach. Zwykle porównuję z Google Maps. Czasem w Audi są, a w Googlach nie ma. Rzadziej jest odwrotnie.

Opublikowano

Google Earth nie będzie u Ciebie działał. 

 

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Google Earth nie będzie u Ciebie działał.

Tak, jak napisałem, chodzi mi o Google Maps. Czyli mapy Google-a, które mam na smartfonie i w których sprawdzam korki dla porównania z Audi Connect. Nie korzystam z Google Earth w aucie.

Opublikowano

To dość droga usługa (15,43 €/miesiąc) jeżeli chodzi tylko o korki ale to każdy musi sam wiedzieć czy warto. Ja wykupiłem tylko Remote &Control. 

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

To dość droga usługa (15,43 €/miesiąc) jeżeli chodzi tylko o korki ale to każdy musi sam wiedzieć czy warto. Ja wykupiłem tylko Remote &Control. 

Ja kupiłem ostatnio (12.2019) Audi Connect na 2 lata u niezależnego dostawcy za 250€. Widzę, że jednak już nie sprzedają: 

AUDISHOP-KAISERSLAUTERN.DE

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.