Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Onkel napisał:

 

Podacie link do Ali gdzie zamawialiscie?

Ja zamawiałem tutaj


112,14 zł  29% zniżki | Samochód automatyczny przystanek Start układ silnika w urządzeniu przytrzymującym dla dzieci czujnik kontroli dla Audi A4 B9 A5 B9 A3 8V Q5 FY Q3 F3 Q2 Q3 8U
https://a.aliexpress.com/_vYZSO3

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 08:27, Onkel napisał:

Dokładał ktoś 2 x USB zamiast tylko ładowania? 

Tak. Nie osobiście ale zamawiałem wszystko na Ali i resztę ogarniał jeden chłopak z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, greg24 napisał:

Tak. Nie osobiście ale zamawiałem wszystko na Ali i resztę ogarniał jeden chłopak z forum.

Już ogarnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Z konfiguratora zniknęła tapicerka Alcantara Frequenz/skóra. Została zastąpiona: Mikrofibra Dinamica Frequenz/skóra. Cena ta sama (2570 zł) To chyba nie idzie w dobrym kierunku. Mikrofibra za alcantarę? A może to coś lepszego? A ja się nie znam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam materiał czyli mikrofibra. Pojęcie Alcantara to nazwa zastrzeżona tego produktu przez producenta. Nie każdy producent może nazwać swoją szmatę Alcantara. Audi zmieniło dostawcę i ten dostawca nazywa ten materiał Mikrofibra Dinamica ale materiał jest ten sam. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka "nie byłbym sobą gdybym był kimś innym" :)  Mimo nie najgorszego wyposażenia, mam kilka elementów które trzeba ogarnąć. I tak pierwsze efekty są już widoczne. 

PRZED
DFEFA1F0-26F0-49FF-A708-0C0E567EFB5B_1_105_c.jpeg

POF2111B0A-5E34-411A-AC26-6971448947F9_1_105_c.jpeg

 

 

PRZED

20CAFE6B-D0F2-4AAD-8602-B7EBD963CC36_1_105_c.jpeg

 

PO

9F005EC4-DEC0-4ABB-AB7A-22A0B4B6770A_1_105_c.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Onkel nieźle :)

Może pokusisz się o wrzucenie manuala do DIY?

https://a4-klub.pl/forum/461-a4-b9/ 

 

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sowiq napisał:

@Onkel nieźle :)

Może pokusisz się o wrzucenie manuala do DIY?

https://a4-klub.pl/forum/461-a4-b9/ 

 

Porobiłem trochę zdjęć to wrzucę. Odnośnie Carplay jest już wątek i tam dopisałem swoje uwagi. Na ewentualne pytania odpowiem. 

Przy multifunkcji zmieniałem same przyciski bo kiera sline drogo wychodziła. Też mam zdjęcia jak to zrobić więc w wolnej chwili opisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale też mam takie wejścia usb jak Ty wstawiłeś, ale totalnie jeszcze nie ogarniam możliwości mulimediów w B9. Czy ktoś może powiedzieć co potrafi to auto? :)

Może jest to gdzies opisane albo jakieś filmiki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wampir napisał:

Wstyd się przyznać, ale też mam takie wejścia usb jak Ty wstawiłeś, ale totalnie jeszcze nie ogarniam możliwości mulimediów w B9. Czy ktoś może powiedzieć co potrafi to auto? :)

Może jest to gdzies opisane albo jakieś filmiki? :D

Krótko mówiąc, masz  dzięki temu Apple CarPlay lub Android Auto w zależności od tego jaki masz telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączyłem się przez bluetooth z autem, odpaliłem jakąś muzykę z Youtube i dźwięk było słychać na głośnikach w aucie. Obraz nie był wyświetlany.

Co robię nie tak?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wampir napisał:

Połączyłem się przez bluetooth z autem

 

Teraz, wampir napisał:

Co robię nie tak?:)

Właśnie to ;-) Niestety, żeby używać Android Auto / Apple CarPlay, musisz połączyć się kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wampir napisał:

Połączyłem się przez bluetooth z autem, odpaliłem jakąś muzykę z Youtube i dźwięk było słychać na głośnikach w aucie. Obraz nie był wyświetlany.

Co robię nie tak?:)

Przy połączeniu przez Bluetooth będziesz miał sam dźwięk, bez obrazu. Do tego celu potrzebujesz połączyć się kablem i odpalić Apple CarPlay / Android Auto. 

Weź tylko pod uwagę, że nie wszystkie aplikacje na telefonie są kompatybilne. Np. z iPhone nie udostępnisz sobie YouTube, za to Spotify czy Google Maps działają bez problemu. 

Druga uwaga - nie wiem jakie masz nagłośnienie w samochodzie, ale dźwięk z CarPlay a bluetooth to niebo a ziemia :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy potrzebuje do tego jakąś aplikację? Czy tylko samo podłączenie i voila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Android, ale w iPhone niczego nie potrzebujesz. Działa od razu po podłączeniu kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem kablem. Wyskoczyła informacja o android auto. Coś chciało pobierać aby instalować ale po chwili wyskoczył komunikat że produkt nie jest dostępny w tym kraju. WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż dokładnie ten komunikat. Ze stwierdzenia "coś chciało pobierać..." nic nie wynika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już zainstalowane. 

 

 

WWW.DOBREPROGRAMY.PL

Android Auto bije rekordy popularności – ze Sklepu Play pobrano go już ponad 100 milionów razy. Niestety, aplikacja wci…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Muskel1 napisał:

To jest ten sam materiał czyli mikrofibra. Pojęcie Alcantara to nazwa zastrzeżona tego produktu przez producenta. Nie każdy producent może nazwać swoją szmatę Alcantara. Audi zmieniło dostawcę i ten dostawca nazywa ten materiał Mikrofibra Dinamica ale materiał jest ten sam. 

No, szacun Kolego. Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy. Bardzo dziękuję za wyczerpującą informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...