Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawy jestem, czy taki Audi phone box można będzie później dołożyć? Bo przez pół roku auta z taśmy będą bez tego ficzera.

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeżeli jest na to zezwolenie i kod SVM ze strony producenta to tak. 

Opublikowano

Czesc

Orientuje się ktoś czy kratkę radaru wyciągnę bez ściągania zderzaka? Domyślam się, że są one pewnie na zatrzaski, ale czy bez podważenia od środka zejdzie 

Opublikowano

Zejdzie od zewnątrz dobrze szarpnij tylko zacznij od strony grila  bo na drugim końcu ma dwie łapki które wchodzą w zderzak

Opublikowano

Ściągałem zderzak i mam teraz błąd radarów. Potrzebna kalibracja :/

Na przyszłość żeby tego uniknąć, to można jakoś temu zapobiec?

Słyszałem, że auto musi być zamknięte i kluczyk dalej od auta. To prawda?

Opublikowano

Panowie możecie sprawdzić w audi connect czy macie informacje o lotach samolotów, rozkład jazdy pociągów i city events. U mnie to poznikało chociaż mam licencję do końca 2022. Z góry dzięki za info.

Opublikowano
21 godzin temu, vvalery napisał:

Panowie możecie sprawdzić w audi connect czy macie informacje o lotach samolotów, rozkład jazdy pociągów i city events. U mnie to poznikało chociaż mam licencję do końca 2022. Z góry dzięki za info.

Moja niestety wygasła więc nie pomogę.

Opublikowano
7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Moja niestety wygasła więc nie pomogę.

Dzięki Muskel za zainteresowanie. Może ktoś będzie miał ważną ?
Zauważyłem, ze w terminach ważności licencji wszystkie nazwy np. pogoda są pisane normalnie tylko w tych trzech po nazwie jest dopisek _V3.  Coś tu nie gra.☹️

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.08.2021 o 12:35, vvalery napisał:

Dzięki Muskel za zainteresowanie. Może ktoś będzie miał ważną ?
Zauważyłem, ze w terminach ważności licencji wszystkie nazwy np. pogoda są pisane normalnie tylko w tych trzech po nazwie jest dopisek _V3.  Coś tu nie gra.☹️

Dzwoń od razu na infolinię. Wbrew pozorom działa to bardzo sprawnie, a ludzie po drugiej stronie są ogarnięci.

Opublikowano
W dniu 15.08.2021 o 12:35, vvalery napisał:


Zauważyłem, ze w terminach ważności licencji wszystkie nazwy np. pogoda są pisane normalnie tylko w tych trzech po nazwie jest dopisek _V3.  Coś tu nie gra.☹️

W ustawieniach mmi w menu jest możliwość wyłączenia modułu danych. Wyłącz go i włącz ponownie. Może się coś zawiesiło.

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

W ustawieniach mmi w menu jest możliwość wyłączenia modułu danych. Wyłącz go i włącz ponownie. Może się coś zawiesiło.

Spróbuję, bo reset mmi nic nie dał. Jak to nie pomoże to jak pisał sowiq będę molestował infolinię.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Panowie lejecie do siebie olej 0W30 czy 5w30? Do tej pory w ASO miałem 5W ale teraz polecają 0W

Opublikowano

Jaki motor ?

Opublikowano
7 minut temu, Dev napisał:

Jaki motor ?

2.0 TDI 150

Opublikowano
3 godziny temu, Onkel napisał:

Panowie lejecie do siebie olej 0W30 czy 5w30? Do tej pory w ASO miałem 5W ale teraz polecają 0W

Tak bo u nas mrozy i zimy są za***iste. Przestań słuchać tego eko bełkotu bo już się żygać tym chce. Całe życie lałem 5W30 i to do diesla a teraz do benzyny. Przeżyłem parę aut z tym olejem i co i nic.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Need help dla nowicjusza ? mam A4 b9 2018 rok. Nie mogę do końca sparować samochodu z aplikacją MyAudi. W samochodzie nie ma karty SIM w schowku, w aplikacji na telefonie założyłem już konto i zalogowałem się w MMI connect jako główny użytkownik... Co powinienem jeszcze zrobić? W ASO mówią, że muszę do nich podjechać bo muszą przeprowadzić weryfikację z poziomu salonu. 

Screenshot_2021-08-17-14-09-45-703_de.myaudi.mobile.assistant.jpg

IMG_20210817_141041.jpg

Opublikowano

ASO musi potwierdzić, że Ty jesteś właścicielem, dopiero wtedy będzie zweryfikowane. 

Opublikowano
W dniu 19.08.2021 o 08:10, Muskel1 napisał:

ASO musi potwierdzić, że Ty jesteś właścicielem, dopiero wtedy będzie zweryfikowane. 

Tylko wizyta osobista Aso  ?

Opublikowano

Raczej tak. 

Opublikowano

Gdyby komuś po montażu dwóch gniazd USB i aktywacji ASI działało tylko AndroidAuto to trzeba zmienić kodowanie 5F byte 19 na wartości C4.

Teraz wszystko działa.
 

6D4267A2-E194-4881-B0DC-1A54C0B3CBF0.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.