Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)


golden87

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewnienia sprzedawcy można sobie w buty wsadzić jak sam nie sprawdzisz u konkretnego wulkanizatora to można niezle się wkopać... ja 1.5 roku temu kupiłem felgi z forum i tez miały być proste a okazało się, ze 4 Krzywe i jednej nie opłaca sie prostować... siana tyle wtopiłem  a dalej biły... Czasami tez opony potrafią być „Krzywe”... jak masz możliwość to je oddaj i szukaj dalej :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Norbas napisał:

Zapewnienia sprzedawcy można sobie w buty wsadzić jak sam nie sprawdzisz u konkretnego wulkanizatora to można niezle się wkopać... ja 1.5 roku temu kupiłem felgi z forum i tez miały być proste a okazało się, ze 4 Krzywe i jednej nie opłaca sie prostować... siana tyle wtopiłem  a dalej biły... Czasami tez opony potrafią być „Krzywe”... jak masz możliwość to je oddaj i szukaj dalej :) 

 

Też jestem tego zdania, że jesli bedzie opcja postaram się je zwrócić... Niestety felgi kupowałem w okresie świątecznym i nie było jak sprawdzić...
W tym wypadku ewidentnie jest felga krzywa, widać na maszynie jakie ma bicie.... ktoś musiał zapierdzielic w coś prawa strona, bo Prawy przód jest najmocniej skrzywiony, prawy tyl lzej, przod lewy lekko i tyl lewy OK. Poza tym mam wraznenie ze raz prostowane felgi maja tendencje do wracannia do starego kształtu...

Puki co po pierwszym telefonie, wyraza chec wspolpracy, i akceptuje oddanie, jednak jak fizycznie bede mial kapuche w reku z powrotem to bede happy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, golden87 napisał:

Poza tym mam wraznenie ze raz prostowane felgi maja tendencje do wracannia do starego kształtu...

Jeśli są odpowiednio zagrzane do prostowania i później zahartowane to nie powinny wracać do "starej krzywizny" ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Jeśli są odpowiednio zagrzane do prostowania i później zahartowane to nie powinny wracać do "starej krzywizny" ..

Wiesz, zeby to 1 była lekko krzywa... to bym sie moze zdecydował, ale 1 ma takie bicie ze moim zdaniem to juz powinien być smiętnik...
Pozatym płąciłem za sprawne, proste itd... (to nie była okazja....)

Mam nadzieje ze uda się, niestety bylo to przez OLX i oprócz paru SMSów i rozmów telefonicznych wiele nie mam.
Puki co sprzedawca zapewnia o tym iż przyjmie towar... w weekend sie okaże, staram się być dobrej myśli.

.... ale co z tego.... jak wszystkie inne felgi które miałem na oku w między czasie sie sprzedały :facepalm:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, golden87 napisał:

Wiesz, zeby to 1 była lekko krzywa... to bym sie moze zdecydował, ale 1 ma takie bicie ze moim zdaniem to juz powinien być smiętnik...
Pozatym płąciłem za sprawne, proste itd... (to nie była okazja....)

No chyba że tak :decayed: 

Ja też kupiłem niedawno fake rs4 19" i 2 są do prostowania ale kupiłem okazyjnie i gość powiedział że 2 są krzywe.. i rzeczywiście tak było po wrzuceniu na wyważarke..

Także u mnie bez stresu.. ale szukaj dalej, trzymam kciuki:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie troche ten wzór jakby siadł w A4.... tyle ze po te gnałem 120 km.... i 120 km bede musiał gnać je odwiezc...
Były jeszcze w Bydgoszczy Interlagosy ale sie sprzedały... i nic ciekkawego nie zostało....

Jedynie te jeszcze jako-tako.... ale boje się że zbyt klasyczne:

image.png

Te też mogłby być ciekawe ale cena zabójcza :(

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie turbinki w a4... może być fajnie .. napewno nowość:decayed:

O faktycznie tamte to klasyki.. ale kto co lubi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i całe szczęście krzywusy z powrotem u właściciela...

Najgorsze ze wszystkie 18-stki które miałem obserwowane znikły... nie wiem czy nie trzeba bedzie zdjąć tych szerokich walców z pompejek i poszukac 235/35 i może to założyc bo szkoda zayżynać zimówki w tą pogodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, golden87 napisał:

No i całe szczęście krzywusy z powrotem u właściciela...

Całe szczęście że wziął spowrotem.. :decayed:

2 godziny temu, golden87 napisał:

Najgorsze ze wszystkie 18-stki które miałem obserwowane znikły... nie wiem czy nie trzeba bedzie zdjąć tych szerokich walców z pompejek i poszukac 235/35 i może to założyc bo szkoda zayżynać zimówki w tą pogodę...

Ja też już zmieniłem na lato 18" póki 19" nie będą zrobione .. szkoda zimówek:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Maniusiek28 napisał:

a miałes takie fajne pająki....... to sie Januszować zachciało.

Nie ma to jak kolega które wesprze w potrzebie, bardziej i tak boli mnie to ze przeJanuszowałem i nie kupiłem ku..a tych ori rotorów 19 za 3k....... :(:facepalm:
Jak patrze jak u kolegi @HOLMATRO siedzą to nie moge sobie wybaczyć...  Jest kosa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mały element układanki... od zawsze mnie ciągneło do tego, choc cena troche zniechęcała, trafiłem w końcu w miare normalnej ;)

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, golden87 napisał:

Kolejny mały element układanki... od zawsze mnie ciągneło do tego, choc cena troche zniechęcała, trafiłem w końcu w miare normalnej ;)

Bez tytułu.jpg

To już wiem kto zakosil mi te nakładki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tazzi napisał:

To już wiem kto zakosil mi te nakładki!

Jeszcze ta kiere bym chetnie zakosil co wystawiales, ale budzet nie pozwala puki co ;-)

A jakby piatek 13-sty mialby byc malo pechowy, to w domu pralka sie zesrala, a w aucie conajmniej zawór w sprężarce lub cała sprężarka klimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie pisałem bo nie było za wiele co.... Niestety po raz kolejny awarii uległa sprężarka... tym razem mam dość pół srodków... a więc poszła kuuuuuuuuuuupa siana, ale mam nadzieje że teraz już będzie dobrze i spokoj z klimą....

Zatarł się kompresor... opiłki w układzie, czyli płukanie całego układu

Wymiana kompresora - nowy Denso
Wymiana skraplacza
Wymiana parownika
 

Niestety wszelkie zaskórniaki przewidziane na mody zostały wykorzystane :( Także niestety w najbliższym czasie raczej tylko serwis... :(

IMG_20180528_154935.thumb.jpg.777374ade1

IMG_20180528_154945.thumb.jpg.41dcfc6b24

IMG_20180528_155004.thumb.jpg.8a194bd9c5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden87, 

Przykra sprawa jak klima niedziała, zwłaszcza w te upały.. Ale patrząc pozytywnie to będziesz miał teraz spokój. 

Korzystając z okazji, jaki masz IC i czy kupiłeś zestaw P&P czy sam dobierałeś orurowanie?? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłeś odrazu zawór rozprężny/ filterek w przewodzie na wejściu do kabiny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Norbas napisał:

Wymieniłeś odrazu zawór rozprężny/ filterek w przewodzie na wejściu do kabiny ? 

Tak tak oczywiście, jeśli chodzi o fmic to dzieło poprzedniego właściciela z tego co widziałam to jest z fmic.pl ale ja bym za sam napis osobiście nie płacił. Kwestia montażu bo rurki powinny być wspawane pod kątem jak u kolegi Danielstol a nie tutaj trochę zderzak naciagniety i kratki rezane. On jest świeżo po montażu więc pewnie będzie wszystko wiedział pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często ludzie o nim zapominają ? To teraz pewnie będziesz wychodził z soplami :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...