Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)


golden87

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, golden87 napisał:

A no i wielkie podziękowania dla kolegi @danielstol w temacie przecierania szlaku SWAPu i wielu rad itd :D

Zawsze służę pomocą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam na szybko, nie zadne v-maxy ani przyspieszenia a raczej przelozenie 6-ego biegu :D

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że przełożenia są podobne, albo i takie same jak w HCK. Zaraz się kiwne to może coś sprawdze/nagram. Filmik cały nagrany na szóstym biegu ma się rozumieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Czyli wychodzi na to, że przełożenia są podobne, albo i takie same jak w HCK. Zaraz się kiwne to może coś sprawdze/nagram. Filmik cały nagrany na szóstym biegu ma się rozumieć ?

Tak 6, postaram sie jakos wyjechac na dwupasmowke, i nagrac dla potomnych pelny filmik, ale na razie czasu nie bylo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 witaj kolego golden87   mam pytanie odnośnie licznika w jaki sposób ogarnąłeś dodatkowe wskazania na fisie ? czy to jakiś osobny licznik czy moduł jest za to odpowiedzialny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KoJ@K napisał:

U mnie tak to wygląda na skrzyni HCK:

Spróbuje zrobić tez takie porownanie w wiekszej skali predkosci u mnie na 6

17 minut temu, 18Ziomus18 napisał:

 witaj kolego golden87   mam pytanie odnośnie licznika w jaki sposób ogarnąłeś dodatkowe wskazania na fisie ? czy to jakiś osobny licznik czy moduł jest za to odpowiedzialny 

https://www.qmatis.com/pl/shop/product/1-vfiz-for-audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KoJ@K napisał:

U mnie tak to wygląda na skrzyni HCK:

 

Ogolnie, ale tak mysle Twoja skrzynia jest z oski, chetnie bym porownal przelozenia z BRD ale z Q :D

W miedyz czasie majfriendy przyslaly kolejny puzzel ;)

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kamerki jesteś zadowolony ? Też chyba ją sobie sprawię ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, boguc napisał:

Z kamerki jesteś zadowolony ? Też chyba ją sobie sprawię ?
 

Jestem, na szczescie nie byla mi jeszcze potrzebna ( w sensie nagranie w sytuacji krzysowej ) ale jest...

Mała, tania, fajnie pasuje do tapicerki s-line, jak sie ja dobrze zamontuje to prawie w oczy sie nie rzuca :) A jakość wg. mnie jest wystarczajaca.

Tutaj masz jeszcze filmik podczas pochmurnego dnia:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym dzieleniem nagrań? Da się ustawić nagrania jedno, dwu lub trzy minutowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolley napisał:

A jak z tym dzieleniem nagrań? Da się ustawić nagrania jedno, dwu lub trzy minutowe?

nagrywa w petli w minutowych plikach [i tego chyba nie mozna zmienic], wkladasz karte SD, a potem laczysz sie Wi-Fi do niej tel z android lub iphone, przegladasz se pliki [z podgladem], i pobierasz na telefon co chcesz, mi sie wydaje ze to wygodne, a potem w razie co polaczyc takie kilka nagrac w jeden plik to juz pikus.

 

tak wyglada polaczenie mniej wiecej

Ogolnie z tych tanich kamerek w okolicach 120-130 zl jest bezkonkurencyjna bo robilem rozenznanie :D

 

Edytowane przez golden87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie spoko to wygląda w tej kasie. A da się zrobić coś takiego żeby dany filmik nie został nadpisany? Bo czytałem gdzieś na grupie że niby wciskasz coś tam i dwie minuty przed wciśnięciem i 2 min po filmik nie będzie nadpisany ? wersji PRO z wyświetlaczem nie brałeś pod uwagę ? ? i jeszcze czy wybudza się w trybie parkingowym jak ktoś przywali w auto np ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, boguc napisał:

Faktycznie spoko to wygląda w tej kasie. A da się zrobić coś takiego żeby dany filmik nie został nadpisany? Bo czytałem gdzieś na grupie że niby wciskasz coś tam i dwie minuty przed wciśnięciem i 2 min po filmik nie będzie nadpisany ? wersji PRO z wyświetlaczem nie brałeś pod uwagę ? ? i jeszcze czy wybudza się w trybie parkingowym jak ktoś przywali w auto np ? ?

Nie wybudza sie, bo mam ja podlaczona po zaplonie, wiec wlacza sie w momencie odpalania.

Wersji PRO nie brałem pod uwagę, bo w momencie jej zamawianie nie było jeszcze o niej słychac.
Jesli chodzi o drozsze kamerki to mega polecana jest Viofo A119 i A129.

Ogolnie taki minutowy filimik ma okolo ~100 mb, karte mam 32 GB, wiec zanim sie nadpisze... masz jakies ~300 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, golden87 napisał:

Jesli chodzi o drozsze kamerki to mega polecana jest Viofo A119 i A129.

Mam u siebie Viofo A129 Duo i jestem bardzo zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dareq73 napisał:

Jak wygląda nagrywanie w nocy przy słabym oświetleniu ?

Cofnij sie strone lub dwie, jest filmik wrzucony.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą samą kamerke, w tej cenie jest jak najbardziej OK. Od siebie - polecam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobra, etap SWAP skrzyni z 3.0 TDI mozną finalnie udać

ZAKOŃCZONY Z SUKCESEM. ???

Wybierak w idealnym stanie rowniez na miejscu, biegi wchodza jak wczesniej czyli idealnie ?

Wzmocniony dwumas na miejscu daje rade :D

Takie krótki filmik bez spiny jak to jedzie teraz oooo

https://www.facebook.com/a4b7golden87/videos/334838077126998/

Dodatkowo w miedzy czasie wpadly kolejne małe graty do modów...

Nowa 13 rzędowa chłodnica oleju, i podstaweczka FOCALa (dzięki @Blachu ;) na razie poczekaja jeszcze troche na montaż.

 

W między czasie trwają pewnie ustalenia z @rs dziadek także będzie ciekawie :D
image.thumb.png.5bd2b3011aec29d48b9e368d4b3884b1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...