Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] P.Z. MOT. Polecam :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

wlasnie nie dawno mialem okazje przekonac sie ile naprawde jest warte moje ubezpieczenie :)

Kilka tygodni temu przywalilem w taka kamienna donice przy parkingu ( nie bylo widac za szyba ;>)

a tydzien/dwa pozniej ktos przytarl mi przedni zderzak na parkingu.

Postanowilem zadzownic do wyzej wymienionego ubezpieczyciela i jakze wielkie bylo moje zdziwienie kiedy zadzwonil pan od ogledzin i stwierdzil ze nie musi przyjezdzac, ogladac szkod, tylko mam podac namiary na konto i pieniadze na naprawe otrzymam w ciagu tygodnia :)

czy to normalne zeby tak zalatwiali sprawy :)?

pozdrawiam, v1ck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to gites :) ja także mam w PZ Mocie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota stosunkowo nieduża - być może odbiją ci to ze zniżek AC :decayed:

Podobną sytuację miał kolega z LINK4 - też na telefon mu przesłali kilkaset złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cikawe kto czytal warunki umowy z TU np ac jeden z zapiso bo jest tam ich kilka, zeczoznawca przyjezdza do 7 dni o zgłoszenia szkody

pewnie gdzieś małym druczkiem mają że do 1tyś możliwość bez rzeczoznawcy... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam PZM mają śmieszne wyceny, gość ubezpieczony w PZM uszkodził mi zderzak przód, lampe i błotnik, ok rzeczoznawca wpisał wszystko do wymiany ale jak przyszło do wyliczenia to zaproponowali mi 1720zł gdzie same czesci 3,600 wiec chyba biorą ceny czesci z anglików albo użwyki z giełdy a gdzie jeszcze robocizna. Teraz czekam na kosztorys z warsztatu i bede z nimi walczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem u nich ubezpieczony.Jak narazie wszystko bezszkodowo(odpukać).Ubezpieczenie kończy mi się w lutym,wiec z ciekawości poszedłem się dowiedzieć o przybliżone koszta.

Jednorazowo-1647zł(full pakiet),natomiast w ratach wychodzi po 920zł=1840zł :( Strasznie dużo sobie liczą.Dodam,że zniżki za OC-60% i AC-rok bezszkodowości.Zastanawiam się wogóle czy wykupywać AC? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak sie dochodzi odszkodowania PZMotu z oc sprawy to wowczas jest droga przez mękę, jak jest mała skoda to wyplacaja bez wiekszych problemow (malwanie jednego elementu to okolo 350-400zł) natoamist jak jest spora szkoda to amortyzacja i chinskie zamienniki to norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

wlasnie nie dawno mialem okazje przekonac sie ile naprawde jest warte moje ubezpieczenie :)

Kilka tygodni temu przywalilem w taka kamienna donice przy parkingu ( nie bylo widac za szyba ;>)

a tydzien/dwa pozniej ktos przytarl mi przedni zderzak na parkingu.

Postanowilem zadzownic do wyzej wymienionego ubezpieczyciela i jakze wielkie bylo moje zdziwienie kiedy zadzwonil pan od ogledzin i stwierdzil ze nie musi przyjezdzac, ogladac szkod, tylko mam podac namiary na konto i pieniadze na naprawe otrzymam w ciagu tygodnia :)

czy to normalne zeby tak zalatwiali sprawy :)?

pozdrawiam, v1ck

...nie tylko oni tak dzialają. W Warcie jest podobnie - rozliczają bez oględzin szkody do 4tyś., zgłaszasz telefonicznie, wstępny kosztorys, jeżeli akceptujesz - wypłata. Minimalizują rbg likwidatorów. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...