Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

gość z forum Toyoty kupił sobie A4 3,0TDI,jego opinia o aucie i dwa komentarze :polew:

nabywca

"Opiszę autko później, ale już wiem Red i reszta, że zwrócę się z prośbą o pomoc z nagłośnieniem w Audi - obecnie jest kiepskie.... serrio

natomiast silnik 204kM 2 turbiny i tiptronic to REWELACJA PRZEZ DUŻE R!!!

no i przez całe trójmiasto przejechalismy na sportowym trybie

opisze jak bedę miał chwilkę wszystko wraz z fotkami "

komentujący

"fajnych masz kolegow ja sie nie zachwyce niestety ani silnikiem bo klekot sie nadaje do Vana a nie osobowki, ani marka, bo swoje zdanie na temat Audi juz wyrazilem nie raz. Niemniej gratuluje zmiany auta, klasa nizej niz Toyota ale w koncu kryzys macie"

następny komentujacy

"Auto super... jest się czym zachwycać ale niestety Eddie ma rację co do marki. Ten zakup to znak, że już swoje lata masz Diabelek

Niedługo kapelusz, chwilę potem drewniana laska i nim się obejrzysz, emerytura"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdet... Predzej Avensisa skojarze z kapeluszem :cool1:

ale to jest najlepsze

silnik 204kM 2 turbiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdet... Predzej Avensisa skojarze z kapeluszem :cool1:

silnik 204kM 2 turbiny

Taa... szkoda, ze nie 300 kuni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może on kupił tego pieca co testowałem jakiś miesiąc temu :cool1::polew: :polew:

Iii co? Gdzie ty się Tomek na forum Toyoty nadajesz? Poczytaj jeszcze trochę ,a całą niedzielę w komrzy będziesz chodził :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może on kupił tego pieca co testowałem jakiś miesiąc temu :cool1::polew: :polew:

Iii co? Gdzie ty się Tomek na forum Toyoty nadajesz? Poczytaj jeszcze trochę ,a całą niedzielę w komrzy będziesz chodził :nabijasie:

daj spokój :kwasny:,dwa dni temu zadałem pytanie dotyczące navi w RAVce,wynik 0 odpowiedzi i 7 wyświetleń :gwizdanie: :wallbash:

zajebste forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Panowie kiedy na emeryturkę się wybieramy? :polew:

Ja jeszcze nie... Zmienie chyba na toyote... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przez przypadek" patrzeliśmy z kolegą na nowe auta z salonu (avensis)... To co proponuje Toyota w silnikach to jest totalna porażka. Jedynie ten Dcat jeszcze coś reprezentuje.

Ale benzyny ? 150 ps najmocniejsza... :polew:

Aaaa... no i ta strona... Toyota dla młodych ludzi w szybkich autach ? :przebiegly:

61511993sf6.jpg

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak zaazdroszczą :cool1: ale tak na poważnie to my się z nich śmiejemy... :evil: osobiście toyoty nie chciałbym miec... inne japońce tpu honda accord ta nowa to mi sie bardzo poodba, albo mazda 6 :przebiegly: ale toyota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz tylko czekać aż w dziale Gadrzety Klubowe pojawią się klubowe kapelusze :polew:

sie pomyśli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze kogoś w Avensis ..to początkujący dyrektor , który obraził się na służbowego opla vectrę ..albo dziaduszek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pewnie mówią miłośnicy topowej odmiany"japan bida plastik" Aurisa 1.4, który przy mocy ADP jeździ jakby tych koni miał 2 razy mniej.Wierzcie mi,że tak jak nasze 1.6 to tam tak jeździ ich 126 koni.Mam wątpliwą przyjemnośc użytkowania tego wynalazku w pracy.Co za głupoty gadają.Ale każdy tak pierdzieli co nie lubi Audi i pozostałej niemieckiej czołówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys jeżdził np fiatem to bys zwracał uwage na fiaty :wink4: to normalka, że teraz rzucaja Ci sie w oczy :audi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt jest taki, że jak widzę jakieś fajne Audi, to w 90% kierownik ma 40+ :wallbash: Coś jest w tym, tyle tylko, że w Toyotach to chyba jeszcze niższy jest % młodych właścicieli.

Ale określenie, że Audi to klasa niżej niż Toyota mnie zabiło (chyba, że ma na myśli wielkość auta, a zmiana była z Land Cruisera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...