Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, 

Udanego korzystania z forum,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie.

Właśnie stałem się posiadaczem Audi A4 B6 Cabrio 3.0v6 na multi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Kamil mam 21 lat pochodzę z Brzegu (opolskie) i stałem się posiadaczem Audi A4 B6 z 2001 roku z silnikiem 1.8 turbo 150 koników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie mam na imie Maciej, pochodzę z Solca Kujawskiego (kujawsko pomorskie). Posiadam audi a4 b6 Avant, dla niektórych najgorsza konfiguracja jaka może być, 2.5 TDI v6 sprzężony ze skrzynią multitronik. Mimo tego jestem zadowolony. Auto jest w trakcie modyfikacji, dokonany został pełen przelot.  Jestem w trakcie zakładania pakietu stylistycznego od wersji RS. Pozdrawiam serdecznie. :):P Film nie oddaje pełni dźwięku :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Jestem Sandro i od nie dawna zostałem posiadaczem AUDI A4 B8.

Obiecalem sobie ze nie będę pakować pieniędzy w nowe auto, lecz po jakimś czasie zakochałem się w tej Marce i zacząłem go przerabiać.

Teraz co kupię nowa rzecz, czuje niedosyt i postanowiłem się udać gdzieś, gdzie znajdę specjalistów, którzy mi pomogą doprowadzić to auto do takiego stanu że w nim aż zamieszk. Znalazłem wasza grupę i postanowiłem do niej dołączyć, aby zyskać tu niezbędna wiedzę do upiększenia i podratowania mojej Audi.

 

Audi jest moim 2 autem przerzuciłem się z Rovera 25 streetweis i stwierdzam ze nie chce już innej Marki auta, liczę na wasza pomoc i bezcenna wiedzę 

 

Pozdrawiam Sandro Xanderooo

IMG_0172.JPG

FullSizeRender 4.jpg

FullSizeRender.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum

Spoiler

 

i z góry przepraszam jeśli ten temat jest gdzieś zakopany a nie mogłem go odnaleźć.

Przymierzam się do zakupu Audi A4 B6 1.8T 150 KM z skrzynią automatyczną tiptronic. Prosiłbym o opinię forum ponieważ mało jest informacji jak te skrzynie działają oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie tego auta. 

przykładowy egzemplarz : http://allegro.pl/audi-a4b6-1-8t-150ps-avant-schwarz-pakiet-1xs-line-i6908042757.html 

Warto po niego pojechać ? 

Proszę o pomoc 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim użytkownikom audi,

Od paru miesięcy jestem w posiadaniu audi a4 b5 avant z 99 roku. Jako ze forum odwiedzałem wiele razy i rozwiązałem z nim już kilka problemów postanowiłem dołaczyć. Może coś podpowiem a na paewno już będę chciał zaciągnąć jakieś rady od ludzi znajacych tesamochody. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników, od końca zeszłego roku jestem użytkownikiem A4 B8 2.0 TFSI quattro s-tronic 2011r. kod silnika CDNC. Borykam się tak jak spora część tu obecnych z problemem nadmiernego zużycia oleju. Czas tę sprawę ogarnąć bo poprzedni użytkownik sprawę zaniedbał i dodatkowo zataił przy sprzedaży chociaż auto do końca serwisował w ASO. Pozdrawiam wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam na Imie Piotr i jestem z Ełku ;)

Obecnie nie znam sie na niczym w zasadzie i  pierwszy raz jestem w posiadaniu auta Marki Audi ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z tej strony Grzesiek z Białegostoku! :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, ale na pewno zostanę na dłużej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów.

jestem posiadaczką Audi A4 2.0 tdi z 2006 roku.

Spoiler

 

musze wymienić pasek rozrządu bo od 150 tys nie był wymieniany.

Jakiego kosztu się spodziewać i gdzie w Krakowie znajde dobrego mechanika

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Resztę odpowiedzi znajdziesz na forum w odpowiednich działach. Proszę odpowiednio uzupełnić profil, bo ni jak ma się do tego co tu napisałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspólnymi siłami pokonamy wszystkie problemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, optiv3k napisał:

Cześć, z tej strony Grzesiek z Białegostoku! :) Pozdrawiam.

Cześć Grześ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że znajdzie się ktoś pomocny w mojej sprawie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...